Vakances Tavs mīļākais blogs

September 26, 2014

Ceļojums uz Jēkabpili

Filed under: Notikumi,Video — Tags: , — Askolds @ 2:49 am

Spriežot no video redzētā tā īsti Jēkabpili tūristam darīt nav ko. Sestdienas dienā, kad teorētiski vajadzētu būt lielākajam tūristu pieplūdumam, tūristu informācijas centrs strādā tikai līdz trijiem dienā. Un nav arī īsti ko redzēt, vai apmeklēt šajā pilsētā. Vienīgais ievērības cienīgais objekts ir kāda veca baznīca- klosteris, kuru ir vērts redzēt. Arī ar palikšanu pa nakti ir tā čābīgi, it kā jau kur palikt ir, pilsētā darbojas veselas trīs viesnīcas. Tomēr viena no tām ir ar tādu kā padomju laiku stila iekārtojumu, raidījuma uzņemšanas brīdī otra viesnīca bija pilna, bet trešā viesnīca atrodas tieši blakus naktsklubam, kas varētu būt ne īpaši patīkami viesiem, kuri grib kārtīgi izgulēties. Ar ēšanas pakalpojumiem Jēkabpilī problēmu nav, kā jau katrā Latvijas pilsētā arī šeit darbojas vairāki ēdināšanas uzņēmumi. No tiem gan jau ka var izvēlēties savai gaumei tīkamāko un piemērotāko. Raidījuma veidotāji šoreiz vadījās pēc vietējo ieteikumiem un izvēlējas kafejnīcu ”ceļavējš”, kuru atzina par labu esam.

September 15, 2014

Pret īpašuma ķīlu

Filed under: Gudrības — Tags: — Askolds @ 10:18 am

Ja jums jau pieder nekustamais īpašums vai arī jūs vēlaties to iegādāties vai uzcelt, jums ir iespēja pretendēt uz kādu no kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu jeb hipotekārie kredīti ir dažādu veidu un palīdz dažādās dzīves situācijās, piemēram,

Aizdevējs piedāvā:

 • Kredītu nekustamā īpašuma iegādei, tai skaitā zemei – šis kredīta veids ir izdevīgs tad, ja beidzot esat nolēmis tikt pats pie sava mājokļa neatkarīgi no tā vai to būvējat pats vai pērkat jau gatavu.
 • Kredītu mājokļa uzlabošanai – šis kredīta veids, palīdz veikt kosmētisko remontu, taču visizdevīgākais tas ir tad, ja vēlaties veikt siltināšanas darbus vai citas darbības, kas vēlāk ļaus jums ietaupīt naudu.
 • Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai – ļauj tikt pie sava mājokļa pat tad, ja aptrūcies naudas un būvniecības darbi apstājušies pusceļā.
 • Kredīts nekustamā īpašuma pārdošanas laikā – ļauj veikt pēdējos uzlabojumus pirms mājoklis pārdots, kā arī palīdz veikt dažāds citas ar pārdošanu saistītas darbības.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – šo aizdevuma veidu jūs varat izlietot pats pēc savām vajadzībām. Šis ir veids, kā saņemt lielāku aizdevuma summu, ja pēkšņi radusies tāda nepieciešamība.

Vairāk uzzināt par aizdevumiem un izvēlēties sev piemērotāko iespējams aizdevēja mājas lapā.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Nekustamais īpašums ir viena no visplašāk izmantotajām ķīlām jeb garantijām, noformējot aizdevumus. Dažāda veida kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu izsniedz, gan banku, gan nebanku aizdevēji, piedāvājot dažāda veida akcijas un konkurējot ar nosacījumu izdevīgumu.

Nebanku kredītu izsniedzējs piedāvā dažāda veida aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Kredītos pret nekustamā īpašuma ķīlu ietilpst:

 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – kredīta summa no 711.44 – 142 287.18 EUR, kredīta atmaksas termiņš no 6 mēnešiem līdz 20 gadiem.
 • Kredīts mājokļa uzlabošanai – kredīta summa no 711.44 – 35 571.79 EUR atmaksas termiņš no 1 līdz 36 mēnešiem.
 • Hipotēku kredīts nekustamā īpašuma iegādei – kredīta summa no 711.44 – 142 287.18 EUR, atmaksas termiņš no 6 mēnešiem līdz 20 gadiem.
 • Kredīts būvniecības darbu pabeigšanai – kredīta summa no 711.44 – 142 287.18 EUR, atmaksas termiņš no 1 līdz 12 mēnešiem.
 • Kredīts nekustamā īpašuma pārdošanas laikā – kredīta summa no 711.44 – 142 287.18 EUR, atmaksas termiņš no 1 līdz 12 mēnešiem.

Lai saņemtu kredītu kā nekustamā īpašumu ķīlu jūs varat norādīt jums piederošu māju, dzīvokli, zemi vai kādu citu nekustamo īpašumu.

Piesakot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu uzņēmumā VitaCredit, kredīta pieteikuma izskatīšana un izsniegšana varētu aizņemt no līdz 10 dienām. Pirms kredīta saņemšanas jums ir iespēja izmantot bezmaksas finanšu un juridiskās konsultācijas.

September 14, 2014

Nekustamā īpašuma iegādei

Filed under: Gudrības — Tags: — Askolds @ 9:54 am

Mājoklis, kas būtu savs, kurā vienmēr justos gaidīts, laimīgs un piederīgs – reti kurš cilvēks ko tādu nevēlētos, taču ne vienmēr ir iespējams iegādāties tādu mājoklis, kas pilnībā apmierinātu visas vajadzības, augsto nekustamā īpašuma cenu dēļ.

Ja jau sen sapņojat par savu mājokli, bet nepieciešamo naudas summu tā iegādei vēl neesat sakrājis, tad kredīts nekustamā īpašuma iegādei ir viens no risinājumiem, kā tikt pie sava mājokļa un apmaksāt tā vērtību pakāpeniski, bez lieliem finansiāliem slogiem.

Kredīta nekustamā īpašuma iegādei nosacījumi paredz:

 • Iespēju saņemt aizdevumu, līdz pat 70% apmēram, nekustamā īpašuma iegādei.
 • Aizdevuma atmaksas termiņu no 6 līdz 20 gadiem.
 • Minimālo aizdevuma summu no 711.44 EUR
 • Maksimālo aizdevuma summu līdz 142 287.18 EUR
 • Kredīta izsniegšanas laiku no 1 līdz 10 dienām.
 • Gada procentu likmi no 13% gadā.

Kā nodrošinājumu noformējot aizdevumu jūs varat norādīt dzīvokli vai māju (jau esošu vai to tikko iegādāto), zemi, vai kādu citu nekustamo īpašumu.

Dokumenti, kurus jums būs jāiesniedz, noformējot Vitacredit kredītu nekustamā īpašuma iegādei, atšķiras atkarībā no tā vai jūs kā ķīlu norādāt māju, dzīvokli vai zemi.

Lai labāk izprastu visus aizdevuma noteikumus un izvēlētos izdevīgāko risinājumu tieši jums, vērtīgi būtu izmantot kādu no piedāvātajām bezmaksas finanšu konsultācijām.

Powered by WordPress