Vakances Tavs mīļākais blogs

January 28, 2017

5 vienkārši soļi, lai iegūtu SAVA karti

Filed under: Kredīti,Tehnoloģijas — Tags: , , — Askolds @ 5:39 am

Esi domājis par kredītkartes nepieciešamību? Ja jā, tad zini – tagad Tev nav jāiet uz banku, lai tādu iegūtu. Nebanku kreditori Latvijā turpina paplašināt savu pakalpojumu klāstu, un šobrīd piedāvā ne tikai visiem zināmos ātros kredītus, bet arī patēriņa kredītus, kredītlīnijas un tagad arī kredītkartes. Viena no jaunākajām šāda veida kredītkartēm ir SAVA karte, ko piedāvā aizdevējs VIASMS. Kas Tev jādara, lai iegūtu SAVA karti?

SAVA karti izmanto jebkurā vietā un laikā!

SAVA karte ir kredītkarte ar pieejamo kredītlimitu sākot no 300 līdz pat 1500 eiro apmērā. Kartes princips ir ļoti vienkāršs – Tev tiek piešķirts konkrēts sava kredītlimits, kura lielumu aizdevēja speciālisti ir izvērtējuši, balstoties uz Tavu finansiālo situāciju un kredītvēsturi, un kuru vari izmantot jebkurā laikā un vietā – norēķinoties par pirkumiem veikalā, kur pieņem MasterCard karti, kā arī iepērkoties internetā. SAVA karti vari izmantot kā parastu bankas karti, tomēr tās iegūšana būs ātrāka un vienkāršāka.

5 soļi un karte būs Tava

Lai iegūtu SAVA karti, Tev ir jāizpilda 5 pavisam vienkārši soļi:

  • Ieej savacard.lv un nospied “Reģistrācija”;
  • Norādi savu izvēlēto kredītlimita lielumu (piesakoties pirmo reizi, maksimālais kredītlimits ir 500 eiro);
  • Aizpildi kredīta pieteikuma formu, norādot informāciju par sevi – vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīves vietas adresi, mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi, informāciju par ģimenes stāvokli un nodarbošanās veidu, ienākumiem un izdevumiem. Šajā solī var norādīt arī vēlamo norēķinu dienu, kas ļaus Tev vieglāk plānot savu budžetu un kredīta atmaksu;
  • Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, nospied “Piereģistrējies”. Šajā brīdī Tev būs nepieciešams pārskaitīt 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu, lai identificētu sevi. Aizdevējam šis solis ļauj apstiprināt Tavu iesniegto datu pareizību;
  • Pēc identifikācijas maksas veikšanas, Tavs pieteikums SAVA kartei tiek aizsūtīts aizdevēja kredītspeciālistiem, kuri 5 minūšu laikā pieņem lēmumu par to, vai un cik lielu kredītlimitu Tev piešķirt. Par lēmumu Tu tiksi informēts ar SMS starpniecību.

Ja būsi saņēmis apstiprinošu atbildi par to, ka kredītlimits Tev tiek piešķirts, SAVA karti 2 darba dienu laikā aizdevējs ar kurjerpastu nogādās uz Tavu norādīto dzīvesvietas adresi. Pēc kartes saņemšanas Tev tā būs jāaktivizē, ieejot savā izveidotajā profilā. Pēc aktivizēšanas, SAVA karti varēsi uzreiz sākt lietot norēķinu veikšanai. Pēc 3 mēnešiem kartes kredītlimitu varēsi nepieciešamības gadījumā arī palielināt līdz 1500 eiro.

Kā redzams, kartes iegūšana ir ļoti vienkārša, turklāt Tev nav jāstāv rindās vai jāaizpilda pieteikums papīra formā, kas ļauj Tev nepieciešamos līdzekļus iegūt ātri un bez liekām formalitātēm. Tikai atceries – kredītkarte ir kredītsaistības, kuras ir jāuztver nopietni un ar augstu atbildības sajūtu!

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress