Vakances Tavs mīļākais blogs

May 10, 2014

Weezer – Pinkerton

Filed under: Izklaide,Raksti — Tags: , — Askolds @ 11:59 am

Pasaulslavena dziesma, kuru izpildītāji tās ienīst:

Pinkerton, kas ir amerikāņu rokgrupas Weezer otrais albums, pārsvarā izpelnījās nosodījumu gan no faniem, gan kritiķiem. Principā to dēvēja par lielāko sūdu, kas nez kādēļ izlaists tautās. Riverss Kuomo, Weezer līderis, piecus turpmākos gadus nolīda pagrīdā un apcerēja, kāpēc gan viņiem vajadzēja izlaist tādu sūdu. Taču pa to laiku daudz kas mainījās.

Kad albums “iesūcās” gan klausītājiem – (starp citu, viens no viņu faniem acīmredzot bija arī Bilss Geitss, jo viņu dziesmas *Buddy Holly* klips bija viens no diviem video, kuri iekļauti Windows 95 diskā), gan kritiķiem domas par to mainījās, un pēkšņi albumu sāka uzskatīt par bezmazvai 90. gadu mūzikas stūrakmeni. Bez šaubām, par spīti sliktajam sākumam, Pinkerton tagad ir grupas meistardarbs.

Taču, kad albumu beidzot sāka novērtēt citi, pats grupas līderis par to vairs nebija tik augstās domās…

Pēc 3. Weezer albuma izdošanas, Riverss Kuomo – viņam ir brālis vārdā Leiks Kuomo, un acīmredzot arī stulbi vecāki – dažās intervijās izteicās par Pinkerton kā par nevērtīgu albumu, acīmredzot nožēlojot dziļi personīgās lietas, kuras viņš tajā ielicis. Turklāt viņa naids pret šo tik emocionālo albumu saistās arī ar to, ka tas ir kļuvis par kulta klasiku un priecē tik daudzu cilvēku sirdis.

Pinkerton gadījums mūs pietuvina vēl vienai grupai, kurai nepatika savs populārākais veikums – gan emocionālu, gan citu iemeslu dēļ…

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress