Vakances Tavs mīļākais blogs

March 6, 2012

Ātrais kredītu raksts

Filed under: Kredīti — Tags: , , , — Askolds @ 7:39 pm

Šis raksts būs par Latvijas kredītu kompānijām, kuras izsniedz ātros kredītus internetā jeb īstermiņa aizdevumus bez ķīlas un galvotājiem, jo mums tie nav nepieciešami. Šajā rakstā apskatīsim tikai pāris īstermiņa izsniedzējus, jo viņas ir pārāk daudz, lai visas apskatītu vienā rakstā.

Kredīts Latvijā

Ir doma uzskaitīt visas Latvijas kredīta kompānijas, kas uz šo brīdi eksistē. Sērfojot internetā atradu arī pāris mirušas jeb tādas, kas kādreiz izsniedz, bet vairs neizsniedz ātros kredītus internetā un pats galvenais bez ķīlas un bez galvojuma pāris minūtēs vai arī sekundēs. Ātrums ir galvenais, jo manuprāt lēnais kredīts ne īpaši skan.

Aizdevēji

Pirmā no tām ir SMScredit. SMScredit ir līderis Latvijas īstermiņa kredītu nozarē ar vairāk kā 60 000 klientiem, kuru skaits katru dienu turpina augt, jo smscredit piedāvājuma ir pirmais kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē to, ka nebūs papildus jāmaksā komisijas maksas un nāksies atgriezt tikai tādu summu, kāda tika paņemta. Nākošais ir Opencredit, kas jaunajiem klientiem pirmo kredītu līdz 200 Ls uz laiku no 2 nedēļām līdz 1 mēnesim piedāvā bez maksas. Arī Opencredit saviem klientiem neprasa ķīlu un galvotāju, jo tas ir ātrais kredīts internetā un tāpēc nebūtu pieklājīgi prasīt liekus papīrus. Opencredit ir ierindots otrajā vietā, jo tā komisjas maksa par ātrā kredīta izmantošanu ir lielāka nekā SMScredit. Viasms, kas piedāvā pagarināt kredīta atmaksas termiņu neierobežotu reižu skaitu. Tādu papildpakalpojumu piedāvā arī SMScredit. Viasms ir jau trešais kreditors, kas piedāvā pirmo kredītu bez maksas.

Šeit var skaidri redzēt, ka Latvijā populārs sāk palikt pirmais kredīts bez maksas. Tas ir tas pats ātrais kredīts, kas pirmajā reizē ir ļoti draudzīgs un par sevis izmantošanu neprasa papildus procentus. Un tas ir tikai normāli, jo kāpēc aizņemties īstermiņa aizdevumu un par to izmantošanu maksāt papildus komisijas maksas, ja tiek piedāvāts kredīts, kurš pirmajā reizē ir bez maksas. Nākošais varētu būt kredīta atlikšana, kas ļauj pagarināt kredīta atmaksas termiņu. To var izdarīt vienu vai vairākas reizes, bet ja kādam tas liekas interesanti to var darīt tik ilgi kamēr atliek to darīt. Šāds joks maksā pāris latus un tāds pakalpojums var būt noderīgs, ja nespēj atmaksāt kredītu noteiktajā laikā. Aizņemies atbildīgi, jo kredīts un tieši ātrais kredīts nav domāts neatbildīgiem cilvēkiem.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress