Vakances Tavs mīļākais blogs

July 31, 2012

Kāpēc aizņemties no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 8:50 am

Divi iemesli, kāpēc aizņemties no SMScredit ātrā kredīta izsniedzēja – pirmais kredīts bez maksas un iespēja pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Tas nozīmē, ka Tu vari aizņemties ātru, ērtu un izdevīgu ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma. Piesaki kredītu līdz 200 Ls un saņem To bez procentiem un komisijas maksām.

Par ātro kredītu un atmaksas termiņu

Aizņemties ātro kredītu var uz laiku līdz 30 dienām. Ja termiņa beigās nevari atmaksāt visu summu, tad pagarini atmaksas termiņu. Termiņa beigās ir divas iespējas – atmaksāt kredītu uzreiz vai atlikt kredīta atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām. Atmaksas termiņa pagarināšana jāveic laikus – pirms esi saņēmis rēķinu par ātrā kredīta atmaksu.

Ērts ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir ērti pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem, kuri vēlas aizņemties īpaši izdevīgu kredītu. Ātro kredītu internetā iespējams iegūt īsā laika posmā – reģistrējies, apstiprini profilu, piesaki kredītu un gaidi atbildi. Piesakoties kredītam no uzticama uzņēmuma, Tev būs nodrošināta profesionāla apkalpošana. Caur savu lietotāja profilu varēsi pieteikt kredītu un visu kontrolēt.

Kam domāts ātrais kredīts internetā

Kredīts skolai, darbam, atpūtai, komunālajiem maksājumiem, izklaidei, neparaudzētiem maksājumiem un citām lietām. Tas ir ideāls ātrais kredīts internetā īstermiņa risinājumiem. Tu vari aizņemties un norēķināties par pakalpojumu/pirkumu jau tagad, bet maksāt vēlāk – bez procentiem un komisijas maksām, jo pirmais kredīts ir bez maksas.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress