Vakances Tavs mīļākais blogs

August 15, 2013

No seniem arhīviem

Filed under: Notikumi — Tags: — Askolds @ 11:32 am

Visbiežāk pieminētie uzņēmumi

Presē visbiežāk pieminētie uzņēmumi – ‘Swedbank’, LMT, ‘Liepājas metalurgs’

LTV un virszemes digitālā televīzija

Latvija uzsākusi pāreju no analogās uz ciparu apraidi, un LTV7 jau sākot ar 2010. gada 1.martu pilnībā pāries uz apraidi ciparu formātā. Tas nozīmē, ka tiem iedzīvotājiem, kas šobrīd televīziju skatās ar istabas vai jumta antenām, būs jāiegādājas dekoders, lai turpinātu skatīties LTV7.

Virszemes digitālā TV

Virszemes TV priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt šķīvi, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virzemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs, jeb dekoders. Daudzos pasaules vadošo zīmolu televizoros, kuri izlaisti no 2008.gada, dekoders Virszemes TV programmu uztveršanai MPEG-4 formātā jau ir iebūvēts, tāpēc šādu televizoru īpašniekiem atsevišķais dekoders nebūs vajadzīgs.

Filma – Rudolfa Mantojums

RŪDOLFA MANTOJUMS darbība norisinās 20.gadsimta sākumā, kas solīja latviešiem pārticīgu un laimīgu nākotni, bija modusies tautas nacionālā pašapziņa, un auga zemnieku varēšana pārspēt pat muižniekus. Vecais ķeizara zaldāts Rūdolfs Rūdups, ar savu bagātību un lepnību būdams baronam kā dadzis acīs, kļūst gaužām nevaldāms, kad viņu ķer Amora bulta. Vienkāršas kalponītes Emīlijas dēļ vecais gatavs uz visu. Bet meitene mīl viņa krustdēlu Kārlēnu. Pa vidu mijās gan manta, gan barona patvaļa un blēži. Divu radinieku cīņa par Emīlijas sirdi izmaina kā abu vīriešu, tā pašas kalponītes likteni, lai viņai cauri asarām beidzot acīs atmirdzētu saulīte.

Pasaules seksīgāko sieviešu tops

1. Karolīna Kurkova
2. Bara Rafaeli
3. Andželīna Džolija
4. Žizele Bundhena
5. Skārleta Johansone
6. Adriana Lima
7. Heidija Kluma
8. Penelope Krusa
9. Manuela Arkuri
10. Šakira

Powered by WordPress