Vakances Tavs mīļākais blogs

August 29, 2013

Ātrais kredīts bez maksas

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 3:32 am

Bezmaksas dzīveĀtrais kredīts līdz 200 Ls uz atmaksas termiņu līdz 30 dienām bez maksas. Bez maksas nozīmē to, ka nebūs jāmaksā procenti, kas parasti īstermiņa kredītiem ir palieli. Tev tikai nepieciešams reģistrēties, pieteikt savu kredītu un gaidīt atbildi un naudu uz savu bankas kontu. Jāatgādina, ka tā nav maksimālā summa, kuru var aizņemties bez maksas.

Par kredītu piedāvājumu

Šis lieliskais piedāvājums dod iespēju jaunajiem klientiem pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez maksas – nekādas komisijas, nekādi procenti jeb atmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Lielākā pieejamā summa, kuru pirmajā reizē vari aizņemties bez maksas ir 200 lati. Tas nozīmē, ka aizņemoties piemēram 100 latus uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 100 lati. Pie kārtīga aizdevēja izvēlies naudas summu un atmaksas termiņu, kāds Tev ir nepieciešams.

Ātrā kredīta priekšrocības

Uzņēmumi Jums garantē ātro kredītu pāris minūšu laikā un piedāvā aizmirst par rindām, galvojumiem un citiem apgrūtinājumiem. Tas ir pavisam vienkārši, jo nepieciešams izpildīt tikai pāris soļus, lai pieteiktu ātru, ērtu un izdevīgu ātro kredītu bez ķīlas.

Aizņemies atbildīgi un aizņemies gudri, lai aizņemtos izdevīgi. Tas ir ātrais kredīts bez maksas, bez ķīlas un galvojuma pāris minūtēs uz aizdevēja kontu ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Izvērtē savas spējas atmaksāt ātro kredītu bez maksas, jo paņemt būs vienmēr vieglāk nekā atdot.

August 22, 2013

Ļoti ātrs internets

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 1:25 pm

Ļoti, ļoti ātrs internets, kāds līdz šim piedāvāts privātpersonām

Ātrs interneta pieslēgums gan Latvijā, gan Eiropā, kāds līdz šim piedāvāts privātpersonām – optiskais internets līdz 500 Mbit/s.

Optiskais interneta pieslēgums

Tātad ir iespējams pasūtīt interneta pieslēgumu līdz pat 200 Mbit/s par pāris latiem mēnesī. Papildus internetam tu iegūsi divas IP adreses, kas nozīmē, ka varēsi pieslēgt divus datorus un katram būs sava IP adrese.

Interneta pieslēgums līdz pat 500 Mbit/s

Līdz ar jaunāko tehnoloģiju ieviešanu Lattelecom ir sācis piedāvāt, tādu pakalpojumu, kā Mājas komplekts VIP. Ja vairāk kā mēnesi Lattelecom internetu neizmantosi (piem. vasaras atvaļinājumu laikā), Tu varēsi pieteikt līnijas atslēgšanu uz laiku.

Īsumā par Mājas komplektu VIP:

– ļoti ātra informācijas apmaiņa – līdz 500Mbit/s;
– e-pasta adrese ar sevis izvēlētu domēna vārdu;
– bezvadu interneta iekārtas ( bezvadu rūteris un tīkla karte);
– Interaktīvā televīzija
– populārākie TV kanāli, tajā skaitā HD kvalitātē – Pamata, Paplašinātā un HD pakas jau iekļautas abonēšanas maksā;
– raidījumu ierakstīšanas, pārraižu arhīva, kanālu bloķēšanas, un citas unikālas iespējas;
– filmu noma un karaoke;
– iespēja televīziju vienlaicīgi skatīties uz līdz pat 4 televizoriem;
– bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā un īpaši izdevīgi tarifi sarunām uz ārzemēm;
– īpašs mājas telefona numurs;
– savs Lattelecom menedžeris;
– profesionāls tehniskais atbalsts visu diennakti.

Eksperti atgādina, lai pilnvērtīgi izmantotu 500 Mbit/s interneta pieslēguma ātrumu, nepieciešams piemērots un jaudīgs dators (atbilstoša tīkla karte un cietā diska griešanās ātrums).

Vēl var piebilst, ka internets salīdzinot ar citām valstīm, Latvijā maksā lētāk, kas to ikvienam padara pieejamāku un paver neierobežotas iespējas plašajā interneta pasaulē. Tā varētu būt atbilde, kāpēc cilvēki ir izrādījuši tik lielu interesi pēc šiem ātrgaitas interneta pieslēgumiem.

August 21, 2013

Kredīts pensionāriem

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 1:12 pm

Kredīts pensionāriemTu noteikti zini, ka internetā ir atrodami ātro kredītu piedāvājumi no kuriem grūti atteikties. Es ziņu vienu baigi labo aizdevēju, kuru sauc par SMS kredītu. Tas ir labais aizdevējs, kas aizdot ātro kredītu internetā bez maksas. Arī summa ir neslikta – 200 lati bez ķīlas un galvojuma un bez jebkādām problēmām. Viens baigi labais piedāvājums ir ātrais kredīts pensionāriem, jo es zinu ka tas tā arī ir.

Pirmais kredīts bez maksas! Aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik paņēmi. Jau pirmajā reizē vari pieteikties kredītam līdz 200 Ls. 200 Ls ir maksimālā summa, kuru var aizņemties jaunie klienti. Aizņemoties atkārtoti – kredīta maksimālā izsniedzamā summa pieaug.

Tev nebūs vajadzīga ne darba izziņa, ne ķīla vai galvojums, jo atliek tikai reģistrēties mājas lapā, iesniegt kredīta pieteikumu un kredīts jau pēc neilga laika nonāks Jūsu bankas kontā, kuru norādījāt reģistrācijas brīdī.

Ātrais kredīts pensionāriem ir pieejams līdz 75 gadu vecumam. Ja esi vecāks par 75 gadiem, tad jāprasa, lai kāds izpalīdz. Ātrais kredīts ir pieejams no 18 līdz 75 gadiem – arī pensionāriem.

August 19, 2013

Radio stacijas

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 8:05 am

Pāris populāras radio stacijas, kuras var klausīties interneta radio bez maksas. Zemāk atrodami nelieli apraksti par populārām un klausītām Latvijas radio stacijām.

Latvijas Radio 1 – Programmas saturu veido ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē, informācija un Latvijas politisko, sociālo, tautsaimniecības un kultūras dzīves jautājumu analīze, raidījumi bērniem, literatūra un raidlugas, kā arī reliģiskie raidījumi, folkloras mantojums un mūzika.

Latvijas Radio 2 – Populārās latviešu mūzikas programma.

Latvijas Radio 3 Klasika – klasiskā, mūsdienu, pasaules un džeza mūzika, kultūras raidījumi, ziņas.

Latvijas Radio 4 Doma laukums – politika, mūzika un daudz kas cits krievu valodā.

Latvijas Radio 5 Radio NABA – alternatīvās mūzikas radio kanāls jauniešu auditorijai.

Radio Star FM – labākās jaunās un vecās dziesmas.

Radio SWH ir Latvijas radiostacija, kas kļuva par pirmo komerciālo radiostaciju Latvijā. Tajā ietilpst arī Radio SWH+, kas ir domāts krievvalodīgajai auditorijai un Radio SWH Rock, kurā tiek atskaņota rokmūzika.

European Hit Radio programmu sastāda stingri sekojot dziesmu pārdošanas apjomiem, sniedzot informāciju par Eiropā pirktākajām dziesmām.

August 15, 2013

No seniem arhīviem

Filed under: Notikumi — Tags: — Askolds @ 11:32 am

Visbiežāk pieminētie uzņēmumi

Presē visbiežāk pieminētie uzņēmumi – ‘Swedbank’, LMT, ‘Liepājas metalurgs’

LTV un virszemes digitālā televīzija

Latvija uzsākusi pāreju no analogās uz ciparu apraidi, un LTV7 jau sākot ar 2010. gada 1.martu pilnībā pāries uz apraidi ciparu formātā. Tas nozīmē, ka tiem iedzīvotājiem, kas šobrīd televīziju skatās ar istabas vai jumta antenām, būs jāiegādājas dekoders, lai turpinātu skatīties LTV7.

Virszemes digitālā TV

Virszemes TV priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams uzstādīt šķīvi, bet pietiek ar jumta vai istabas antenu, kura daudzās mājsaimniecībās jau ir. Lai uztvertu Virzemes TV, klientam, kuram jau tagad ir antena, būs jāiegādājas Virszemes TV uztvērējs, jeb dekoders. Daudzos pasaules vadošo zīmolu televizoros, kuri izlaisti no 2008.gada, dekoders Virszemes TV programmu uztveršanai MPEG-4 formātā jau ir iebūvēts, tāpēc šādu televizoru īpašniekiem atsevišķais dekoders nebūs vajadzīgs.

Filma – Rudolfa Mantojums

RŪDOLFA MANTOJUMS darbība norisinās 20.gadsimta sākumā, kas solīja latviešiem pārticīgu un laimīgu nākotni, bija modusies tautas nacionālā pašapziņa, un auga zemnieku varēšana pārspēt pat muižniekus. Vecais ķeizara zaldāts Rūdolfs Rūdups, ar savu bagātību un lepnību būdams baronam kā dadzis acīs, kļūst gaužām nevaldāms, kad viņu ķer Amora bulta. Vienkāršas kalponītes Emīlijas dēļ vecais gatavs uz visu. Bet meitene mīl viņa krustdēlu Kārlēnu. Pa vidu mijās gan manta, gan barona patvaļa un blēži. Divu radinieku cīņa par Emīlijas sirdi izmaina kā abu vīriešu, tā pašas kalponītes likteni, lai viņai cauri asarām beidzot acīs atmirdzētu saulīte.

Pasaules seksīgāko sieviešu tops

1. Karolīna Kurkova
2. Bara Rafaeli
3. Andželīna Džolija
4. Žizele Bundhena
5. Skārleta Johansone
6. Adriana Lima
7. Heidija Kluma
8. Penelope Krusa
9. Manuela Arkuri
10. Šakira

Powered by WordPress