Vakances Tavs mīļākais blogs

July 20, 2012

Ātrie kredīti no SMScredit

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 12:13 am

Ātrie kredīti noderēs steidzamu un neplānotu izdevumu segšanai. Ātrie kredīti no SMScredit ir ērti un izdevīgi īstermiņa aizdevumi bez ķīlas un bez galvojuma. SMScredit ir vienkāršs veids, kā saņemt ātru naudas aizdevumu internetā bez papildus dokumentiem pāris minūtēs.

Ātrie kredīti no SMScredit

SMS credit ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs un to pakalpojumus izmanto vairāk kā 100 000 klienti Latvijā, jo:

  •  Kredītu iespējams saņemt pāris minūšu laikā
  •  Daudz un dažādas akcijas, bonuslati
  •  Ātri, ērti un izdevīgi ātrie kredīti bez ķīlas un galvojuma
  •  Iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu
  •  Pirmais kredīts bez maksas

Smscredit ātrie kredīti palīdzēs situācijās, kad nepieciešami steidzami naudas līdzekļi. Pateicoties smscredit akcijām klients var samazināt atmaksas summu, tādējādi ļoti nepārmaksājot. Ja apstākļi neļauj ātro kredītu atmaksāt laikā, tad to iespējams viegli atlikt līdz pat 30 dienām. Kredīta atmaksu drīkst pagarināt tik reižu, cik tas ir nepieciešams. Galvenais, lai netiktu pārkāpti kredīta līguma nosacījumi.

Lai saņemtu ātro kredītu:

Reģistrējies! Reģistrācija ir vienkārša, tā aizņems tikai dažas minūtes. Tiklīdz būsi reģistrējies varēsi pieteikt ātro kredītu! SMScredit piedāvā aizņemties trīs vienkāršos veidos. Pieteikt aizņēmumu vari no sava SMScredit lietotāja profila, sūtot SMS vai piezvanot.

Ātrie kredīti parasti tiek pārskaitīti 10 – 20 minūšu laikā no pieteikuma brīža, kas ātros kredītus padara vēl pievilcīgākus. Lai aizņemtos, kādu no ātriem kredītiem nav nepieciešami papildus dokumenti, bet mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām uz kuru tiks pārskaitīts ātrais kredīts.

Ātrie kredīti tiek izsniegti visiem, kam ir vismaz 18, bet nav vecāki par 75 gadiem. Ātrie kredīti netiek izsniegti cilvēkiem, kuri ir parādnieku reģistros, kā arī tiem, kuri nav atmaksājuši iepriekšējo smscredit aizdevumu. Ātrie kredīti netiek izsniegti arī tiem, kuri reģistrējoties ir norādījuši kļūdainus datus.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress