Vakances Tavs mīļākais blogs

June 13, 2012

Internets Kuldīgā

Interneta pieslēgums Kuldīgā un tās tuvumā! Kuldīga ir pilsēta Kurzemē pie Ventas rumbas. Tās platība 13 km² un vairāk kā 12 000 iedzīvotāji. Lattelecom Kuldīgā piedāvā gan DSL interneta pieslēgumus, gan bezvada interneta pieslēgumu.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus

Papildus Kuldīgā ir iespējams mobilais internets. Lattelecom piedāvā mobilo internetu ar lejupielādes ātrumu līdz 3,1 Mbit/s un augšupielādes ātrumu līdz 1,8 Mbit/s. Lattelecom mobilais internets ir pieejams lielākajā daļā Latvijas teritorijas un ir lieliska alternatīva iedzīvotājiem, kuriem līdz šim nav bijis iespējams pieslēgt platjoslas internetu, izmantojot kabeļus.

Ja Jums ir nepieciešams pieslēgt divus datorus, abonēšanas maksa no tā nemainās. Papildus saņemsi 2 dinamiskās IP adreses, kas nozīmē ka katram datoram būs savu IP adrese. Interneta pieslēgums Kuldīgā no Lattelecom ir pareiza izvēle. Lattelecom internets Kuldīgā ir stabils, ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress