Vakances Tavs mīļākais blogs

January 23, 2016

Drošs kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 10:23 am

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir izdevīgs kredīta risinājums ikvienam, kam Latvijā pieder nekustamais īpašums: māja, dzīvoklis vai zeme. Jāatzīst, ka tas ir samērā riskants finanšu instruments, kas ietver risku zaudēt savu īpašumu. Tomēr jāuzsver, ka šāds kredīta veids piedāvā arī iespēju saņemt zemākas aizdevuma procentu likmes, kas ir liels ieguvums aizņēmējam. Procentu likmes šāda tipa aizdevumiem ir krietni zemākas nekā ātrajiem kredītiem internetā.

Attiecībā uz aizņēmēja vecuma kritēriju šādam kredītam piesakoties, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs no 18 gadu vecuma, pie nosacījuma, ka uz viņa vārda zemesgrāmatā ir reģistrēts nekustamais īpašums un kredītiestāde akceptē objektu par piemērotu ieķīlāšanai konkrētā pieteikuma ietvaros. Pieteikties šādam kredītam iespējams praktiski ikvienas komercbankas filiālē. Ir kredītiestādes, kas dod iespēju aizpildīt pieteikuma anketu internetā, kas ir bez maksas, un individuāli sagatavotu kredīta piedāvājumu nosūta uz klienta norādīto elektroniskā pasta adresi dažu stundu laikā.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ļauj klientam pieprasīt diezgan lielu kredīta summu, bet precīzs kredīta apmērs būs atkarīgs no ķīlas vērtības un bankas kredītu izsniegšanas politikas, kas katram aizdevējam atšķiras.

Ja gadās neparedzētas finansiāla rakstura problēmas un aizņēmējs kādā brīdī nav spējīgs veikt maksājumu noteiktajā termiņā, vispareizāk ir sazināties ar aizdevēju. Vairums komercbanku un kredītiestāžu piedāvā kredītbrīvdienas, kas ir maksājuma atlikšanu uz laiku līdz trīs mēnešiem. Tāpat iespējams sarunāt kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. Jebkurā gadījumā kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir nopietnas saistības, tādēļ vienmēr ir vērts labāk komunicēt ar aizdevēju un neizvairīties no radušās problēmas risināšanas.

Powered by WordPress