Vakances Tavs mīļākais blogs

October 14, 2013

Arī 2011 gadu kārtībnieks Aldonis sagaida būdams darbā

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 11:00 am

No arhīviem:

Sagaidot 2011 gadu kārtībnieks Aldonis ar saviem palīgiem moži uzmana kārtību Bauskā. Šie pensijas vecuma kungi ir liels bieds Bauskas ‘huļigāniem’. Galvenais iemesls kādēļ Aldonis ar saviem palīgiem strādā šajā darbā ir tas, ka viņi rada prieku daudziem tūkstošiem Bauskas iedzīvotāju. Bez viņiem grūti būtu iedomāties, ka Bauskā būtu iedomājamas tik plašas un vērienīgas jaunā gada svinības. Lai arī šie cienījamā vecumā esošie šerifi jaunā gada pirmās stundas pavada strādājot, svētku sajūtu nevienam no viņiem tas nemazina.

Arī Bauskas rātslaukumā sastaptie iedzīvotāji ir prieka pilni un svētku sajūtu pārņemti. Dažs ir atradis savu mīlestību cits ir vienkārši prieka pārņemts. Visapkārt skan tosti un laba novēlējumi. Tiek vērots salūts un dziedātas dziesmas, tiek saskandinātas šampānieša glāzes. Tomēr der atcerēties par to, ka starp mums ir arī tādi varonīgi cilvēki, kā Aldonis ar savu komandu, kuri pašaizliedzīgi uztur kārtību un ļauj pārējiem svinēt šos svētkus bez raizēm.

Latvijas piena razotāji no Krievijas blokādes nebaidās

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 10:39 am

No dotā sižeta noprotams, ka Latvijas piena ražotājiem nav bail no tā, ka saistībā ar Krievijas un Lietuvas piena karu varētu samazināties piena noiets Latvijā. Interesanti gan liekas tas, ka viens no kooperatīviem, kurš Lietuvai pārdod aptuveni vienu trešo daļu no sava saražotā kopapjoma, apgalvo, ka šī situācija nevar būtiski ietekmēt tās biedrus. Galvenais apgalvojums izskan, ja nu gadījumā tirgus kļūs nedrošs, tad šis ražotājs var pārorientēties uz citiem tirgiem. Interesanti, vai Lietuvas ražotāji arī nav par to padomājuši, ka viņi varētu dotajā momentā pārorientēties uz šiem pašiem citiem tirgiem? Un rodas jautājums, vai tad uz reiz nav labāk strādāt šajos citos tirgos, kuros iespējams nebūtu jāsaskaras ar šādiem riskiem, kad Krievijai ienāk prātā aizslēgt robežu un nelaist piena ražotājus iekšā. Šī jau nav pirmā reize,kad Krievija neļauj kādai no Baltijas valstīm ievest savu produkciju savas valsts teritorijā, aizbildinoties ar kādiem smieklīgiem ieganstiem.

Ceļojums pa Bauskas vecpilsētu ratiņkrēslā

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 10:38 am

Latvijas televīzijas raidījums ” Četras istabas” ir lieliski parādījis reālo situāciju, Bauskas pilsētā, cik viegli ir pārvietoties cilvēkiem ratiņkrēslos. Diemžēl jāsaka, ka tā tas ir vairāk vai mazāk jebkurā Latvijas pilsētā. Tomēr to vēl varētu mēģināt saprast tajās vietās kur ielu rekonstrukcija, vai ēku pārbūve ir veikta gadus 20 atpakaļ. Toties jaunceļamos, vai kapitāli atjaunotos objektos būtu jābūt iespējai iekļūt, vai pārvietoties cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tomēr sižetā ir lieliski redzams, ka realitātē tas tā nenotiek. Vēl lielāku izbrīnu rada tas, ka pašvaldība rāda izcili sliktu piemēru pārējiem, jo ja jau pat pašvaldība var atļauties neuzbūvēt pilsētas rātsnamam uzbrauktuvi priekš cilvēkiem kuri pārvietojās ar ratiņkrēslu, tad kādēļ gan tas būtu jādara privātpersonām pie saviem uzņēmumiem. Atliek viesiem tiem, kas ir spiesti pārvietoties ar ratiņkrēslu, novēlēt izturību un spēku pārvietoties pa Bausku un citām Latvijas pilsētām, jo pie mums tas vēl ir diezgan grūti un atsevišķos gadījumos pat neiespējami.

Kas ir SMS kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 10:07 am

SMS kredīts ir tas pats vecais labais ātrais kredīts internetā jeb īstermiņa aizdevums bez ķīlas, bez parakstiem un bez citiem liekiem dokumentiem. SMS kredītu iespējams saņemt nosūtot īsziņu izmantojot mobilo telefonu, kā rezultātā pēc pāris minūtēm aizdevumam vajadzētu būt bankas kontā. SMS kredīts pazīstams arī kā īsziņas kredīts un ātrais īsziņas kredīts internetā un tamlīdzīgi.

No kurienes radies šāds sauklis arī nav zināms, jo kāda jēga izdomāt tādu sms kredītu, ja jau ir ātrais kredīts. Cerams, ka drīzumā neparādīsies tādi kredīta paveidi, kā web kredīts, foruma kredīts vai arī Twitter kredīts. Twitter kredītu, piemēram, varēs pieteikt izmantojot savu twitter kontu, bet galu galā tāpat būs nepieciešams reģistrēties kreditora mājas lapā, kas nozīmē, ka tas būs tas pats ātrais kredīts. Tādi kredīta nosaukumi varētu rasties, jo lai sāktu nodarboties ar šo biznesu ir nepieciešama datorprogramma un nauda startam un ātrās kreditēšanas bizness var sākties, bet par to citreiz.

Powered by WordPress