Vakances Tavs mīļākais blogs

July 2, 2014

Mongoļi dod sievietēm lielu vaļu

Filed under: Gudrības — Tags: — Askolds @ 7:59 am

Mongoļu impērija bija lielākā valsts pasaules vēsturē, savā lielākās izplatības brīdī apņemot aptuveni 33 miljonus kvadrātkilometru visā Eirāzijā.

Par mongoļu nežēlību liecina ne tikai tas, ka Čingizhans varētu būt sencis aptuveni 16 miljoniem cilvēku visā pasaulē, bet arī tas, ka, piemēram, 1258. gadā pakļaujot Bagdādi, viņi brutāli nogalināja aptuveni miljonu cilvēku, pašu pilsētu nodedzinot – tā bija standarta prakse. Tam visam tomēr bija arī sava gaišā puse, kas izpaudās nepierasti brīvā attieksmē pret sievietēm.

Vēl ilgi pirms sieviešu emancipācijas Mongoļu impērijā sievietes varēja gan brīvi gan piedalīties karā, gan brīvi šķirties un precēties. Citur šajā laikā sievietes varēja staigāt čadrās, bet mongoļu sievietes gan pašas karoja, gan rūpējās par aizmugurē atstātajām mantām, kad vīri (un sievas) devās karā. Mongoļu hronikās bieži figurē viņu sievietes, kuras attēlo kā tik pat gudras, ietekmīgas un bīstamas, kā viņu vīriešus.

Patēriņa kredīti bez ķīlas

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 7:54 am

Patēriņa kredīti bez ķīlas tiek ātri apstiprināti un piešķirti aizdevējam, jo nenodrošinātu kredītu apstiprināšana neietver Jūsu īpašuma vērtības novērtējumu un citas pārbaudes. Agrāk finanšu tirgū bija pieejami tikai nedaudzi aizdevēji, kas piedāvāja aizņēmējiem kredītus bez ķīlas, bet laika gaitā lietas ir mainījušās.

Nenodrošinātu kredītu atmaksas termiņš var būt pēc Jūsu izvēles (no dažām nedēļām līdz vairākiem gadiem). Kredītu bez ķīlas procentu likme ir normāla, salīdzinot ar citiem kredītu veidiem, kuri pieejami Latvijas Republikā.

Viena no visstraujāk augošajām nozarēm internetā ir finanšu nozare. Tagad Jūs varat vienkārši pārlūkot dažādas kredītu tīmekļa vietnes un pieprasīt kredītu piedāvājumus no uzņēmumiem. Jums tikai nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu, lai pretendētu uz kredītu, kas aizņem tikai dažas sekundes.

Patēriņa kredītu iespējas

Patēriņa kredīti piedāvā dažādas kredītu iespējas, kas pielāgotas, lai atbilstu tautas prasībām. Ir drošāk izmantot patēriņa kredītu. Jums vienkārši nepieciešams izpētīt vairākus piedāvājumus, lai atrastu labāko.

Lēts patēriņa kredīts bez ķīlas

Lai iegūtu lētu kredītu bez ķīlas, aizņēmējam nepieciešams salīdzināt piedāvājumus un pieteikties internetā, tādējādi kredīts ir pilnīgi drošs aizņēmējam. Bet galvenais jautājums ir, kā kredītu bez ķīlas var izmantot par lētāku cenu.

Lēts kredīts bez ķīlas ir atkarīgs arī no aizņēmēja. Ja salīdzināsiet aizdevējus – saņemsiet lētāku kredītu jau šodien. Aizdevēji vēlas ar Jums sadarboties un piedāvāt zemāku procentu likmi, ja Jums ir ienākumi. Kredīta izmaksas ietekmē arī tā summa, jo kredīta summa ir atkarīga no aizņēmēja atmaksas spējas. Jums var būt pienācīgi gada ienākumi un diezgan augsta atmaksas spēja, lai laicīgi veiktu ikmēneša maksājumus. Tomēr būtu ieteicams lūgt summu, kas ir mazāka nekā Jūsu faktiskā atmaksas spēja. Tas ir veids, kā savā veidā nodrošināt kredīta atmaksu. Šādam kandidātam noteikti ir pieejams lēts kredīts bez ķīlas.

Powered by WordPress