Vakances Tavs mīļākais blogs

October 28, 2013

Tiek apturēts darbs

Filed under: Video — Tags: , — Askolds @ 8:48 am

Otrdien 2013 gada 15. oktobrī gaismas pils būvlaukumā darbi tika apturēti uz aptuveni divām stundām. Tas gan nebija plānots, bet rakšanas darbu rezultātā tika atrasts 2. pasaules kara lādiņš. Strādnieki šajā situācijā neapjuka un nekavējoties izsauca policiju, kura apturēja satiksmi ap nacionālās bibliotēkas teritoriju, līdz brīdim kad ieradās sapieri un sprādzien bīstamo objektu aizveda. Jāpiebilst, ka gadījumi, kad tiek atrasti sprādzien bīstami priekšmeti Latvijas teritorijā nav retums. Gandrīz katru pavasari un rudeni zemnieki uz saviem laukiem atrod dažādas kara laika relikvijas. Tā kā Latvijai ir gājuši pāri vairāki kari šie sprādzien bīstamie atradumi nav retums nevienā Latvijas novadā, tai skaitā arī pilsētās.

Ja nu gadījumā ir nācies atrast kādu nesprāgušu kara laika lādiņu, tad to nevajadzētu nedz aiztikt, nedz pārvietot. Vieta, kurā tie atrasti, jānožogo, jāiezīmē un jāziņo tuvākajā policijas nodaļā vai pa telefonu 112. Pēc informācijas saņemšanas, uz notikuma vietu dosies Nesprāgušas munīcijas neitralizēšanas rotas speciālisti un atrastos priekšmetus neitralizēs.

October 23, 2013

Ātro kredītu piedāvājumi

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 8:19 am

Tik daudz ātro kredītu internetā piedāvājumi, ka nav ne jausmas, kuru izvēlēties? Protams, ka ir jāizvēlas izdevīgākais ātrais kredīts internetā. Tas varētu būt pirmais kredīts bez procentiem, jo izdevīgāk vairs nevar.

Pirmais kredīts bez maksas

Pirmais kredīts bez procentiem nozīmē, ka ātrais kredīts būs bez papildus procentiem un komisijas maksām. SMScredit uzņēmums bija pirmais, kas ieviesa šādu kredītu bez procentiem, lai klienti varētu aizņemties izdevīgāk. Un nu jau labu laiku Jūs varat aizņemties pirmo kredītu bez procentiem līdz 200 Ls ar laiku līdz 30 dienām. Šī akcija attiecas uz visiem jaunajiem klientiem, kuri vēl nav izmantojuši SMScredit pakalpojumus – vēl nav aizņēmušies ātru un izdevīgu ātro kredītu internetā.

Tas ir liels un uzticams aizdevējs ar profesionālu apkalpošanu un ātru kredītu pieteikumu izskatīšanu. Tu vari saņemt kredītu internetā pāris minūšu laikā ar pievilcīgiem nosacījumiem. SMScredit ir tiešām īstā vieta, kur aizņemties īstermiņa kredītu.

Kredīts internetā līdz 150 Ls bez maksas

Kredīta ņēmēji, kas ir ātrā kredīta ņēmēji bieži vien izvēlas ātro kredītu internetā līdz 100 Ls. Tas ir lieliski, jo arī ātrais kredīts 100 Ls pirmajā reizē ir bez procentiem. Daudziem ātrais kredīts ir neatņemama ikdienas sastāvdaļu un ir patiesi liels prieks, ka SMScredit piedāvā pirmo kredītu līdz 200 Ls bez procentiem.

Kā pieteikties kredītam?

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 7:37 am

Ar SMS palīdzību (nosūtot SMS) ir viens no populārākajiem veidiem, kā pieteikties kredītam. SMS kredīta pieteikums ir ātrs veids, kā saņemt naudu, jo nepieciešams nosūtīt SMS.

Ātrais kredīts Latvijas pastā

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 6:52 am

Pastā ir jaunākais dzirdētais veids, kā var pieteikties aizdevumam. Visus sīkumus par to pasta kredītu nezinu, bet noteikti jāņem pase un jālaiž uz pastu pakaļ naudai. Protams internetā aizdevumu ir daudz vieglāk saņemt, jo tas aizņems mazāk laiku, bet pasta kredīts var noderēt cilvēkiem, kuriem nav pieejams interneta pieslēgums vai pasts liekas daudz ērtāka vieta, kur pieteikties aizdevumam. Nav ne jausmas, cik pasti ir Latvijā, bet zināms, ka aizdevumam var pieteikties vairāk kā 260 vietās visā Latvijā.

