Vakances Tavs mīļākais blogs

September 13, 2013

Kas ir ātrais kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 5:49 am

Ātrais kredīts cilvēkiem, kuriem galvenais ir ātrums un izdevīgums. Ātrais kredīts nonāks Jūsu bankas kontā 10 līdz 15 minūšu laikā. Kredīts jaunajiem klientiem tiek izsniegts bez maksas (bez procentiem, bez komisijas maksas, bez ķīlas un galvojuma). Tas nozīmē, ka ar ātrumu un kredīta izdevīgumu viss ir kārtībā.

Stabils ātrais kredīts internetā dod iespēju Tev un citiem interesantiem aizņemties kredītus ātri un izdevīgi. Tas ir ļoti, ļoti izdevīgs ātrais kredīts, jo pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas. Tev tikai nepieciešams izpildīt pāris vienkāršus soļus un pieteikums kredītam būs nogādāts pie aizdevēja, kurš pirmo kredītu līdz 200 Ls piedāvā bez maksas. Sākumā Tev ir jāizveido lietotāja profils, kas nozīmē, ka Tev būs nepieciešams reģistrēties. Ievadi datus par sevi un spied reģistrēties. Tur būs nepieciešams ierakstīt vārdu, uzvārdu, personas kodu, mobilo tālruni, e-pastu, paroli, adresi un tamlīdzīgi. Kad lietotāja profils ir izveidots, tad droši izvēlies summu un termiņu. Nākošais solis ir profila apstiprināšana un tad tikai atliek gaidīt naudas pārskaitījumu uz savu bankas kontu.

Ja Tev vēl nav e-pasta adrese, tad to vari izdarīt. E-pastu vari reģistrēt live.com, inbox.lv, gmail.com vai citur. Labs variants ir izvēlēties Gmail, kas būs brīvs no reklāmām, drošs, ietilpīgs un uzticams. Jāpiebilst arī tas, ka E-pasta kastītes uzturēšana pie gmail.com ir bez maksas. Latvijas iedzīvotājs var pieteikties kredītam bez maksas.

Latvijas iedzīvotājs var saņemt apstiprinājumu bez maksas. Ātrais kredīts ir bez procentiem un komisijas – bez maksas. Ja esi 18 līdz 75 gadus vecs Latvijas iedzīvotājs, tad piesaki ātru un izdevīgu kredītu jau tagad.

Ātro kredītu iespējams aizņemties līdz pat 30 dienām, bet ja termiņa beigās jutīsi, ka nevarēsi atmaksāt kredītu noteiktajā laikā, tad pagarini kredīta atmaksas termiņu. To var izdarīt izvēloties, kādu no trim piedāvātajiem atmaksas laikiem. Tev būs iespēja atlikt kredīta atmaksu par 7 dienām, 14 dienām vai pat 30 dienām. Tas nozīmē, ka ja netiek pārkāpti līguma nosacījumi, tad ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu. Izveido profilu un saņem kredītu līdz 200 Ls bez maksas 15 minūšu laikā. Ja arī turpmāk gribēsi aizņemties ātru un izdevīgu kredītu, tad zini, ka sākot no otrās reizes klienti var aizņemties ātro kredītu līdz 250 Ls, bet sākot no trešās reizes klienti var aizņemties ātro kredītu līdz 300 Ls.

Ātrais kredīts ir labs veids, kā atrisināt īslaicīgas problēmas, bet pirms aizņemies izvērtē savas spējas atmaksāt ātro kredītu. Aizņemies atbildīgi un aizņemies pirmo kredītu bez maksas, jo tas dod iespēju nepārmaksāt un aizņemties ātro kredītu izdevīgāk.

Powered by WordPress