Vakances Tavs mīļākais blogs

August 6, 2012

Interaktīvā digitālā televīzija

Filed under: TV — Tags: , — Askolds @ 12:47 pm

Lattelecom jau sen piedāvā interaktīvo digitālo televīziju Lattelecom TV. Tā tiek nodrošināta, izmantojot klienta interneta pieslēgumu un īpašu aparatūru – modemu, kas paredzēts vairāku vienlaicīgu pakalpojumu aparatūras pieslēgšanai un datu pārraidei, un dekoderi, kas nodrošina video MPEG 4 un audio signāla dekodēšanu. Lattelecom bija pirmais operators Baltijā, kas digitālās televīzijas pārraidei izmanto MPEG 4 formātu.

Lattelecom digitālā televīziju ir patiesi lieliska televīzija Latvijā. Digitālā televīzija Jums piedāvā lielisku skaņas un attēla kvalitāti. Salīdzinot ar analogo televīziju, kas pavisam nesen vēl bija lielā daļā mājsaimniecību Lattelecom TV nodrošina labāku attēla un skaņas kvalitāti. Televīzijas kanāliem ir arī iespēja izvēlēties raidījumu valodu un subtitru valodu, uzlikt atgādinājumus par tiem raidījumiem, kurus skatītājs vēlas atcerēties, televizorā aplūkot kanālu programmas un raidījumu aprakstus, meklēt raidījumus, kā arī izmantot drošības koda atslēgu, lai bloķētu kanālus. Vairums skatītāju digitālo televīziju saista ar labāku TV signāla, attēla un skaņas kvalitāti, kā arī daudzu kanālu un dažādu papildu pakalpojumu pieejamību.

Interaktīvā TV

Interaktīvā televīzija ir kvalitatīva digitālā televīzija. Tajā atradīsi pašus skatītākos un populārākos TV kanālus. Digitālās interaktīvās televīzija kanālu pakās ir skatāmi vairāk kā 90 populārākie TV kanāli, kas ir gan sporta, gan bērnu TV kanāli. Protams ir pieejami arī mūzikas kanāli, sporta kanāli, filmu kanāli un citi TV kanāli, kas nozīmē, ka ikviens TV skatītājs varēs atrast sev tīkamu TV kanālu. Interaktīvā TV piedāvā lieliskas iespējas, kā piemēram,  videonomu televizorā, TV pārraižu arhīvu, TV raidījumu ierakstīšanu,  valodas izvēli,  subtitru izvēle utt.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress