Vakances Tavs mīļākais blogs

November 19, 2013

Rēzekne gatavojas ķīniešu invāzijai

Filed under: TV,Video — Tags: — Askolds @ 12:47 pm

Rēzeknē ir sācies ķīniešu valodas mācīšanās bums, fascinē tikai tas, kāpēc gan rēzekniešiem nepiedāvā mācīties latviešu valodu. Domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka lielākais vairums šajā pilsētā runā krievu valodā un ļoti daudzi latviešu valodu nesaprot nemaz. Viena no galvenajām motivācijām, kāpēc cilvēki mācās ķīniešu valodu šajā pilsētā ir tāda, ka viņi gatavojās spēcīgai ķīniešu invāzijai. Tas gan manī izraisa smaidu, jo diez vai kāds ķīnietis no laba prāta mēģinās doties uz Rēzekni, vai kādu citu Latgales pilsētu, lai tur dzīvotu un veidotu kādu biznesu. Otra no nosauktajām motivācijām ir tāda, ka daudzi saskata perspektīvas ķīniešu valodā uzņēmējdarbībai. Arī šis apgalvojums izklausās diezgan komiski, jo pilsētā kurā tradicionāli bezdarba līmenis ir viens no augstākajiem Latvijā, bez darba ir gandrīz katrs piektais pilsētas iedzīvotājs, tagad pēkšņi visi sāks attīstīt kādu uzņēmējdarbību saistībā ar ķīniešiem ir maz ticama. Protams ir apsveicama cilvēku vēlme mācīties un sevi pilnveidot, bet lai atrastu darbu , vai integrētos sabiedrībā vai tomēr labāk nevajadzētu sākt ar ko citu?

Aizdevumu iespējas internetā un citur

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 12:21 pm

Gandrīz katrs ātro kredītu uzņēmums piedāvā tūlītēju kredīta apstiprinājumu. Starpība ir tā, kā šī nauda tiek nodrošināta. Dažos gadījumos patērētājiem ir pienākums personīgi doties uz apkalpošanas vietu (piem., Maxima XX un XXX), aizpildīt pieteikumu ar roku un atbildēt uz jautājumiem. Naudas līdzekļi tiek sniegti patērētājam ar noteikumu, ka tie tiks atmaksāti.

No otras puses, uzņēmumiem internetā ir nepieciešama tikai bankas informācija un īss pieteikums, tad šie līdzekļi tiek tieši noguldīti apstiprinātā bankas kontā. Īsāk sakot, ātrais kredīts varētu būt atbilde uz Jūsu finanšu avārijas situāciju!

November 12, 2013

10000 paraksti par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu

Filed under: TV,Video — Tags: , — Askolds @ 5:40 pm

Iniciatīvas autori Uzvaras pieminekļa vietā vēlas atjaunot Latvijas brīvvalsts laikā izstrādāto un aizsākto brīvības laukuma projektu. Iniciatīvas ierosinātāji uzsver, ka pašreizējais Uzvaras laukums bieži rada nevajadzīgu konfrontāciju un kultivē nevajadzīgas aktivitātes. Arī kultūras ministra pienākumu izpildītājs Jānis Bordāns izteicies, ka Uzvaras piemineklim nav vietas blakus Nacionālās bibliotēkas ēkai. Tikmēr mākslas vēsturnieks Ojārs Spārītis šo ideju dēvē par destruktīvu. Viņš apgalvo, ka šī pieminekļa arhitektoniskās, ainaviskās, mākslinieciskās un vides vērtības ir neapstrīdamas. Tas tādēļ, ka mūsdienās pieminekļi top daudz ātrāk, daudz paviršāk un daudz vienkāršāk. Vēsturnieks izsaka apgalvojumu, ja divas lielvaras risina savas politiskās ambīcijas uz mazu tautu rēķina, tad mazu tautu dvēselē un mazu tautu zemē paliek rētas. Šī ir rēta(domāts Uzvaras piemineklis). Acīm redzot, ka viņu var tikai dziedināt, bet diez vai tas ir pareizais ceļš, to darīt ar destruktīvu rīcību. Tā par šo situāciju ap Uzvaras pieminekli izsakās mākslas vēsturnieks.

November 8, 2013

Mēģina nozagt bankomātu

Filed under: TV,Video — Tags: , — Askolds @ 8:29 am

Talsos vairākas personas ar automašīnu iebraukušas veikalā ”Maxima” un mēģinājušas nozagt veikalā novietoto bankas automātu. Policija sākusi izmeklēšanu, vainīgie pagaidām nav aizturēti. Zādzības mēģinājums noticis aptuveni pusstundu pēc pusnakts Talsu tirdzniecības centrā Rīgas ielā, kur ir lielveikals ”Maxima”. Kā liecina videonovērošanas kameras, vairāki cilvēki ar zaļas krāsas ”Volkswagen” markas automašīnu caur durvīm iebraukuši veikalā. Tomēr zādzību pastrādāt nav izdevies un personas no notikumu vietas aizbēgušas. Par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, veikalam izsistas abas centrālās durvis un sabojāta siena. ”Maxima” pārstāvji lēš, ka iespējamie zaudējumi varētu būt ap četriem tūkstošiem latu. Policija aicina atsaukties notikuma aculieciniekus, kas varētu palīdzēt notvert noziedzniekus. Jāpiebilst, ka pēdējā laikā aizvien retāk bija dzirdēts par šāda veida noziegumiem, kad kāds mēģina nozagt bankas automātu. Īpaši populāras šāda veida zādzības bija 2009 un 2010 gadā, kad gandrīz katru mēnesi bija dzirdams vismaz par vienu bankas automāta zādzības mēģinājumu.

Powered by WordPress