Cits veids, kā saņemt aizdevumu ir zvanot uz kredīta kompāniju, kas nodarbojas ar īstermiņa kredītiem, lai varētu pieteikt aizdevumu. Piezvanot jāpastāsta cik vēlamies aizņemties un uz cik ilgu laiku gribam aizņemties. Cik zināms, tad pirms zvanīšanas laikam ir nepieciešams reģistrēties mājas lapā un tad nākamais solis sanāk zvanīt uz kompāniju, kas izsniedz ātros aizdevumus.

Zināms, ka visus šo veidus, kā pieteikties aizdevumam piedāvā SMScredit un par citiem īstermiņa aizdevējiem nav nekas zināms. Kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas domāts situācijās, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, kādiem neplānotiem pirkumiem vai maksājumiem. Aizdevumu pēc papīriem var atļauties cilvēki ar ienākumiem, jo lai atmaksātu aizdevumi ir nepieciešams skanošais. Pirms aizņemies aizdevumu ātro nenāks par sliktu izvērtēt savas spējas atmaksāt ātro kredītu, kas pazīstams, kā ātrais naudas aizdevums internetā bez ķīlas un pāris minūšu laikā. Tas nozīmē aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas norēķināties par aizdevumu.

October 20, 2013

Ātrais kredīts bez ķīlas

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 4:46 am

Ātrais kredīts tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuriem izdevumi pārsniedz ienākumus. Ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma palīdzēs izlīdzināt lielo izdevumu radīto robu. Ja līdz algai ir palikušas pāris dienas un makā ir parādījies deficīts, tad palīgā nāk ātrais kredīts.

Ātrais kredīts palīdzēs aizlāpīt deficītu, kas rodas tad, kad izdevumi pārsniedz izdevumus. Pirmais kredīts ir bez procentiem jeb tā saucamais atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka var ņemt un ātri un ērti aizņemties ātro kredītu internetā, bet nākotnē varēsi sastādīt personisko budžetu. Budžets būs Jūsu finansu plāns, kas summē ienākumus un izdevumus kādā laika posmā. Galvenais ir sastādīt pareizu personisko budžetu un tad jau nākotnē visam vajadzētu vairāk vai mazāk būt kārtībā. Ir ļoti labi, ka ir tāds pirmais kredīts bez procentiem.

Ātrais kredīts bez procentiem

Tas ir ātrais aizdevums bez procentiem, bez ķīlas un bez citiem liekiem papīriem, jo savādāk tas vairs nevarētu saukties par ātro kredītu. Bez procentiem, jo aizņemoties, piemēram, 100 Ls uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 100 Ls vai aizņemoties, piemēram, 120 Ls uz 20 dienām, tad pēc 20 dienām būs jāatmaksā 120 Ls vai aizņemoties, piemēram, 150 Ls uz 30 dienām, tad pēc 30 dienām būs jāatmaksā tie paši 150 Ls. Tas arī izskaidro, kāpēc ātrais kredīts ir bez procentiem. Arī pirmo kredītu iespējams pagarināt vēl par 7 dienām, 14 dienām vai tām pašām 30 dienām. Šādu iespēju piedāvā pakalpojums – pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu. Ja jūti, ka nespēsi atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā, tad šis pakalpojums var būt lielisks glābiņš. Pirms aizdevuma atmaksas termiņa beigām vienkārši par simbolisku samaksu iespējams pagarināt aizdevuma atmaksu vēl par 7, 14 vai 30 dienām.

Ātrais kredīts 15 minūtēs

Katram cilvēkam ir savi iemesli, kāpēc ir nepieciešams ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma – neparedzēts maksājums, neparedzēts pirkums vai kas cits, kas nevar gaidīt līdz algai. Ātrais kredīts no izdevīga kredītu aizdevēja ir pareizā izvēle, jo tas aizņēmēja kontā nonākts pat 15 minūšu laikā. Jāizpilda tikai pāris vienkārši soļi un ātrais kredīts tiks pārskaitīts uz norādīto bankas kontu. Reģistrējies, piesaki kredītu un atmaksas laiku, saņem kredītu savā bankas kontā. Ātrais kredīts pieejams no 1 līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. Pagarināt kredīta atmaksu var vienu vai vairākas reizes.

Older Posts »

Powered by WordPress