Vakances Tavs mīļākais blogs

June 13, 2012

Internets Liepājā

Labs un stabils interneta pieslēgums Liepājā ir Lattelecom mājas internets. Lattelecom Liepājā piedāvā dažādus interneta pieslēguma tarifus, kas Liepājniekiem ļauj izvēlēties interneta pieslēgumu savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Liepāja ir pilsēta Latvijā, Baltijas jūras piekrastē, starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru. Liepāja, pēc iedzīvotāju skaita, ar aptuveni 85 tūkstošiem iedzīvotāju, ir trešā lielākā pilsēta Latvijā un desmitā lielākā Baltijas valstīs. Līdz ar to interneta pieslēgums Liepājā ir gana ātrs un kvalitatīvs.

Liepājā dzīvo vairāk kā 40 000 latviešu, kuriem ir pieejams Lattelecom interneta pieslēgums. Liepājā dzīvo vairāk kā 20 000 krievi, kuri Liepājā labprāt izvēlas lietot Lattelecom interneta pieslēgumu, kā arī šeit dzīvo vairāk kā 7 000 citu tautību iedzīvotāji, kuriem ir pieejams gan interneta pieslēgums, gan virszemes TV jeb virszemes digitālā televīzija.

Kad pieslēgsi internetu Liepājā, varēsi izveidot arī Mājas WiFi – bezvadu interneta pieslēgumu savās mājās. Pakalpojums īpaši piemērots portatīvo datoru lietotājiem. Šo interneta pieslēgumu varēsi lietot arī Liepājā vietās, kur pieejams WiFi piemēram, Atpūtas centros, kafejnīcās, sporta centros, viesnīcās, tirdzniecības centros, degvielas uzpildes stacijās un visur citur Liepājā, kur ir pieejams WiFi. Turklāt WiFi bezvadu internets Liepājā un visā Latvijā piedāvā piekļuvi vairāk, kā 450 vietās.

Tātad, ja tev svarīgs ātrs un stabils interneta pieslēgums Liepājā izvēlies, kādu no Lattelecom interneta piedāvājumiem.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress