Vakances Tavs mīļākais blogs

August 2, 2012

Angļu valodas kursi bez maksas

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 1:03 pm

Angļu valodas kursi bez maksas dod iespēju izmēģināt valodu centru piedāvātos angļu valodas kursus. Angļu valodas kursus Jūs varēsiet izmēģināt veselu nedēļu bez maksas un tad pieņemt lēmumu. Ja izlemsi turpināt angļu valodas kursus, varēsi saņemt dāvanu.

Angļu valodas kursi New Horizons mācību centrā

Angļu valodu vari apgūt New Horizons, kas ir viens no pasaulē lielākajiem mācību centru tīkliem. Jūs varat angļu valodu apgūt Rīgā New Horizons mācību centrā. Tā ir mājīga un draudzīga atmosfēra, kurā ir patīkami iegūt jaunas zināšanas. Otrs variants ir apgūt angļu valodu izmantojot New Horizons piedāvāto e-apmācību. New Horizons LANGUAGES ONLINE ir ASV izstrādāts rīks, kas ļauj vienkāršā veidā apgūt angļu valodu neizejot no mājām. Reģistrējies jau tagad un saņem bezmaksas prezentāciju. Tu sapratīsi, ka tas ir ātrs un efektīvs veids, kā apgūt angļu valodu no mājām, darba vai vietas, kur Tev ir pieejams dators.

New Horizons LANGUAGES ONLINE programma

New Horizons LANGUAGES ONLINE programmu ir novērtējuši jau vairāki miljoni lietotāji visā pasaulē. Angļu valoda ir tikai viena valodu, kuru Tu vari apgūt ātri un īsā laikā. Tu vari mācīties arī Vācu valodu, Krievu valodu, Franču valodu, Spāņu valodu, Itāļu valodu, Īru valodu, Korejiešu valodu, Ivrita valodu, Grieķu valodu, Turku valodu, Hindi valodu, Latīņu valodu, Persiešu valodu, Filipīniešu valodu, Japāņu valodu, Ķīniešu valodu, Arābu valodu, Zviedru valodu. Portugāļu valodu, Poļu valodu, Holandiešu valodu un Vjetnamiešu valodu. Izvēlieties sev interesējošo valodu un sāc mācības jau šodien.

New Horizons LANGUAGES ONLINE programma angļu valodas apguvei ir unikāla un interesanta programma, ko iecienījuši miljoniem cilvēku visā pasaulē! Tie ir interesanti angļu valodas kursi internetā, kas ļauj apgūt angļu valodu īsā laika posmā.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress