Vakances Tavs mīļākais blogs

January 12, 2010

Pieprasītākās vakances Latvijā

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 8:51 am

Iepriekšējos rakstos apskatījām dažādas vakances. Tika apskatītas gan populārākās vakances, gan labākās vakances jeb veiksmes stāsti Latvijā un pasaulē. Šajā rakstā apskatīsim pieprasītākās vakances Latvijā. Lai arī uz doto brīdi ar vakancēm ir kā ir, tomēr pastāv vairāk un mazāk pieprasītas vakances.

Viena no pieprasītākajām vakancēm Latvijā: varētu būt Autovadītājs. Darba piedāvājumi pārsvarā ir taksometru vadītājiem un Starptautiskiem autopārvadājumiem. Par Starptautiskiem autopārvadājumiem grūti spriest, bet uz Vakanci taksometra vadītājs vajadzētu nedaudz lielāku atalgojumu. Iespējams tādeļ šai vakancei ir tik liels pieprasījums.

Vakance Aģents: Arī diezgan pieprasīta vakance. Šeit gan nedaudz viss ir mainījies. Laiku atpakaļ uz šo vakanci piesakoties reti kad bija prasīts personīgais auto, kas varētu būt liels mīnus, ja auto apkopes izmaksas jāveic pašam aģentam. Daļa piedāvā nelielu samaksu un papildus % no peļņas.

Vēl pieprasītas vakances ir tādas, kā Pārdevējs, strādnieks, apkopēja un citas.

Ja esi ieguvis izglītību un plāno sākt karjeru, atceries, ka, pirms pieteikties kādai vakancei, jāpaveic daži mājas darbi.

Cenšoties atrast savai kompānijai perspektīvākus darbiniekus, personāla vadības un atlases speciālisti izmanto dažādas tehnoloģijas un metodes kandidātu pārbaudīšanai. Darba intervijai ir jāgatavojas īpaši. Darba meklētājs var iepriekš sagatavot intervijas stratēģiju, pārdomājot savus iepriekšējos sasniegumus un mēģinot iztēloties intervijas aptuveno gaitu. Tomēr jāatceras, ka, lai arī ko ieplāno darba meklētājs, jautājumus uzdod personāla speciālists un tos neviens nevar prognozēt.

Lai arī kandidāta vēstule būtu “konkurētspējīga”, galvenais pieteikuma vēstulē ir norādīt, kāpēc tā tiek sūtīta un no kāda avota gūta informācija par konkrēto vakanci.

Galvenais pieteikuma vēstulē ir norādīt, kāpēc tā tiek sūtīta un no kāda avota gūta informācija par konkrēto vakanci.

Un protams CV tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “dzīves gājums” – tātad konspektīvs stāsts par darba meklētāju no dzimšanas līdz pat šodienai.

1 Comment »

  1. ^ _ ^

    Comment by Gator — March 22, 2010 @ 1:15 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress