Vakances Tavs mīļākais blogs

October 23, 2013

Ātro kredītu piedāvājumi

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 8:19 am

Tik daudz ātro kredītu internetā piedāvājumi, ka nav ne jausmas, kuru izvēlēties? Protams, ka ir jāizvēlas izdevīgākais ātrais kredīts internetā. Tas varētu būt pirmais kredīts bez procentiem, jo izdevīgāk vairs nevar.

Pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez procentiem nozīmē, ka ātrais kredīts būs bez papildus procentiem un komisijas maksām. SMScredit uzņēmums bija pirmais, kas ieviesa šādu kredītu bez procentiem, lai klienti varētu aizņemties izdevīgāk. Un nu jau labu laiku Jūs varat aizņemties pirmo kredītu bez procentiem līdz 200 Ls ar laiku līdz 30 dienām. Šī akcija attiecas uz visiem jaunajiem klientiem, kuri vēl nav izmantojuši SMScredit pakalpojumus – vēl nav aizņēmušies ātru un izdevīgu ātro kredītu internetā.

Tas ir liels un uzticams aizdevējs ar profesionālu apkalpošanu un ātru kredītu pieteikumu izskatīšanu. Tu vari saņemt kredītu internetā pāris minūšu laikā ar pievilcīgiem nosacījumiem. SMScredit ir tiešām īstā vieta, kur aizņemties īstermiņa kredītu.

Kredīts internetā līdz 150 Ls bez maksas

Kredīta ņēmēji, kas ir ātrā kredīta ņēmēji bieži vien izvēlas ātro kredītu internetā līdz 100 Ls. Tas ir lieliski, jo arī ātrais kredīts 100 Ls pirmajā reizē ir bez procentiem. Daudziem ātrais kredīts ir neatņemama ikdienas sastāvdaļu un ir patiesi liels prieks, ka SMScredit piedāvā pirmo kredītu līdz 200 Ls bez procentiem.

Kā pieteikties kredītam?

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 7:37 am

Ar SMS palīdzību (nosūtot SMS) ir viens no populārākajiem veidiem, kā pieteikties kredītam. SMS kredīta pieteikums ir ātrs veids, kā saņemt naudu, jo nepieciešams nosūtīt SMS.

Ātrais kredīts Latvijas pastā

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 6:52 am

Pastā ir jaunākais dzirdētais veids, kā var pieteikties aizdevumam. Visus sīkumus par to pasta kredītu nezinu, bet noteikti jāņem pase un jālaiž uz pastu pakaļ naudai. Protams internetā aizdevumu ir daudz vieglāk saņemt, jo tas aizņems mazāk laiku, bet pasta kredīts var noderēt cilvēkiem, kuriem nav pieejams interneta pieslēgums vai pasts liekas daudz ērtāka vieta, kur pieteikties aizdevumam. Nav ne jausmas, cik pasti ir Latvijā, bet zināms, ka aizdevumam var pieteikties vairāk kā 260 vietās visā Latvijā.

Cits veids, kā saņemt aizdevumu ir zvanot uz kredīta kompāniju, kas nodarbojas ar īstermiņa kredītiem, lai varētu pieteikt aizdevumu. Piezvanot jāpastāsta cik vēlamies aizņemties un uz cik ilgu laiku gribam aizņemties. Cik zināms, tad pirms zvanīšanas laikam ir nepieciešams reģistrēties mājas lapā un tad nākamais solis sanāk zvanīt uz kompāniju, kas izsniedz ātros aizdevumus.

Zināms, ka visus šo veidus, kā pieteikties aizdevumam piedāvā SMScredit un par citiem īstermiņa aizdevējiem nav nekas zināms. Kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas domāts situācijās, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, kādiem neplānotiem pirkumiem vai maksājumiem. Aizdevumu pēc papīriem var atļauties cilvēki ar ienākumiem, jo lai atmaksātu aizdevumi ir nepieciešams skanošais. Pirms aizņemies aizdevumu ātro nenāks par sliktu izvērtēt savas spējas atmaksāt ātro kredītu, kas pazīstams, kā ātrais naudas aizdevums internetā bez ķīlas un pāris minūšu laikā. Tas nozīmē aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas norēķināties par aizdevumu.

Powered by WordPress