Vakances Tavs mīļākais blogs

February 8, 2017

Kas ir ātrais aizdevums?

Filed under: Kredīti — Askolds @ 6:39 am

Šo aizdevumu princips ir ļoti vienkāršs: Jūs aizņematies kāda cita naudu, jo Jūsu nauda vēl nav pieejama, bet drīz būs. Ar ātrajiem aizdevumiem, tas ir līdzīgi kā Jūs iegūtu algas avansu vēl pirms algas dienas. Starp avansu un ātro aizdevumu atšķirība ir tā, ka pirmais tradicionāli ir darījums starp darba devēju un darbinieku, bet pēdējais ir darījums starp aizdevēju – trešo personu – un darbinieku.

Protams, tādēļ, ka tas ir pakalpojums, ko kāds Jūsu labā veic, un Jūs lūdzat sniegt Jums “avansu” (Jūs izmantojat savu naudu tikmēr, kamēr tie gaida Jūsu algu), Jums ir jāmaksā noteikta naudas summa par šo pakalpojumu, tāpēc jāmaksā procenti par naudu, ko esat aizņēmies.

Kas nodrošina ātros aizdevumus?

Ir daudz aizdevēju, kuri piedāvā aizdevumus summās no $ 100 līdz $ 5000, atkarībā no dažiem ļoti nozīmīgiem faktoriem.

Kurš var izmantot ātros aizdevumus?

Pamatā tie, kas pašreiz ir nodarbināti pilnu darba laiku, un ir bijuši nodarbināti pēdējos 6 mēnešus. Lai to pārbaudītu, daži aizdevēji prasīs, lai pieteikumu iesniedzēji sniedz tiem vismaz divu (2) mēnešu nodarbinātības vēsturi.

Pretendentiem ir jābūt 18 gadus veciem un jābūt savas valsts iedzīvotājiem.

Kas ir galvenās prasības

Aizdevēji īpaši ņem vērā aizņēmēja vecumu, tāpēc minimālais pretendentu vecums ir astoņpadsmit gadi (18).

Runājot par ienākumiem, iesniedzējam ir jānopelna vismaz no $ 800,00 līdz $ 1200 mēnesī pēc nodokļu nomaksas un atskaitījumiem, lai pretendētu uz ātro aizdevumu.

Daži aizdevēji arī pieprasīs Jūsu bankas paziņojuma kopiju vai algas izrakstu, lai pārbaudītu Jūsu finanšu informāciju.

Nodarbinātības ziņā, aizņēmējam ir jāspēj pierādīt, ka viņam stabils darbs, lai pierādītu savu maksātspēju.

Aizdevēji, it īpaši tie, kas darbojas tiešsaistē, var arī pieprasīt pretendentiem sniegt papildus informāciju. Šī papildus informācija var ietvert kontaktinformāciju, piemēram, adresi, tālruņa un/vai mobilā tālruņa numuru.

Powered by WordPress