Vakances Tavs mīļākais blogs

August 21, 2013

Kredīts pensionāriem

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 1:12 pm

Kredīts pensionāriemTu noteikti zini, ka internetā ir atrodami ātro kredītu piedāvājumi no kuriem grūti atteikties. Es ziņu vienu baigi labo aizdevēju, kuru sauc par SMS kredītu. Tas ir labais aizdevējs, kas aizdot ātro kredītu internetā bez maksas. Arī summa ir neslikta – 200 lati bez ķīlas un galvojuma un bez jebkādām problēmām. Viens baigi labais piedāvājums ir ātrais kredīts pensionāriem, jo es zinu ka tas tā arī ir.

Pirmais kredīts bez maksas! Aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik paņēmi. Jau pirmajā reizē vari pieteikties kredītam līdz 200 Ls. 200 Ls ir maksimālā summa, kuru var aizņemties jaunie klienti. Aizņemoties atkārtoti – kredīta maksimālā izsniedzamā summa pieaug.

Tev nebūs vajadzīga ne darba izziņa, ne ķīla vai galvojums, jo atliek tikai reģistrēties mājas lapā, iesniegt kredīta pieteikumu un kredīts jau pēc neilga laika nonāks Jūsu bankas kontā, kuru norādījāt reģistrācijas brīdī.

Ātrais kredīts pensionāriem ir pieejams līdz 75 gadu vecumam. Ja esi vecāks par 75 gadiem, tad jāprasa, lai kāds izpalīdz. Ātrais kredīts ir pieejams no 18 līdz 75 gadiem – arī pensionāriem.

Powered by WordPress