Vakances Tavs mīļākais blogs

January 26, 2018

Kad ir labākais laiks, lai iegādātos māju

Filed under: Gudrības — Askolds @ 7:13 pm

Ekonomika var būt sliktā stāvoklī, bet tas ir lielisks laiks, lai iegādātos māju, ja Jūs varat to atļauties. Procentu likmes ir zemākās, kādas tās jebkad ir bijušas gandrīz 40 gadu laikā. Varētu domāt, ka zemo mājokļu cenu un zemo procentu likmju kombinācija palielinātu mājokļu pircēju skaitu, tomēr fakts ir tāds, ka daudzi patērētāji vilcinās iegādāties mājokli.

Pat ja mājokļu kredītu procentu likmes ir visu laiku zemākajā līmenī, tas nenozīmē, ka iedzīvotāji steidzas iegādāties mājokli. Mājas iegāde nebūs prioritāte indivīdiem, ja tiem nav darba un bezdarbs ir visu laiku augstākajā līmenī. Turklāt pretendēt uz mājokļa kredītu ir grūtāk nekā jebkad.

Ir pagājuši tie laiki, kad bija viegli pieteikties kredītam. Aizdevēju kritēriji tagad ir daudz stingrāki, finanšu krīzes rezultātā. Ikvienam, kas vēlas iegādāties māju, ir nepieciešama pirmā iemaksa vismaz divdesmit procentu apmērā. Aizņēmēja ikmēneša ienākumiem arī jābūt vismaz trīs reizes lielākiem par ikmēneša mājokļa kredīta maksājumiem, lai kvalificētos kredīta saņemšanai. Pat kvalificētu pretendentu kredīta pieteikumi tiek noraidīti sakarā ar ierobežojošām kredītu prasībām.

Ne katrs mājokļa kredīta plāns var būt Jūsu budžeta ietvaros, līdz ar to Jums ir nepieciešams atrast to, kas ir piemērots tieši Jums. Jūs varat izvēlēties arī dažādas kredīta procentu likmes. Ir fiksētu procentu likmju kredīts, kas ir pieejams ar vienmērīgu procentu likmi, kas nemainās kredīta atmaksas termiņa laikā. Mazāk zināms mājokļa kredīta veids ir apvienoto procentu likmju kredīts. Tam parasti ir fiksēta procentu likme pirmajos gados, pēc kura procentu likme var tikt mainīta. Labākā daļa par šāda veida kredītiem ir tas, ka Jums būs jāmaksā zemākas un nemainīgas procentu likmes kredīta pirmajos gados.

Mājokļa kredītu kalkulators palīdzēs Jums aptuveni novērtēt procentu summu, kas Jums būs jāmaksā. Ir daudzas mājaslapas, kas piedāvā mājokļa kredītu kalkulatorus, lai Jūs varētu izvēlēties sev atbilstošāko piedāvājumu. Ir daudz tīmekļa vietņu, kas ļauj potenciālajiem pircējiem izlemt par atbilstošāko mājokļa kredīta finansēšanas iespēju. Pirms izvēlēties pareizo kredīta summu un procentu likmi, ko varat atļauties, izmēģiniet dažādas summas, pirms izvēlaties labāko kredīta piedāvājumu.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress