Vakances Tavs mīļākais blogs

January 29, 2017

Ātrie aizdevumi

Filed under: Kredīti — Askolds @ 5:37 am

Jums ir fiksēta alga, un nepieciešams vairāk līdzekļu ikdienas izdevumiem? Ja tā, Jūs varat iegūt nelielu aizdevumu. Ātrie aizdevumi ir ideāls risinājums. Jums var būt steidzami nepieciešama nauda, ​​un Jūs nesaprotat, kā lai nomaksā visus rēķinus ar tik nelielu algu. Jums ir ne tikai Jūsu vajadzības, bet arī Jūsu ģimenes ikdienas vajadzības, un tad, kad šīs vajadzības nav iespējams izpildīt ar saviem līdzekļiem, šie aizdevumi var izrādīties svētīgi.

Piesakoties ātrajiem aizdevumiem, aizņēmējam, lai aizpildītu pieteikumu, nav jānosūta dokumenti pa faksu.

Iegūstot šos aizdevumus, kandidāts var viegli izpildīt savas vajadzības, piemēram, apmaksāt sīkus rēķinus, elektrības rēķinus, mobilo telefonu rēķinus, citus ikdienas rēķinus, veikt mājas uzlabojumus, risināt medicīniska rakstura situācijas, lai iegādātos dāvanu otrajai pusītei, lai apmeklētu radiniekus, un tā tālāk.

Ar šādu aizdevumu kandidāti, kam ir slikta kredītvēsture, var arī viegli izmantot šos aizdevumus. Labākā daļa par šiem aizdevumiem ir to plašā pieejamība un ātrais apstiprinājums. Tiklīdz aizdevuma summa tiek ieskaitīta Jūsu kontā, Jūs varat to noņemt no konta un izmantot kā vien vēlaties. Aizdevējs iekasē soda naudu par aizdevuma pagarinājumu, tādēļ pieteikuma iesniedzējam jāpārliecinās, ka aizdevums tiks atmaksāts plānotajā laika periodā. Aizdevējs piedāvā aizņēmējam plašu iespēju klāstu.

Procedūras ir vienkāršas, bez problēmām, bez papīriem un tiešām patērē dažas minūtes. Tradicionālais pieteikšanās veids aizņem nedaudz vairāk laika kā pieteikšanās tiešsaistē. Tāpēc lielākā daļa cilvēku izvēlas aizdevumam pieteikties tiešsaistē. Tādējādi aizņēmējs var ne tikai ietaupīt savu laiku, bet var būt arī labumu no plašā iespēju klāsta.

Finanses

Filed under: Kredīti — Askolds @ 3:43 am

Mums visiem ir nepieciešams finanses mūsu ikdienas dzīvei. Turklāt, mūsu ilgtermiņa izdevumi, kas mums var būt nepieciešami, lai iegādātos automašīnu, vai velosipēdu un tā tālāk, ietver izdevumus, kas rodas gandrīz katru dienu. Vai Jūsu alga var viena pati tikt galā ar visiem šiem izdevumiem? Noteikti ne! Tas ir iemesls, kāpēc Jums ir ātrie aizdevumi. Tie ir pielāgoti, lai atbilstu Jūsu vajadzībām, jo ​​Jūs nevarat prognozēt savu nākotni.

Jums ne vienmēr ir iespēja sagatavoties jebkuram šķērslim, kas var gadīties Jūsu dzīves ceļā. Tā vietā, lai tērētu savu laiku ar garām aizdevumu procedūrām, apstiprinājumu, un tā tālāk, Jūs varat vienkārši pieteikties ātrajam aizdevumam. Kā nosaukums pats par sevi skaidro, šie aizdevumi tiek Jums piešķirti ātri un ar mazu piepūli. Šie aizdevumi sniedz tūlītēju naudu, kuru var izmantot kādai no Jūsu nelielajām naudas vajadzībām.

Aizdevējs piedāvā labu finanšu summu klāstu, kas var tikt izmantotas, lai tiktu galā ar Jūsu vajadzībām. Gūstot šādu aizdevumu, kandidāts var ne tikai atmaksāt elektrības rēķinu, bet var izmantot arī summu kā samaksu par transportlīdzekļa remontu, vai arī, ja tuvojas svētki, lai iegādātos dāvanu mīļotajam cilvēkam, vai arī tiktu galā ar negaidītu radu un viesu apciemojumu, lai sarīkotu braucienu kopā ar draugiem un ģimeni, un tā tālāk.

Kandidātam ir mēnesis laika, lai izmantotu finanses. Pat aizdevuma atmaksa ir ļoti viegla, jo viņš/viņa to var izdarīt ar savu nākamo algu. Atmaksa nerada draudus, turklāt aizdevumi ir arī elastīgi. Ja kandidāts vēlas pagarināt aizdevuma termiņu, to var izdarīt ar iepriekšēju paziņojumu aizdevējam. Tomēr par to Jums būs jāmaksā soda nauda.

January 28, 2017

Studējošā kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 8:32 am

Studējošā kredīts ir paredzēts studenta ikdienas izdevumu segšanai, piemēram,  transporta izdevumiem, dienesta viesnīcu apmaksai, grāmatu iegādei un citām izmaksām. Bankas piedāvā studējošā kredīta izsniegšanu pilna laika studējošiem. Kredīts tiek izmaksāts vienu reizi mēnesi. Banka katru mēnesi pārskaita atrunāto kredīta summu uz studenta norēķinu kontu.

Ja studentam ir patstāvīgi ikmēneša ienākumi, un to apmērs ir pietiekams kredīta saņemšanai, tad papildus nodrošinājums nav nepieciešams. Bet, ja students nav darba attiecībās un nesaņem regulāru algas pārskaitījumu bankas kontā, lai saņemtu studējošā kredītu, ir nepieciešams vienas personas galvojums. Galvotājam ir jābūt regulāriem ikmēneša ienākumiem. Bankas izvirza šādu nosacījumu, lai nodrošinātos gadījumos, kad pats kredīta ņēmējs nepilda saistības ar banku. Piesakoties studējošā kredītam, aizņēmēja galvotājam ir jābūt algas kontam bankā, kurā tiek pieprasīts kredīts. Tas ļauj bankas darbiniekiem pārliecināties par galvotāja ienākumu regularitāti un apjomu. Bankas arī var piedāvāt kredītu nodrošināt ar nekustamā īpašuma ķīlu – dzīvokli, māju, zemes gabalu. Atsevišķos gadījumos par kredītu var galvot pašvaldība. Jāatzīmē, ka bāreņiem kredīta saņemšanai nav nepieciešami galvotāji. Šie studenti saņem pilnīgu valsts galvojumu.

Studējošā kredīta atmaksa sākas gadu pēc studiju pabeigšanas jeb augstskolas absolvēšanas vai divus mēnešus pēc studiju pārtraukšanas, ja students ir izslēgts no augstskolas. Valsts ir radījusi iespēju studējošā kredītu dzēst. Šim pakalpojumam var pieteikties, ja studenta izvēlētā profesija atbilst valsts noteiktajām profesijām, kas var pretendēt uz šī garantētā kredīta dzēšanu Katru gadu šīs profesijas tiek mainītas un izziņotas sabiedrībai.

5 vienkārši soļi, lai iegūtu SAVA karti

Filed under: Kredīti,Tehnoloģijas — Tags: , , — Askolds @ 5:39 am

Esi domājis par kredītkartes nepieciešamību? Ja jā, tad zini – tagad Tev nav jāiet uz banku, lai tādu iegūtu. Nebanku kreditori Latvijā turpina paplašināt savu pakalpojumu klāstu, un šobrīd piedāvā ne tikai visiem zināmos ātros kredītus, bet arī patēriņa kredītus, kredītlīnijas un tagad arī kredītkartes. Viena no jaunākajām šāda veida kredītkartēm ir SAVA karte, ko piedāvā aizdevējs VIASMS. Kas Tev jādara, lai iegūtu SAVA karti?

SAVA karti izmanto jebkurā vietā un laikā!

SAVA karte ir kredītkarte ar pieejamo kredītlimitu sākot no 300 līdz pat 1500 eiro apmērā. Kartes princips ir ļoti vienkāršs – Tev tiek piešķirts konkrēts sava kredītlimits, kura lielumu aizdevēja speciālisti ir izvērtējuši, balstoties uz Tavu finansiālo situāciju un kredītvēsturi, un kuru vari izmantot jebkurā laikā un vietā – norēķinoties par pirkumiem veikalā, kur pieņem MasterCard karti, kā arī iepērkoties internetā. SAVA karti vari izmantot kā parastu bankas karti, tomēr tās iegūšana būs ātrāka un vienkāršāka.

