Vakances Tavs mīļākais blogs

February 7, 2017

Aizņemties

Filed under: Kredīti — Askolds @ 4:17 pm

Ja Jūs nesen esat zaudējis darbu, Jums ir atlicis maz naudas, un ir nepieciešams to aizņemties? Vai izvairoties no aizdevumu haizivīm, Jūs varat iegūt apstiprinājumu ātram aizdevumam, ja esat bez darba? Tas ir patiesi iespējams, jo mēs apskatām 2 šādus piedāvājumus pēdējā rindkopā, bet ļaujiet mums vispirms apskatīt dažus faktus par šādiem aizdevumiem.

Piemēram, tagad ir daudz aizdevēju, kas specializējas aizdevumos, kas tiek izsniegti bezdarbniekiem. Šie aizdevēji uzreiz uzsver, ka Jums nav nepieciešama alga, lai pieteiktos šim aizdevumam, un, ka Jūs varat viegli iegūt apstiprinājumu tajā pašā dienā, un varat iegūt naudu, kas Jums ir nepieciešama 24 stundu laikā. Tomēr lietas nav īsti tik vienkāršas. Pamatā Jums joprojām ir nepieciešams parādīt pierādījumu par citiem ienākumiem, lai pieteiktos aizdevumam. Tas nozīmē, ja Jums nav darba, bet Jums ir citi ienākumi, Jūs varat pieteikties šiem aizdevumiem. Piemēram, ja Jūs saņemat bezdarbnieka pabalstu, vai sociālo pabalstu, tad aizdevuma pieteikumā varat iesniegt šīs valsts dotācijas kā savus “ienākumus”. Jums jāsaņem šie līdzekļi no valdības savā bankas kontā caur tiešo depozītu, jo tāda bieži vien ir privāto aizdevēju prasība, lai viņi varētu debitēt aizdevuma summu no Jūsu konta.

Pirms Jūs piesakāties šim ātrajam aizdevumam, ir ieteicams salīdzināt dažus aizdevējus un atrast kādu uzņēmumu, kurš ir spējīgs dot Jums lētākus tarifus vai garākus atmaksas termiņus. Tie ir privāti aizdevumi, tādēļ procentu likmes var atšķirties starp dažādiem aizdevējiem. Daži var piedāvāt Jums aizdevuma atmaksu ar vairākiem maksājumiem, bet citi ātrie aizdevumi tiek izsniegti uz 30 dienām. Nosakiet, kāda veida finansējums ir vislabākais tieši Jums, un, ja iespējams, centieties runāt tieši ar aizņēmuma pārstāvi par Jūsu vajadzībām. Atcerieties rūpīgi izlasīt noteikumus un nosacījumus, pirms Jūs parakstāt pieteikumu un saglabājiet savu solījumu atmaksāt atpakaļ aizdevumu.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress