Vakances Tavs mīļākais blogs

March 3, 2012

Internets

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 12:34 am

Internets ir kļuvis par būtisku Tavas dzīves sastāvdaļu, jo mājas mūsdienās vairs nenozīmē atrautību no ārpasaules. Būdams mājās, Tu vienlaikus vari būt visur: bankā un bibliotēkā, veikalā un kinozālē, rakstīt vēstules un klausīties radio…

Vēlies arī savās mājās ierīkot internetu, bet nezini ar ko sākt un kādu interneta pieslēguma veidu izvēlēties? Izvēlies vienu no sev interesējošiem interneta pieslēguma veidiem vai ja pieejams – optiskais internets.

Kā uzzināt vai pakalpojums man ir pieejams? Pārbaudi pakalpojuma pieejamību šeit un aizpildi pieteikuma formu internetam, kuru izvēlējies.

Piesaki pakalpojumu internetā un saņem atlaidi Ls 5! Atlaide tiks piešķirta vienu reizi nākamajā Lattelecom rēķinā pēc pakalpojuma ierīkošanas. Piedāvājums neattiecās uz gadījumiem, kad tiek veiktas pārrejas no viena Lattelecom interneta pieslēguma veida uz citu.

Interneta Ierīkošana: Internetu vari ierīkot pats, izmantojot Interneta pieslēgšanas paku vai to izdarīs Lattelecom darbinieks, paveicot visus nepieciešamos kabeļu instalācijas darbus.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress