Vakances Tavs mīļākais blogs

October 18, 2013

Lietuvas un Krievijas konflikts

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 7:57 pm

Krievija kārtējo reizi ir pierādījusi, ka šai valstij nav saistošas nekādas starptautiski ievērojamas brīvas tirdzniecības normas. Šajā valstī praktiski visi lēmumi tiek pieņemti politisku motīvu vadīti. Lai atriebtos Lietuvai, kuras prezidente vada austrumu partnerības programmu, kā arī Lietuvas centieni iegūt lielāku neatkarību no Krievijas gāzes, tiek boikotēti Lietuvas piena produkti. Līdz ar to, ka Krievijas robežkontroles darbinieki ļoti sīki pārbauda Lietuvas pārvadātāju kravas, ļoti daudzi klienti ir sākuši atteikties no Lietuvas pārvadātāju sniegtajiem pakalpojumiem un sāk izvēlēties citu valstu pārvadātājus. Tas protams ir saprotams, jo kurš gan gribētu, ka viņa nosūtītā krava kādu laiku nostāv uz Krievijas – Lietuvas robežas un beigu beigās tik un tā nonāk atpakaļ pie nosūtītāja. Tas tikai atkal un atkal pierāda cik nedrošs ir Krievijas tirgus, jo nekad uzņēmēji nevar būt droši par to, kad un kādi lēmumi no Krievijas puses var tik pieņemti saistībā ar šī uzņēmuma valsti, no kuras viņš nāk.

Kurš piešķir kredītus?

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 7:54 pm

Kredītus piešķir ne tikai bankas, bet arī kredītu kompānijas. Šeit iet runa par ātrajiem kredītiem internetā, kurus var saņemt ātri un ērti. Klienti izmanto elektronisko pakalpojumu sniegtās priekšrocības un aizņemas internetā, jo tas ir ātri, ērti un daudzviet izdevīgi. Izdevīgi ir pirmie kredīti bez procentiem, kuri nav aplikti ar procentiem. Šie kredīti ir ķīlas un citām prasībām, kas varētu paildzināt kredīta saņemšanu.

Ātrais kredīts internetā

Ātrais kredīts internetā ir mūsdienīgs aizdevums, kuru sāk atbalstīt arvien vairāk cilvēku, kuriem ir īslaicīgas naudas problēmas vai vienkārši ir nepieciešami papildus līdzekļi. Sezonas atlaides, auto un moto gremots, mājas remonts, izdevīgs pirkums, neparaudzēts maksājums, komunālie maksājumi, dzīvokļa remonts un tā varētu turpināt ilgi, jo ātrais kredīts var noderēt daudzās un dažādās situācijās.

Ja proti aizņemties un arī atmaksāt naudu, tad pavisam iespējams ātrais kredīts varētu būt noderīgs arī tavai situācijai, kura prasa naudu.

Powered by WordPress