Vakances Tavs mīļākais blogs

May 31, 2013

Populāri ārzemju TV kanāli

Filed under: TV — Tags: , — Askolds @ 10:47 am

Sony Entertainment Television, Pirmais Baltijas Kanāls, Nickelodeon, Disney Channel, Eurosport, KHL, Discovery Channel, National Geographic, Discovery Science, MTV Europe, Muz TV, CNN International, RTL un citi TV kanāli, kurus ir vērts skatīties!

May 23, 2013

Ātrie kredīti internetā Latvijas iedzīvotājiem

Filed under: Kredīti — Tags: , — Askolds @ 2:05 pm

Ātrie kredīti Jums Latvijas iedzīvotājiem, kas apzinās, ka spēs atmaksāt kredītu noteiktajā līguma laikā. Ātrie kredīti internetā ir mūsdienīgs risinājums, kurš pirmajā reizē ir bez maksas. Ātrie kredīti tiek saukti arī par ātriem kredītiem, ātriem aizdevumiem, īstermiņa kredītiem un aizdevumiem. Kredītu varēs atmaksāt vairākos vienkāršos veidos, kā piemēram internetbankā, bankā, Latvijas pasta nodaļās un citur, kas dos iespēju katram pašam izvēlēties sev piemērotāko veidu un vietu kredīta atmaksai.

Kam domāti ātrie kredīti

Ātrie kredīti nav domāti, kā ilgtermiņa risinājumi, bet tie ir labi un pat ļoti labi īstermiņa risinājumiem. Kas var būt labāks par pirmo kredītu bez maksas, kuru izsniedz bez ķīlas un galvojuma? Galvenais ir aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas spējas atmaksāt naudu. Ātrie kredīti var noderēt teju visām dzīves situācijām, bet tie nebūs noderīgi, ja plānojat ar ātro kredītu palīdzību segt citas parādu saistības. Tas ir noderīgs instruments īstermiņa risinājumam un tā priekšrocība ir pirmais kredīts bez maksas, kas ir ļoti populārs kredīts internetā bez ķīlas un galvojuma.

May 10, 2013

TV3 interneta TV

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 4:52 am

SVARĪGI! TV3 interneta TV nav pieejams internetā. Tiklīdz TV3 atkal būs pieejams interneta TV, mēs par to par paziņosim! TV3 internetā var vērot tv3play, kur ir pieejamas arī tiešraides, bet ne visu laiku!

TV3 interneta tiešraide

TV3 interneta TV tiešraide (tv3play) dod iespēju skatīties iemīļotos raidījumus savā datora ekrānā.  TV3 ir viens no populārākajiem izklaides kanāliem Latvijā, kas tagad pieejams ne tikai ēterā, bet arī interneta TV. Labākās filmas, izklaidējošas programmas, sarunu šovi un ziņas – Tas viss tagad arī TV3 interneta TV lieliskā kvalitātē.

TV3 interneta TV

TV3 pārraida dažādus Latvijā veidotus informatīvos raidījumus, kā piemēram, Bez Tabu, TV3 Ziņas, Nekā Personīga un izklaides šovus. TV3 Jums piedāvā arī dažādus seriālus un labākas filmas, kas vēl tikai nesen redzētas kinoteātros. TV3 ir Latvijas komerctelevīzija, kas raida visu diennakti ne tikai TV ekrānos, bet arī TV3 online TV.

TV3 interneta TV ir pieejams visu interneta pakalpojumu sniedzēju lietotājiem. Reģistrējies un saņem pieejamu interneta TV. Tev būs pieejami populārākie un skatītākie Latvijas un ārzemju TV kanāli lieliskā kvalitātē. Tu varēsi skatīties Latvijas TV kanālus – LTV7, LTV1, LNT un TV5, kā arī ārzemju TV kanālus.

TV3 Online TV interneta tiešraide (tv3play) dod iespēju skatīties filmas, seriālus un citas pārraides ne tikai TV ekrānos, bet tagad arī interneta TV, kas ir augstas kvalitātes interneta televīzija. Augstā skaņas un attēla kvalitāte ļauj baudīt pilnā mērā šo burvīgo interneta TV. Tu vari skatīties TV 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

May 1, 2013

Biksītes

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 1:51 am

Lielbritānijā, biksītes (panties) agrāk tika dēvētas par “knickers”, bet šis termins tagad netiek lietots tik bieži – vārdam “panties” ir seksīgāka pieskaņa, salīdzinot ar “saprātīgo” pieskaņu, kas ir vārdam “knickers”.

Biksīšu veidu apraksts palīdzēs Jums pieņemt, lēmumus iepērkoties, un tas ir adresēts īpaši vīriešiem, kuri vēlas pārsteigt viņu īpaši sievieti ar jaunām biksītēm.

String biksītēm, vai tangām, kā tās ir pazīstamas Brazīlijā, ir vairāki varianti:

G-string, V-sting un T-back atšķiras ar materiāla daudzumu jostas daļā un mugurpusē.  Daži apgalvo, ka G-string radās no striptīzdejotāju apakšveļas un nav noteikta nosaukuma, kā šīs biksītes dēvē dažādās valstīs.

Biksītes bez stakles daļas (pazīstamas arī kā atvērtās stakles biksītes)

Šo biksīšu dizains ir pašsaprotams, parasti labi novērtēta izvēle guļamistabai, acīmredzamu iemeslu dēļ!

Biksīšu izmēri

Lielākā problēma, pērkot biksītes internetā, mēdz būt to izmēri. Galvenais ir tas, ka daudzām valstīm ir katrai sava izmēru tabula. Ieejot veikalā uz ielas, Jūs varat pārbaudīt biksītes, bet internetā Jums jāpaļaujas uz aprakstu precizitāti. Daži interneta uzņēmumi piedāvās izmēru tabulas, kas ļaus tos pārveidot no Eiropas uz Lielbritānijas, vai Austrālijas izmēriem. Pat Eiropā izmēri var atšķirties, tāpēc pārveides tabulas būs nepieciešamas starp, piemēram, Franciju un Itāliju. Diemžēl vissarežģītāk ir konvertēt izmērus uz un no ASV izmēriem.

Tas ir dīvaini, ka ar, iespējams, lielāko apakšveļas piedāvājumu, amerikāņi ir sarežģījuši savas izmēru tabulas, sarežģījot iepirkšanos citiem.

Powered by WordPress