Vakances Tavs mīļākais blogs

December 31, 2013

Novembris uz Latvijas ceļiem

Filed under: TV,Video — Tags: , — Askolds @ 12:02 pm

Nesenākais nāvējošais negadījums noticis vēl vakar pēcpusdienā, uz Jūrmalas gatves. Par traģisko notikumu šodien liecina tikai svecītes un izsvaidītas auto detaļas. Kāda mikroautobusa šoferis ieskrējis kokā un auto pārsviests pretējā ceļa pusē. Negadījumā autovadītājs gājis bojā, bet pieci pasažieri šobrīd ar dažādām traumām ārstējās slimnīcā. Avārijas iemesli pagaidām neskaidri. Auto un motocikli, kas ietriekušies kokos un ēkās, kūleņojuši un sadragāti līdz nepazīšanai. Šādu fotogrāfiju policijas arhīvos ir simtiem. Šomēnes asiņaino ceļu satiksmes negadījumu statistika ir īpaši dramatiska. Ir 12. novembris, bet uz ceļiem jau gājuši bojā 19 cilvēki, ievainoto skaits sniedzas pāri simtam. Atbildīgās iestādes ceļ trauksmi. Statistika rāda, ka vidējais ātrums uz ceļiem audzis arī kopš foto radaru noņemšanas, taču kad tie atkal varētu parādīties uz Latvijas ceļiem neņemas prognozēt neviens. Desmit gadu griezumā ceļu satiksmes drošība nenoliedzami uzlabojusies. 2003. gadā satiksme prasīja 532 dzīvības, pērn 177, bet šis gads 156, lai arī samazinājums ir jūtams, svarīga ir katra cilvēka dzīvība. Ceļu satiksmē dzīvība lielā mērā atkarīga no pašu dalībnieku atbildības pret noteikumiem un drošību.

Taisās pelnīt ar Latvijas cietumu izīrēšanu

Filed under: TV,Video — Tags: , , — Askolds @ 11:41 am

Ja kādā no ārvalstīm cietumi ir pārpildīti, viņi savus notiesātos droši varētu sūtīt šurp, saka ieslodzījumu vietu pārvaldes priekšnieks Visvaldis Puķīte. Doma piedāvāt Latvijas cietumus ārzemniekiem bijusi jau sen, bet iedrošinājumu sākt rīkoties devusi Beļģijas un Nīderlandes pieredze. Šīs valstis nupat pirmās Eiropā vienojušās, ka beļģu notiesātie sodu varēs izciest Nīderlandes pustukšajos cietumos. Četri miljoni latu gadā, tāds varētu būt ieguvums no tā, ka Latvijas cietumi tiktu izīrēti ārzemju ieslodzītajiem. Vai šo ieslodzījumu pārvaldes ideju atbalstīs tieslietu ministrija vēl nav zināms. Amatpersonas saka, Latvijā nav Eiropas Savienības normatīviem atbilstoši ieslodzījuma apstākļu. Piemēram kvadrātmetru skaits uz vienu ieslodzīto mums vēl joprojām ir divas reizes mazāks, nekā to pieprasa Eiropas Savienība. Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšnieks atzīst, standartiem atbilstoša ir tikai pērn uzceltā Olaines cietuma slimnīca, kur varētu izvietot 120 ārzemniekus. Tomēr pastāv arī citi varianti. Ja cietumu kameru izīrēšanu atbalstīs valsts un atradīsies ieinteresēti uzņēmēji, ieslodzījuma vieta ārzemniekiem varētu tapt divu līdz trīs gadu laikā.

December 18, 2013

Par kredīta iespējām mūsu valstī

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 2:12 pm

Šeit ir dažas vadlīnijas par to, kā gūt labāko no patēriņa kredītiem internetā. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, kad mēs uzsākam sarunu par patēriņa kredītiem.

Finanšu vajadzības var piemeklēt Jūs jebkurā brīdī, neatkarīgi no tā, vai Jūs tajā brīdī varat tikt ar tām galā vai ne. Visos šādos gadījumos Jūs varat iegūt finansējumu pavisam īsā laikā. Tagad jautājums ir, kāda veida kredīts vislabāk atbilst Jūsu prasībām. Ja esat mājokļa īpašnieks un Jums ir nepieciešama lielāka kredīta summa, Jūs varat izvēlēties kredītus pret ķīlu. Šie kredīti piedāvā Jums sniegt kādu savu īpašumu kā nodrošinājumu kredītam, pretī sniedzot lielāku kredīta summu un zemākas procentu likmes un pietiekami garu termiņu kredīta atmaksai. Tomēr, šādu kredītu atmaksa kļūst ārkārtīgi svarīgs jautājums, jo tiek apdraudēts Jūsu īpašums.

Kā izmantot

Tā kā patēriņa kredīts ir krietni vien prāvāks par ātro kredītu, to izmanto citiem mērķiem – piemēram, patēriņa kredītu varat aizņemties, lai sponsorētu kādu ceļojumu, veiktu dzīvokļa kosmētisko remontu, kā arī, piemēram, salabotu automašīnu un veiktu kādu lielāku pirkumu (saimniecības preces u.c. lietas). Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, kad mēs uzsākam sarunu par patēriņa kredītiem.

Ja Jums nepieder savs mājoklis vai Jūs nevēlaties ar to riskēt kredīta dēļ, Jūs varat izvēlēties patēriņa kredītus bez ķīlas. Šiem kredītiem nav nepieciešams nodrošinājums un tie ir pieejami ar nedaudz augstākām procentu likmēm nekā kredīti pret ķīlu, tomēr atmaksa joprojām ir būtisks aspekts. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, kad mēs uzsākam sarunu par patēriņa kredītiem.

Ar patēriņa kredītu palīdzību, Jūs varat izpildīt jebkuru Jūsu prasību, tāpēc izvēlieties kādu no iepriekš minētajiem kredītiem, bet atcerieties rūpīgi meklēt labāko kredītu piedāvājumu. Tas palīdzēs Jums atrast izdevīgus piedāvājumus un ietaupīt. Ir svarīgi neaizmirst par atbildīgu aizņemšanos, kad mēs uzsākam sarunu par patēriņa kredītiem.

Patēriņa kredīts no aizdevējiem internetā

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 1:11 pm

MērķisIr daudz priekšrocību, ko aizņēmējs var izmantot, iegūstot patēriņa kredītus no aizdevējiem internetā. Sakarā ar interneta pieejamību, šie aizdevēji spēj apstrādāt kredītu daudz ātrāk. Kredīta apstiprināšana tādējādi aizņem mazāk laika, salīdzinot ar personīgu vizīti pie aizdevēja. Konkurence starp aizdevējiem internetā strauji pieaug un tas liek aizdevējam piedāvāt kredītus par zemāku procentu likmi visiem aizņēmējiem. Tātad, procentu likme, ko piedāvā aizdevēji internetā, joprojām ir zemāka par to likmi, ko piedāvā citi aizdevēji, kuri negrib, vai nevar, vai nevēlas darboties internetā

Kāpēc izvēlēties patēriņa kredītu

Auto, mājoklis, ceļojums uz iecienītāko galamērķi – kurš gan nevēlas to visu! Dažus gadus atpakaļ, nebija tik viegli plānot visu, it īpaši, ja Jums nebija vajadzīgo līdzekļu. Tagad tas ir viegli! Patēriņa kredīti ir snieguši iespēju ikvienam aizņemties naudu jebkāda veida prasībām. Patēriņa kredīts ir radīts, lai atbilstu jebkura aizņēmēja prasībām. “Patēriņa kredīts” ir vispārējs kredītu termins. Patēriņa kredīts patiesībā ir vienreizējs maksājums, kas ir aizgūts no bankas vai jebkura cita aizdevēja. Labi patēriņa kredīti ir reti atrodami. Tāpat kā visas labākas lietas dzīvē, tie nāk ar piepūli, pacietību un takta izjūtu. Lai atrastu labu patēriņu jau tūlīt, salīdziniet patēriņa kredīta aizdevējus internetā pie mums.

