Vakances Tavs mīļākais blogs

January 23, 2017

Bankas hipotekārais kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:12 am

Hipotekārā kredīta galvenā priekšrocība ir iespēja jau šodien pat iegadāties mājokli, saņemot nepieciešamos finanšu līdzekļus pret nekustamā īpašuma ķīlu, kuru ir vēlme iegādāties vai būvēt.

Hipotekārie kredīti bankām ir visizdevīgākā aizdevuma programma, jo tiem ir minimāla riska pakāpe. Ja kāda iemesla dēļ aizņēmējs nevar atdot bankai aizņemto naudas summu noteiktajā termiņā, nodrošinājuma īpašums kļūst bankas īpašums, kas dod tiesības bankai īpašumu pārdot, tādā veidā kompensējot aizņēmēja parādu.

Bankas piedāvā klientiem vairāku veidu hipotekāros kredītus, ko jāmeklē katras bankas mājas lapā.

Ja tiek plānots iegādāties mājokli, vai ir iecerēts remonts dzīves vietā vai ir vēlmes realizēt citu svarīgu plānu, piemērots ir hipotekārais kredīts. Ja klients slēdz šāda veida kredīta līgumu, kopējā aizdevuma summa var būt līdz pat 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Savukārt, ja doma ir iegādāties mājokli, kas celts, rekonstruēts vai renovēts, pareizā izvēle būs hipotekārais kredīts mājokļa iegādei. Hipotekārā kredīta līgums paredz iespēju, ka apmaiņā pret īpašumu kredīts tiek pilnībā dzēsts.  Iegādājoties nekustamo īpašumu, kredīta termiņš var būt līdz 30 vai vairāk gadiem.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress