Vakances Tavs mīļākais blogs

September 5, 2013

Optika

Filed under: Raksti — Tags: — Askolds @ 5:07 pm

Optika jeb optiskais internets, kas ir labākais man pazīstamais interneta pieslēgums Latvijā un Pasaulē.

Optiskais internets

Optiskais internets

Optiskais internets jeb nākotnes tīkls ir ātrākais un labākais interneta pieslēgums. Tehnoloģijām attīstoties ir nepieciešams jaudīgāks internets, lai varētu pilnvērtīgi izbaudīt interneta sniegtās priekšrocības.

Ja Tu vēlies pieslēgt internetu, bet nezini, kādu izvēlēties, tad Tev ir jāizvēlas optiskais internets. Optisko interneta pieslēgumu var salīdzināt ar riteni un mopēdu. Ar abiem brauc, bet ar riteni jāminas, lai brauktu. Optiskais internets šajā gadījumā ir mopēds, kas visu izdarīs mūsu vietā. Pat vairāk, kā mopēds, jo optiskais internets nebūs jāremontē – Tas ir kalnietis un zvērs jeb internets zvērs!

Optiskā interneta ātrums

Optiskais internets spēj izspiest daudz lielāku interneta ātrumu, nekā bezvadu, DSL, Radio un citi interneta pieslēgumi. Latvijā maksimālais optiskā interneta pieejamais interneta ātrums privātpersonām ir 500 Mbit/s. Es pats teiktu tas ir ļoti ātrs optiskais internets, jo pateicoties šim 500 Mbit/s interneta pieslēgumam Latvija ir ierindota Pasaules topā pēc interneta ātruma.

Optisko internetu Latvijā piedāvā vairāki interneta provaideri. Labākais optiskais internets – Zema cena, liels ātrums un protams kvalitāte, lai nav tā ka tikai ātrums ir uzrakstīts uz papīra.

Pozitīvi ir tas, ka Latvijā optiskais internets neizmaksā dārgi salīdzinājumā ar daudzām citām valstīm. Drīzumā optiskais internets būs pat nepieciešams, jo attīstoties tehnoloģijām mums ir nepieciešams arvien ātrāks internets. Vēl gadus atpakaļ 10 Mbit/s ātrs internets bija liels ātrums, bet piemēram, Rīgā jau tagad 100 Mbit/s ātrs pieslēgums ir standarts!

Powered by WordPress