Aizdevēji internetā

Aizdevēji internetā piedāvā kredītus ar vai bez ķīlas, lai atbilstu visu aizņēmēju prasībām. Kredīti pret ķīlu tiek apstiprināti pret ķīlu kā nodrošinājumu un par to piedāvā lielākas summas ar zemāku procentu likmi. Šis kredīts ir arī vispiemērotākais aizņēmējiem ar sliktu kredītvēsturi, jo piedāvā zemākas procentu likmes un savlaicīgu apstiprināšanu. Kredīti bez ķīlas ir pieejami bez nodrošinājuma. Tas ir mazāks kredīts ar termiņu no dažām nedēļām līdz dažiem mēnešiem.

Viss par svīšanu un risinājumi

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 1:08 pm

Svīšana ir dabiska parādība. Mēs svīstam ļoti karstos laika apstākļos vai lielasDaba fiziskās slodzes rezultātā, tomēr pastiprināta svīšana var būt arī kaitīga. Pārmērīga svīšana medicīnas jomā tiek dēvēta par hiperhidrozi.

Hiperhidroze ir stāvoklis, kad ķermenis dažās vietās svīst lielākos daudzumos, nekā parasti nepieciešams ķermenim. Simptomi ietver pārmērīgu svīšanu uz rokām un kājām. Ķermeņa svīšanu kontrolē nervu sistēma. Kad runa ir par pārmērīgu svīšanu, tā ir galvenokārt atkarīga no simpātiskās nervu sistēmas, kuru organisms nespēj kontrolēt.

Tā galvenokārt ir kaite, kas ir iedzimta un var piemeklēt ikvienu. Personai, kas cieš no šīs kaites, var attīstīties zema pašcieņa. Tādējādi tas var ietekmēt viņa/viņas pašpārliecinātības līmeni un attiecības. Tas nav katastrofāli Jūsu veselībai, bet ir jāizārstē tik un tā.

Ir svarīgi veikt konkrētas darbības, lai apturētu pārmērīgu svīšanu. Nav noteikta līdzekļa, kas izārstēs pilnīgi visus pārmērīgas svīšanas gadījumus un tas atšķiras no cilvēka uz cilvēku. Ir noteikti veidi, kā kontrolēt svīšanu, bet Jums ir jābūt pacietīgam, to darot. Pārmērīga svīšana neapstājas vienā dienā.

Pretsviedru līdzekļi

Pretsviedru līdzekļi var samazināt svīšanu un nepatīkamu smaku, kas saistīta ar pārmērīgu svīšanu. Labs pretsviedru līdzeklis novērš svīšanu padusēs, kas ir viens no nekontrolējamas svīšanas simptomiem.

Operācija

Operācija arī ir viens no pārmērīgas svīšanas ārstēšanas veidiem. Šajā metodē ārsts operē nervus, kas izraisa ķermeņa svīšanu. Viņš parasti samazina nervus, kas sūta signālus, aktivizējot sviedru dziedzerus. Operācija notiek tikai retos gadījumos.

Higiēna

Rūpēšanās par savu personīgo higiēnu ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pārtraukt svīšanu. Tā ietver mazgāšanos un regulāru došanos pirtī. Tīras drēbes arī palielina ķermeņa higiēnu. Izvairīšanās no ciešām drēbēm arī palīdz samazināt svīšanu. Tas ļauj ķermenim elpot. Asas pārtikas ēšana, kas bagāta ar garšvielām, arī var izraisīt smagu svīšanu. Tādējādi, izvairīšanās no šādas pārtikas var būt viens no preventīvajiem pasākumiem. Papildus šiem, ir daudz medikamentu, kas palīdz apturēt pārmērīgu svīšanu. Tāpat, botoksa injekcijas ir kļuvušas par populāru veidu, kā kontrolēt šādu nosacījumu. Ļoti atšķirīgs veids, kā ārstēt svīšanu, ir pievadīt nelielu elektrisko strāvu dziedzeriem. Elektriskā strāva palīdzēs uz laiku bloķēt sviedru dziedzerus.

Sportošana un veselīga ēšana sekmē svīšanas mazināšanu. Regulāra sportošana ir ļoti noderīga. Joga un meditācija nomierina ķermeni un prātu. Stress un nervozitāte ir pārmērīgas svīšanas cēloņi. Pārmērīga svīšana ir slimība, kas katram izpaužas atšķirīgi. Pareiza stāvokļa izpratne un precīza cēloņa noteikšana ir svarīgi pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Older Posts »

Powered by WordPress