Vakances Tavs mīļākais blogs

November 19, 2013

Rēzekne gatavojas ķīniešu invāzijai

Filed under: TV,Video — Tags: — Askolds @ 12:47 pm

Rēzeknē ir sācies ķīniešu valodas mācīšanās bums, fascinē tikai tas, kāpēc gan rēzekniešiem nepiedāvā mācīties latviešu valodu. Domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka lielākais vairums šajā pilsētā runā krievu valodā un ļoti daudzi latviešu valodu nesaprot nemaz. Viena no galvenajām motivācijām, kāpēc cilvēki mācās ķīniešu valodu šajā pilsētā ir tāda, ka viņi gatavojās spēcīgai ķīniešu invāzijai. Tas gan manī izraisa smaidu, jo diez vai kāds ķīnietis no laba prāta mēģinās doties uz Rēzekni, vai kādu citu Latgales pilsētu, lai tur dzīvotu un veidotu kādu biznesu. Otra no nosauktajām motivācijām ir tāda, ka daudzi saskata perspektīvas ķīniešu valodā uzņēmējdarbībai. Arī šis apgalvojums izklausās diezgan komiski, jo pilsētā kurā tradicionāli bezdarba līmenis ir viens no augstākajiem Latvijā, bez darba ir gandrīz katrs piektais pilsētas iedzīvotājs, tagad pēkšņi visi sāks attīstīt kādu uzņēmējdarbību saistībā ar ķīniešiem ir maz ticama. Protams ir apsveicama cilvēku vēlme mācīties un sevi pilnveidot, bet lai atrastu darbu , vai integrētos sabiedrībā vai tomēr labāk nevajadzētu sākt ar ko citu?

Aizdevumu iespējas internetā un citur

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 12:21 pm

Gandrīz katrs ātro kredītu uzņēmums piedāvā tūlītēju kredīta apstiprinājumu. Starpība ir tā, kā šī nauda tiek nodrošināta. Dažos gadījumos patērētājiem ir pienākums personīgi doties uz apkalpošanas vietu (piem., Maxima XX un XXX), aizpildīt pieteikumu ar roku un atbildēt uz jautājumiem. Naudas līdzekļi tiek sniegti patērētājam ar noteikumu, ka tie tiks atmaksāti.

No otras puses, uzņēmumiem internetā ir nepieciešama tikai bankas informācija un īss pieteikums, tad šie līdzekļi tiek tieši noguldīti apstiprinātā bankas kontā. Īsāk sakot, ātrais kredīts varētu būt atbilde uz Jūsu finanšu avārijas situāciju!

Powered by WordPress