Vakances Tavs mīļākais blogs

March 24, 2014

Saglabājiet savu kapitālu!

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 8:30 am

Neatkarīgi no Jūsu kapitāla avota, vai tas ir ātrais kredīts internetā vai kas cits, Jums tas ir jāizmanto taupīgi, jo naudas nav pārāk daudz un tā, kas Jums ir, Jums ir jāizmanto ļoti prātīgi.

Eiro

Šeit ir veidi, kā to izdarīt:

  1. Nepērciet produktus un pakalpojumus līdz brīdim, kad tie patiešām ir nepieciešami. Jums, protams, ir jāņem vērā arī sagatavošanās laiks.
  2. Netērējiet savu naudu/kapitālu, kamēr tas nav absolūti nepieciešams.
  3. Izīrējiet telpu tā vietā, lai iegādātos vai īrētu visus apartamentus. Jums nebūs jāuztraucas par īpašuma saistībām, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un hipotēkām, kuras abas var samazināt Jūsu peļņu, ja Jūs par tām maksājat.
  4. Iegādājieties daudzfunkcionālu biroja tehniku​​, lai ietaupītu tik daudz naudas, cik vien iespējams. Piemēram, iegādājieties faksa aparātu, kas var darboties arī kā kopētājs.

Drīz vien Jūs atklāsiet, ka Jūsu mazais uzņēmums būs veikli pārvarējis finanšu krīzi. Galu galā, biznesā galvenais ir laba finanšu pārvaldīšana!

March 19, 2014

Uz gaismas pili sāk pārvietot pirmās grāmatas

Filed under: TV,Video — Tags: , — Askolds @ 9:47 am

Lai arī tās fasāde ir izgaismota, vēl pēdējās dienas gaismas pils ir tukša, iebūvēti tikai lielie plaukti krātuvēs. Vai ēku izdosies nodot ekspluatācijā kā iecerēts, līdz 18 janvārim, vēl nevar zināt, jo tajā vēl turpinās papilddarbi. Milzu darbs pie bibliotēkas krājumu pārvietošanas gan jāuzsāk jau tuvākajā laikā. Grāmatu pārvietošana ir tikai viens punkts darāmo darbu sarakstā, bibliotēkas darbinieki jau labu laiku darbojas pastiprinātā režīmā, gatavojot pārvešanai dažāda formāta kartes un citus izdevumus. Pašas pirmās uz gaismas pili pārvietos kartes, periodiku un letoniku, jo nacionālās bibliotēkas telpas Jēkaba ielā jāatbrīvo jau līdz aprīlim, kur šeit notiks gatavošanās Eiropas savienības prezidentūrai. Pavisam neliels krājums, tikai 40 000 vienības, smejoties saka karšu nodaļas vadītāja, pārvešanai jau ir sagatavoti. Pieredze šāda apjoma darbam gan nevienam neesot, paredzams, ka vislielākās grūtības varētu sagādāt lielformāta objekti. Periodikas nodaļā ir gandrīz miljons izdevumu, vecākie vēl no 18 gadsimta, apmēram desmitā daļa ir ļoti sliktā stāvoklī un pārvešanai jāsagatavo īpaši uzmanīgi. Pēdējos mēnešus bibliotēkas darbinieki pavadījuši kā uz čemodāniem, jo noguruši gaidīt lielo pārcelšanos. Arī periodikas darbiniekiem gan sajūtas, ka līdz ar augustu lielā pārcelšanās būs beigusies nav, arī viņi grasās ievākties vienā no trim stāviem, kurus pēc pāris mēnešiem nāksies atkal atbrīvot. Uz gadu tur norisināsies visi Latvijas prezidentūras galvenie pasākumi.

March 11, 2014

Vai auto bremžu eļļa ir jāmaina?

Filed under: TV,Video — Tags: , , — Askolds @ 9:34 am

Ja neesat jauna auto īpašnieks, kura mašīnas apkopes un serviss, žargonā runājot ir piesieti dīleru centriem, galvenokārt lai nezaudētu auto garantiju, auto servisa meklējumi ir visnotaļ smags uzdevums. Tādēļ ”Tavs Auto” lūkojoties pēc padomdevējiem raidījuma jaunizveidotajai rubrikai, devās pie vīriem, kuri savu varēšanu pierādījuši autosporta trasēs. ASRT pagājušā gada Latvijas rallija čempionāta sezonā visus pārsteidza ar jaunpienācējiem no Igaunijas un Krievijas, kuri spēja būt vienlīdz ātri ar pašmāju braucējiem un dažreiz pat ātrāki. Savu rezultātu sasniegšanai viņi izmantoja ”Auto stils rallija tehnika” komandas sagatavotos automobiļus. ASRT komanda sacīkstēs iekrāto pieredzi izmanto arī ikdienā savā autoservisā, tādēļ ”Tavs Auto” devās pie viņiem, lai uzdotu jautājumu: Vai arī bremžu eļļa ir jāmaina un vai tas ir tas pats, kas bremžu šķidrums? Eksperti atbild, ka bremžu eļļa ir tas pats, kas bremžu šķidrums. Bremžu eļļa arī ir jāmaina, tas ir jādara ik pēc 60 000 km, vai reizi divos gados. Tādēļ, ka ar laiku bremžu šķidrumā veidojās kondensāts un bremžu šķidrums vairs nespēj veikt savas funkcijas. Tomēr ja savu auto esat nopircis lietotu un Jums nav informācijas kā to ir apkopis iepriekšējais saimnieks, tad bremžu šķidrumu var pārbaudīt jebkurā sertificētā servisā un pārbaude aizņem 5 līdz 10 minūtes. Arī paša bremžu šķidruma maiņa aizņem aptuveni 40 minūtes.

Powered by WordPress