Vakances Tavs mīļākais blogs

May 1, 2013

Biksītes

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 1:51 am

Lielbritānijā, biksītes (panties) agrāk tika dēvētas par “knickers”, bet šis termins tagad netiek lietots tik bieži – vārdam “panties” ir seksīgāka pieskaņa, salīdzinot ar “saprātīgo” pieskaņu, kas ir vārdam “knickers”.

Biksīšu veidu apraksts palīdzēs Jums pieņemt, lēmumus iepērkoties, un tas ir adresēts īpaši vīriešiem, kuri vēlas pārsteigt viņu īpaši sievieti ar jaunām biksītēm.

String biksītēm, vai tangām, kā tās ir pazīstamas Brazīlijā, ir vairāki varianti:

G-string, V-sting un T-back atšķiras ar materiāla daudzumu jostas daļā un mugurpusē.  Daži apgalvo, ka G-string radās no striptīzdejotāju apakšveļas un nav noteikta nosaukuma, kā šīs biksītes dēvē dažādās valstīs.

Biksītes bez stakles daļas (pazīstamas arī kā atvērtās stakles biksītes)

Šo biksīšu dizains ir pašsaprotams, parasti labi novērtēta izvēle guļamistabai, acīmredzamu iemeslu dēļ!

Biksīšu izmēri

Lielākā problēma, pērkot biksītes internetā, mēdz būt to izmēri. Galvenais ir tas, ka daudzām valstīm ir katrai sava izmēru tabula. Ieejot veikalā uz ielas, Jūs varat pārbaudīt biksītes, bet internetā Jums jāpaļaujas uz aprakstu precizitāti. Daži interneta uzņēmumi piedāvās izmēru tabulas, kas ļaus tos pārveidot no Eiropas uz Lielbritānijas, vai Austrālijas izmēriem. Pat Eiropā izmēri var atšķirties, tāpēc pārveides tabulas būs nepieciešamas starp, piemēram, Franciju un Itāliju. Diemžēl vissarežģītāk ir konvertēt izmērus uz un no ASV izmēriem.

Tas ir dīvaini, ka ar, iespējams, lielāko apakšveļas piedāvājumu, amerikāņi ir sarežģījuši savas izmēru tabulas, sarežģījot iepirkšanos citiem.

Powered by WordPress