5 soļi un karte būs Tava

Lai iegūtu SAVA karti, Tev ir jāizpilda 5 pavisam vienkārši soļi:

  • Ieej savacard.lv un nospied “Reģistrācija”;
  • Norādi savu izvēlēto kredītlimita lielumu (piesakoties pirmo reizi, maksimālais kredītlimits ir 500 eiro);
  • Aizpildi kredīta pieteikuma formu, norādot informāciju par sevi – vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīves vietas adresi, mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi, informāciju par ģimenes stāvokli un nodarbošanās veidu, ienākumiem un izdevumiem. Šajā solī var norādīt arī vēlamo norēķinu dienu, kas ļaus Tev vieglāk plānot savu budžetu un kredīta atmaksu;
  • Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas, nospied “Piereģistrējies”. Šajā brīdī Tev būs nepieciešams pārskaitīt 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu, lai identificētu sevi. Aizdevējam šis solis ļauj apstiprināt Tavu iesniegto datu pareizību;
  • Pēc identifikācijas maksas veikšanas, Tavs pieteikums SAVA kartei tiek aizsūtīts aizdevēja kredītspeciālistiem, kuri 5 minūšu laikā pieņem lēmumu par to, vai un cik lielu kredītlimitu Tev piešķirt. Par lēmumu Tu tiksi informēts ar SMS starpniecību.

Ja būsi saņēmis apstiprinošu atbildi par to, ka kredītlimits Tev tiek piešķirts, SAVA karti 2 darba dienu laikā aizdevējs ar kurjerpastu nogādās uz Tavu norādīto dzīvesvietas adresi. Pēc kartes saņemšanas Tev tā būs jāaktivizē, ieejot savā izveidotajā profilā. Pēc aktivizēšanas, SAVA karti varēsi uzreiz sākt lietot norēķinu veikšanai. Pēc 3 mēnešiem kartes kredītlimitu varēsi nepieciešamības gadījumā arī palielināt līdz 1500 eiro.

Kā redzams, kartes iegūšana ir ļoti vienkārša, turklāt Tev nav jāstāv rindās vai jāaizpilda pieteikums papīra formā, kas ļauj Tev nepieciešamos līdzekļus iegūt ātri un bez liekām formalitātēm. Tikai atceries – kredītkarte ir kredītsaistības, kuras ir jāuztver nopietni un ar augstu atbildības sajūtu!

January 23, 2017

Bankas hipotekārais kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:12 am

Hipotekārā kredīta galvenā priekšrocība ir iespēja jau šodien pat iegadāties mājokli, saņemot nepieciešamos finanšu līdzekļus pret nekustamā īpašuma ķīlu, kuru ir vēlme iegādāties vai būvēt.

Hipotekārie kredīti bankām ir visizdevīgākā aizdevuma programma, jo tiem ir minimāla riska pakāpe. Ja kāda iemesla dēļ aizņēmējs nevar atdot bankai aizņemto naudas summu noteiktajā termiņā, nodrošinājuma īpašums kļūst bankas īpašums, kas dod tiesības bankai īpašumu pārdot, tādā veidā kompensējot aizņēmēja parādu.

Bankas piedāvā klientiem vairāku veidu hipotekāros kredītus, ko jāmeklē katras bankas mājas lapā.

Ja tiek plānots iegādāties mājokli, vai ir iecerēts remonts dzīves vietā vai ir vēlmes realizēt citu svarīgu plānu, piemērots ir hipotekārais kredīts. Ja klients slēdz šāda veida kredīta līgumu, kopējā aizdevuma summa var būt līdz pat 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Savukārt, ja doma ir iegādāties mājokli, kas celts, rekonstruēts vai renovēts, pareizā izvēle būs hipotekārais kredīts mājokļa iegādei. Hipotekārā kredīta līgums paredz iespēju, ka apmaiņā pret īpašumu kredīts tiek pilnībā dzēsts.  Iegādājoties nekustamo īpašumu, kredīta termiņš var būt līdz 30 vai vairāk gadiem.

Powered by WordPress