Vakances Tavs mīļākais blogs

May 10, 2013

TV3 interneta TV

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 4:52 am

SVARĪGI! TV3 interneta TV nav pieejams internetā. Tiklīdz TV3 atkal būs pieejams interneta TV, mēs par to par paziņosim! TV3 internetā var vērot tv3play, kur ir pieejamas arī tiešraides, bet ne visu laiku!

TV3 interneta tiešraide

TV3 interneta TV tiešraide (tv3play) dod iespēju skatīties iemīļotos raidījumus savā datora ekrānā.  TV3 ir viens no populārākajiem izklaides kanāliem Latvijā, kas tagad pieejams ne tikai ēterā, bet arī interneta TV. Labākās filmas, izklaidējošas programmas, sarunu šovi un ziņas – Tas viss tagad arī TV3 interneta TV lieliskā kvalitātē.

TV3 interneta TV

TV3 pārraida dažādus Latvijā veidotus informatīvos raidījumus, kā piemēram, Bez Tabu, TV3 Ziņas, Nekā Personīga un izklaides šovus. TV3 Jums piedāvā arī dažādus seriālus un labākas filmas, kas vēl tikai nesen redzētas kinoteātros. TV3 ir Latvijas komerctelevīzija, kas raida visu diennakti ne tikai TV ekrānos, bet arī TV3 online TV.

TV3 interneta TV ir pieejams visu interneta pakalpojumu sniedzēju lietotājiem. Reģistrējies un saņem pieejamu interneta TV. Tev būs pieejami populārākie un skatītākie Latvijas un ārzemju TV kanāli lieliskā kvalitātē. Tu varēsi skatīties Latvijas TV kanālus – LTV7, LTV1, LNT un TV5, kā arī ārzemju TV kanālus.

TV3 Online TV interneta tiešraide (tv3play) dod iespēju skatīties filmas, seriālus un citas pārraides ne tikai TV ekrānos, bet tagad arī interneta TV, kas ir augstas kvalitātes interneta televīzija. Augstā skaņas un attēla kvalitāte ļauj baudīt pilnā mērā šo burvīgo interneta TV. Tu vari skatīties TV 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

Powered by WordPress