Vakances Tavs mīļākais blogs

July 30, 2013

Mājas lapa

Filed under: Raksti — Tags: — Askolds @ 6:54 pm

Mājas lapa ir vienkārša interneta lapa, kas izveidota vienkāršiem nolūkiem. Lapā atrodama dažāda informācija, video klipi, kuri neatrodas uz mūsu hostinga, kā arī dažādas bildes, kuras ir vai nu mūsu īpašums vai arī mums ir tiesības tās publicēt mājas lapā.

Mājas lapas teksts, video, bildes un viss pārējais ir paredzēts tikai un vienīgi informācijas nolūkos, kā arī var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma par to nepaziņojot. Ja kaut kas, ko atradi vai izlasīji šajā interneta vietnē Tev likās interesants, tad vari pavēstīt arī citiem – pilnīgi vai daļēji, bet vēlams daļēji pārpublicējot to savā mājas lapā, blogā vai forumā. Tādā gadījumā vēlama teksta saite uz mājas lapu no kuras tika pārpublicēts! Ja saturs, kas atrodas mājas lapā Tev liekas interesants – Tu vari pievienot atsauci uz mājas lapu, kā rezultātā būs vairāk apmeklētāji, jo kvalitatīvāks saturs tiks būvēts un jo kvalitatīvāks saturs tiks būvē, jo interesantāk būs Tev pašam.

Mājas lapa netika veidota, lai to piebāztu ar reklāmām. Tāpat arī lapas izveides mērķis nebija ar to pelnīt miljonus – latos un ne arī dolāros. Mājas lapas domēnu un diska vietu – hostingu nodrošina labs hostings.

Tas arī īsumā viss! Ja izlasīji visu līdz galam, tad Tev cepums par pacietību. Ja esi nolēmis pamest šo interneta vietni, tad neaizmirsi šeit iegriezties arī rīt, jo iespējams jau rīt šeit atradīsi, ko jaunu un interesantu!

July 27, 2013

101

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 10:14 pm

Radio 101 ir jaunākais un, iespējams, arī mūsdienīgākais radio visā Latvijā. Radio 101 darbību sāka 2010. gada 21. jūnijā – gandrīz tieši pirms diviem gadiem -, un kopš tā laika priecē klausītājus ar svaigāko un spilgtāko no ārzemju un pašmāju mūzikas.

Radiostacijas veidotāji ir no Radio SWH aizgājušās personības – Artis Volfs, Eduards Švāns, Toms Grēviņš un citi. Jaunā radiostacija izceļas ar “atvērtā tipa” studiju – studijas telpas var vērot gan internetā, gan ejot garām Radio 101 mājai uz Brīvības un Elizabetes ielas stūra.

Kas skan Radio 101?

Jau no sākuma Radio 101 ir stacija, kas spēlē alternatīvu mūziku. Izvēle spēlēt savādāku mūziku ir kā atbilde citām radiostacijām, kuru atskaņošanas sarakstos rodamas vien pārsimts dziesmas, kas pie tam nebeidzami atkārtojas.

Pirmā nospēlētā dziesma Radio 101 bija The Smiths šedevrs “There Is A Light That Never Goes Out”, kas noteica toni tam, ko varēs dzirdēt Radio 101 – savādāka, laikmetīgāka mūzika, cik vien iespējams izvairoties no šabloniem un “radio mūzikas” klišejām.

Pirmsākumi

Radio 101 apraide jau no pirmsākumiem ir ar lokālu raksturu — to pārraida Rīgā un ap Rīgu, Cēsīs, Smiltenē, Valmierā un citās pilsētās. Radio 101 pirmsākumi saistās ar tehniskām ķibelēm, galvenokārt, sliktu uztveres kvalitāti Rīgā, jo raidīts tiek no torņa Iecavā.

Tomēr jaunais radio spēj sacelt pamatīgu troksni interneta telpā, konkrētāk, sociālajos medijos, tajā skaitā Tviterī. Tas ļauj domāt par, ja ne populāru, tad par augošu un savu teritoriju apgūstošu radio. Taču jāpiemin, ka tikaapšaubīts gan tas, cik efektīva ir reklāma Latvijas interneta vidē, kā arī tas, cik īsti klausītāju ir Radio 101 – portālā ardomu.lv publicētaisraksts jaunā radio klausītāju skaitu nosaka apmēram 60 tūkstošos.

Personību aiziešana jeb “kas tālāk?”

2012. gada aprīlī sabiedrību pāršalc ziņa, ka Radio 101 pamet trīs svarīgas personības — Eduards Švāns, Gustavs Terzens un Zane Peneze. Baumo, ka žurnālistiem netiekot kārtīgi maksātas algas. Kaut arī klausītāju skaits ir pieaudzis līdz apmēram 66 tūkstošiem, šķiet, ka šādi precedenti un cerētās popularitātes nesasniegšana Radio 101 nākotni nostāda uz jautājuma zīmes…

Raksts ir nedaudz novecojis!

July 14, 2013

Kas var pretendēt uz ātro aizdevumu

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 3:30 pm

Lai varētu pretendēt uz ātrajiem aizdevumiem Latvijā, pieteikuma iesniedzējam jābūt vismaz 18 gadus vecam. Minimālais vecums ir atkarīgs no aizdevēja. Salīdziniet tos aizdevējus, kuru prasībām atbilstat un aizņemieties ātrāk un ērtāk. Galvenā lieta, lai varētu saņemt ātro aizdevumu ir Jūsu kredītvēsture. Ja neesat pārkāpis un kavējis kredīta maksājumus, tad Jums nevajadzētu uztraukties par kredītvēsturi, jo tā būs laba. Tāpat ir jābūt aktīvam norēķinu kontam.

Kā izmantot saņemto naudu?

Aizdevuma summu var izmantot, lai iegādātos automašīnu, velosipēdu, māju, nomaksātu izglītības, medicīnas un pārtikas preču rēķinus, konsolidētu parādus u.c. Varbūtējais aizņēmējs var izrakstīt arī čeku ar vēlāku apmaksas datumu, lai pārliecinātu aizdevēju.

Kā saņemt ātro aizdevumu vienkāršāk

Ātro aizdevumu var visvienkāršāk iegūt, piesakoties tam internetā. Viss, kas Jums jādara, ir jāreģistrējas internetā. Apstrāde ir ātra un, salīdzinot piedāvājumus, Jūs varat atrast aizdevējus, kuri piedāvā aizdevumus ar elastīgiem noteikumiem un nosacījumiem.

Powered by WordPress