Vakances Tavs mīļākais blogs

December 10, 2013

Izbēg ieslodzītie

Filed under: TV,Video — Tags: — Askolds @ 11:15 am

Iekšlietu ministrijā turpina darboties operatīvais štābs, tas vada ap 10000 operatīvo darbinieku, kuri meklē bēgļus no Pārlielupes cietuma. Par šo notikumu ir jau paziņots Latvijas valdībai un valsts prezidentam. Iekšlietu ministrija atzīst, ka izbēgušie cietumnieki ir radījuši nopietnus draudus Latvijas drošībai. Pirmo reizi iekšlietu ministrijas telpās, kur vēl ir palikušas 1991. gada janvāra notikumu atstātās ložu pēdas, nepārtraukti darbojās ārkārtas štābs. Tā darbinieki ik pēc vienas, vai divām stundām saņem ziņas par notvertajiem bēgļiem. Izbēgušo cietumnieku vidū ir 10, vai 15 bīstami noziedznieki. Kopā ar iekšlietu ministrijas darbiniekiem noziedzniekus meklē arī robežsargi un zemessargi. Latvijas ceļus kontrolē pastiprinātas patruļas, kurām ir tiesības apturēt un pārmeklēt automobiļus. Viens no bēgļiem policijai ir padevies pats, viens no pēdējiem izbēgušajiem cietumniekiem ir notverts Rīgā, Blaumaņa ielā. Citi Jelgavā, Bauskā, Aizkrauklē un Kalnciemā. Noziedznieki bija izrakuši 15 metrus garu pazemes eju no cietuma veļas mazgātavas telpām uz žoga pusi. Nav zināms cik ilgi šī eja kalpojusi cietumniekiem kā sakari ar ārpasauli.

Patēriņa kredīta veids

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:15 am

Patēriņa kredīts ir kredīta veids, kuru var ņemt tikai atbildīgi un pārliecināti cilvēki ar labu kredītvēsturi un ienākumiem. Būtu stulbi ņemt kredītu bez ienākumiem. Neņemiet, ja neziniet, kā patēriņa kredītu atmaksāt.

Interneta pieteikuma priekšrocības

Patēriņa kredītiem internetā ir vairākas priekšrocības. Neatkarīgi no ātrās kredīta apstrādes, šie aizdevēji piešķirs Jums kredītu bez nevajadzīgas kavēšanās, kas var notikt ar bankām (notiks rūpīga izvērtēšana). Tātad, Jūs varat laicīgi sākt izmantot kredītu. Rūpīga izvērtēšana nav slikta lieta, jo tādā gadījumā – aizdevējs izsniedz mazāk „sliktos kredītus”. Problēma ir tajos gadījumus, kad atbildīgs aizdevējs grib ātri un ērti saņemt naudu īsā laika posmā. Aizdevēji internetā iekasē procentus par kredītiem ar ķīlu vai kredītiem bez ķīlas, kas atšķiras atkarībā no aizdevēja. Tādējādi aizdevēji internetā ir avots, lai atrastu piemērotu piedāvājumu Jūsu situācijai.

Kas var saņemt patēriņa kredītu

Jums ir jāatbilst visiem vai dažiem no šādiem nosacījumiem:

  • Jums jābūt labai kredītvēsturei.
  • Jums jābūt vismaz 18 gadiem.
  • Jums jāstrādā oficiāls darbs.
  • Jums jāspēj sniegt visi dokumenti.

Ja nepieciešams kredīts, tad patēriņa kredīti ir viens no risinājumiem. Tas būs risinājums, ja kredīts nepieciešams līdz dažiem gadiem, summās līdz 10000 tūkstošiem. Ja summa ir par mazu, tad jāsāk domāt par kredītu pret ķīlu (kredīts pret mājas ķīlu, kredīts pret dzīvokļa ķīlu, kredīts pret zemes ķīlu un tamlīdzīgi).

Par patēriņa kredītiem

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:12 am

Šajā rakstā par:

  • Cik ātri var saņemt patēriņa kredītu.
  • Cik liela naudas summa ir pieejama.
  • Cik liels atmaksas termiņš ir pieejams.
  • Un citas priekšrocības.

Pieteikties patēriņa kredītam internetā

Piesakoties patēriņa kredītam, Jūs jau iepriekš vēlaties zināt, to, cik daudz laika aizdevējam būs nepieciešams, lai apstiprinātu kredītu un kad tas nonāks Jūsu rokās. Tāpat Jūs vēlētos kredītu ar minimālām izmaksām, lai Jūs varētu to atmaksāt, neapgrūtinot savas finanses. Šāds kredīts ir pieejams sakarā ar augsto konkurenci aizdevēju vidū. Labākā vieta, kur atrast šādu kredītu, ir internets. Patēriņa kredīti internetā ir īpaši veidoti ar dažādām priekšrocībām aizņēmējam. Šos kredītus var izmantot jebkādam personīgam mērķim, no kuriem populārākie pielietojumi ir mājokļa uzlabojumi, kāzas, brīvdienu ceļojumi, auto iegāde utt.

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts var būt īstens glābiņš, kad esat nonācis nelielās grūtībās – taču jāuzsver, ka ‘nelielās grūtībās’. Ja jums ir grūtības pildīt pašreizējās kredītsaistības, vēlaties nopirkt kādu lietu, kas neietilpst jūsu ienākumu līmenim vai vienkārši neesat pārliecināts, ka kredītu varēsit atdot, neaizņemieties nekādu kredītu!

Patēriņa kredīti internetā

Patēriņa kredītus internetā piedāvā interneta aizdevēji. Šie aizdevēji darbojas savās mājas lapās internetā. Katrs aizdevējs piedāvā klientiem vienkāršu pieteikuma veidlapu, ko aizpildīt pieteikuma iesniedzējam. Jums tajā jāievada pamata informācija par Jūsu kredītu, piemēram, kredīta summa, tā mērķis, atmaksas ilgums, Jūsu mājas adrese un tā tālāk. Aizdevējs nekavējoties sāks apstrādāt kredīta pieteikumu, pateicoties interneta piedāvātajām iespējām, tātad Jums nav personīgi jādodas pie aizdevēja, lai iegūtu kredītu.

Powered by WordPress