Vakances Tavs mīļākais blogs

October 2, 2013

Dažādi raksti par interneta pieslēgumiem

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 4:05 pm

Viss par internetu. Dažādi raksti par interneta pieslēgumiem un pakalpojumiem.

Interneta pieslēgums

Interneta ātrums

Internets pazīstams, kā interneta pieslēgums ir tā lieta bez kuras nebūtu iespējams pieslēgties internetam. Pēc definīcijas internets ir publiski pieejama savstarpēji saslēgtu datortīklu sistēma, kas pārsūta datus ar pakešu komutācijas palīdzību, izmantojot standartizētu Intertīkla Protokolu.

Ir pieejami dažādi interneta veidi un dažāda ātruma interneta pieslēgumi. Iezvanpieeja ir pieskaitāms pie īslaicīgā interneta pieslēguma. Tāpat mobilais internets pazīstams, kā īslaicīgais interneta pieslēgums. Īslaicīgais interneta pieslēgums ir tāds interneta pieslēgums, kas tiek pieslēgts uz laiku. DSL internets, kas ir pieskaitāms pie patstāvīgā interneta pieslēguma. Pastāvīgais interneta pieslēgums nozīmē to, ka ir pieeja internetam visu laiku. Optiskais internets ir slavenais ātrais interneta pieslēgums, kas arī ir pastāvīgais interneta pieslēgums.

Lai tiktu pie interneta ir jādodas pie interneta pakalpojuma sniedzēja jeb interneta provaidera un jādod signāls, ka tādā un tādā māja vai dzīvoklī ir nepieciešams tāds un tāds interneta pieslēgums.

Labākais internets

Optiskais internetsKatram interneta lietotājam ir dažādas prasības pret interneta pieslēgumu. Vienam ir nepieciešam ātrs internets, tad der padomāt par optiskā interneta pieslēgumu. Otram ir minimālas prasības un tad ideāls variants ir DSL internets. Protams labākais zināmais internets ir optiskais internets ko piedāvā Lattelecom, jo tas ir ļoti ātrs un par demokrātiskām cenām – lēts internets. Un lasot atsauksmes var secināt, ka kvalitātei arī nav ne vainas. Tātad trīs vienā par lieliskām cenām.

Tas arī īsumā viss par internetu. Drīzumā sekos interesanti raksti par tēmām optiskais internets, DSL internets un bezvadu internets.

Powered by WordPress