Vakances Tavs mīļākais blogs

October 23, 2013

Ātrais kredīts Latvijas pastā

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 6:52 am

Pastā ir jaunākais dzirdētais veids, kā var pieteikties aizdevumam. Visus sīkumus par to pasta kredītu nezinu, bet noteikti jāņem pase un jālaiž uz pastu pakaļ naudai. Protams internetā aizdevumu ir daudz vieglāk saņemt, jo tas aizņems mazāk laiku, bet pasta kredīts var noderēt cilvēkiem, kuriem nav pieejams interneta pieslēgums vai pasts liekas daudz ērtāka vieta, kur pieteikties aizdevumam. Nav ne jausmas, cik pasti ir Latvijā, bet zināms, ka aizdevumam var pieteikties vairāk kā 260 vietās visā Latvijā.

Cits veids, kā saņemt aizdevumu ir zvanot uz kredīta kompāniju, kas nodarbojas ar īstermiņa kredītiem, lai varētu pieteikt aizdevumu. Piezvanot jāpastāsta cik vēlamies aizņemties un uz cik ilgu laiku gribam aizņemties. Cik zināms, tad pirms zvanīšanas laikam ir nepieciešams reģistrēties mājas lapā un tad nākamais solis sanāk zvanīt uz kompāniju, kas izsniedz ātros aizdevumus.

Zināms, ka visus šo veidus, kā pieteikties aizdevumam piedāvā SMScredit un par citiem īstermiņa aizdevējiem nav nekas zināms. Kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas domāts situācijās, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, kādiem neplānotiem pirkumiem vai maksājumiem. Aizdevumu pēc papīriem var atļauties cilvēki ar ienākumiem, jo lai atmaksātu aizdevumi ir nepieciešams skanošais. Pirms aizņemies aizdevumu ātro nenāks par sliktu izvērtēt savas spējas atmaksāt ātro kredītu, kas pazīstams, kā ātrais naudas aizdevums internetā bez ķīlas un pāris minūšu laikā. Tas nozīmē aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas norēķināties par aizdevumu.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress