Vakances Tavs mīļākais blogs

November 10, 2014

Studentu kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 12:21 pm

Studiju gadi ir aizraujošs un interesants laika posms jauniešu dzīvē. Veiksmes gadījumā students tiek budžeta grupā un izdevīgi ir, ja augstskola ir dzimtajā pilsētā, tomēr vairumam jauniešu nākas mērot lielu ceļu līdz mācību iestādei, nākas īrēt telpu dienesta viesnīcā vai dzīvokli. Ir nepieciešama nauda, lai segtu visus šos izdevumus.

Pilnvērtīgāk baudīt studenta dzīvi ļauj studentu kredīti, tie arī atvieglo iespēju sasniegt izvirzītos karjeras mērķus. Studentu kredīti ir paredzēti dažādiem izdevumiem, kas saistīti ar studiju laiku: studiju maksas segšanai, ikdienas mācību izdevumiem un studiju uzsākšanai.

Izlemjot pieteikties kredītam, bieži studenti pieļauj kļūdu un izmanto kādu no kreditoriem, kurš piedāvā ātro kredītu internetā. Pareizs lēmums būtu vērsties pie palīdzības bankā.  Jāapzinās, ka ātrie kredīti internetā ir izdevīgi gadījumā, ja ir patstāvīga darba vieta un ir garantēta iespēja naudas aizdevumu atgriezt.

Studentu kredīts visizdevīgākais ir bankās, jo banku piedāvātie studentu kredīti ir speciāli piemēroti studentiem. Izdevīgs ir nosacījums, ka naudas kredītu var sākt atmaksāt pēc studiju beigām, kad students būs absolvējis augstskolu un iekārtojies darba vietā. Kā arī ļoti pievilcīgas ir zemās procentu likmes šādiem kredītiem.

Studentiem tiek piedāvāti divu veidu kredīti – studiju un studējošā kredīts. Studiju kredīts ir paredzēts mācību maksas segšanai akreditētajās Latvijas un ārvalstu augstskolās.  Šādu kredītu var saņemt studijām Latvijā vai ārvalstīs, taču ir svarīgi, lai studiju programma būtu akreditēta. Savukārt studējošā kredīts ir paredzēts studenta sociālajām vajadzībām.

Gan studiju, gan studējošā kredīts ir jāsāk atmaksāt tikai vienu gadu pēc studiju pabeigšanas vai arī sākot ar trešo mēnesi pēc izslēgšanas no studējošo saraksta.

Powered by WordPress