Vakances Tavs mīļākais blogs

July 6, 2017

Kas ietekmē kredīta apstiprinājumu

Filed under: Kredīti,Notikumi — Askolds @ 7:44 am

EiroMaksātnespējas pieteikšana vai citi kavēti maksājumi ar kredītkartēm un neatmaksāti kredīti var ietekmēt Jūsu kredīta apstiprinājumu. Maksātnespējas pieteikums paliek Jūsu kredītvēsturē desmit gadus, to nevar dzēst. Citi neveikti vai kavēti maksājumi saglabājas septiņus gadus, un arī tos nevar mainīt vai dzēst.

Naudas iekrāšana pirmajai iemaksai ir vēl viens aspekts, ko Jums būs nepieciešams apsvērt. Kaut arī Jums var būt ģimenes locekļi, kas vēlas Jums palīdzēt, Jūsu bankai tas var nepatikt. Noguldiet naudu, ko ģimene Jums aizdod, vismaz dažus mēnešus pirms Jūs piesakāties kredītam. Tas norādīs, ka Jūs esat atbildīgi un Jūsu kontā ir pienācīgs atlikums.

Jūsu nodarbinātības statuss ir ļoti svarīgs, lai Jūs saņemtu kredīta apstiprinājumu no Jūsu izvēlētā aizdevēja. Cilvēki, kas lasa šo ir pašnodarbināti, parasti saņem atteikumu, jo to ienākumi tiek uzskatīti par nestabiliem. Iesniedziet aizdevējam vismaz divas līdz trīs nodokļu deklarācijas, kas Jums var palīdzēt.

Nav nekā aizraujošāka par jaunas mājas iegādi. Padarot šo laiku, par labāko pieredzi, nozīmē, ka Jūs veltāt laiku, lai pieņemtu pareizos lēmumus un plānotu procesu jau pirms laika. Laiks, kad sākt taupīt naudu un gatavoties, ir vairākus mēnešus pirms pieteikšanās mājokļa kredītam.

Vissvarīgākā lieta, kas ir jāsaprot par kredītu modifikāciju, ir tas, ka šis process nenotiek pēkšņi. Tas ir ilglaicīgs process, kas prasa pacietību un centību. Tā kā tas aizņem ievērojamu laiku, ir ļoti svarīgi, ka māju īpašnieki sāk šo procesu, cik drīz vien iespējams.

Kad Jūs plānojat audzināt ģimeni nākotnē, Jums ir jāzina, ka viens no svarīgākajiem ieguldījumiem, ko Jūs veiksiet, būs Jūsu ģimenes māja. Mājas ir vieta, kur Jūsu ģimene jutīsies droši. Tomēr, ja Jūs esat kā lielākā daļa valsts iedzīvotāju, Jums noteikti nebūs pietiekami daudz līdzekļu mājas iegādei. Tā vietā, lai iegādātos māju, Jums būs nepieciešams pieteikties mājokļa kredītam. Tādēļ ļoti svarīgi ir saglabāt nevainojamu kredītvēsturi un vienmēr attiekties nopietni pret savām finansēm.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress