Vakances Tavs mīļākais blogs

April 25, 2013

Filmas: Koko pirms Šaneles, Dzelzs vīrs 2 un Sliktais policists

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 10:45 am

Filmas – Koko pirms Šaneles, Filmas – Dzelzs vīrs 2 un Sliktais policists, kurā galvenajās lomās ir Nikolass Keidžs!

Koko pirms Šaneles

Drāma, kas Francijas kinoteātros pievilinājusi vairāk nekā piecus miljonus skatītāju, aicina iepazīties ar neatkārtojamo modes pasaules lēdiju – Koko Šaneli. Franču režisore Anne Fonteina („Nathalie“) pievērsusi uzmanību Šaneles jaunības gadiem, kā arī pirmajiem panākumiem un slavai. Apburošā Odrija Tatū („Amelie from Montmartre“, „The Da Vinci Code“) graciozi spēlē dumpīgu un ambiciozu kurtizāni, kura iesāk savu karjeru kā kabarē dejotāja un šuvēja, lai vēlāk pievienotos slaveno, nemiera pilno pasaules dvēseļu saimei. Gabrielle Šanele, labāk pazīstama ar Koko vārdu, visas dzīves garumā tiekusies būt mīlēta un neatkarīga.

Dzelzs vīrs 2

Dzelzs vīrs ir atgriezies! Miljardieris Tonijs Stārks pēc publiskā paziņojuma par to, ka viņš ir Dzelzs vīrs, sastopas ar valdības un preses spiedienu, atklāt izmantotās tehnoloģijas. Baidoties, ka šī informācija varētu nonākt nepareizās rokās un tikt izmantota ļaunprātīgi, Tonijs nav gatavs atklāt Dzelzs vīra tērpa noslēpumu. Kopā ar savu komandu, viņš iegūst jaunus sabiedrotos. Taču drīz viņam nāksies stāties pretī negaidītam sāncensim…

Sliktais policists

Vai varat iztēloties, uz ko spējīgs “kruķis”, kas salietojies “sniedziņu”? Vienīgais nenotveramais noziedznieks ir… viņš pats. Šī nav tipiska spriedzes filma par policistiem. Filma ir tik pārliecinoša, ka rada aizdomas, vai tikai Nikolass Keidžs patiesi nav… lietojis kokaīnu. Reālistiskā aktierspēles manierē atspoguļots stāsts par policistu, kurš izmeklē brutālu slepkavību, taču, nokļuvis narkotiku varā, vairs nespēj atšķirt realitāti no halucinācijām. Norises vieta: leģendārā Ņūrorleāna. Laiks: tieši pēc viesuļvētras Katrīna plosīšanās.

Par TV internetā

Filed under: TV — Tags: , , — Askolds @ 10:10 am

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem piedāvā tādus TV kanālus, kā LTV1, LTV7, LNT, TV5 un arī vairākus ārzemju kanālus.

Par interneta TV

Lattelecom Interneta TV ir skatāma divās kvalitātēs – HQ un LQ. HQ režīmā ir nepieciešams, lai minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums būtu vismaz 2.5 Mbit/s, bet LQ vismaz 1 Mbit/s. Ja Tavs interneta ātrums ir mazāks par 2.5 Mbit/s, tad vari interneta TV skatīties LQ kvalitātē, kas arī ir pieņemama kvalitāte. Ja Tavs interneta ātrums ir vismaz 2.5 vai vairāk Mbit/s, tad izvēlies HQ kvalitāti, kura Jums piedāvā augstas kvalitātes interneta TV. Interneta TV var skatīties visu interneta provaideru lietotāji, bet galvenais, lai minimālais garantētais interneta ātrums ir vismaz 1 Mbit/s. Izvēloties Lattelecom interneta pakalpojumus un piesakot ekonomisku internetu – internets ekonomiskais, tad Jūsu interneta ātrums būs līdz 2 Mbit/s, kas būs pietiekami, lai skatītos interneta TV. Ja Tev ir svarīgs kvalitatīvs un stabils internets, izvēlies sev Lattelecom interneta pieslēgumu!

Skatīties interneta TV jau tagad

www.lattelecom.tv – Dod iespēju vērot TV internetā!

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem piedāvā tādus TV kanālus, kā LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5 un arī vairākus ārzemju kanālus. Turpat ir pieejama arī video noma, kas ļauj iznomāt dažādas filmas. Filmas ir pieejamas vairākās valodās, kas sakārtotas alfabēta secībā. Katrai filmai ir pievienots apraksts, video un viss nepieciešamais. Jums būs pieejama arī ērta un viegli pārskatāma TV programma, lai nenokavētu savus iemīļotos raidījumus.

Video klipiņi

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 10:07 am

Lietuva – Cehija

Lietuva – Čehija, bet himna Latviešu. Vainīgie laikam ir čehi, jo diezvai tāda kļūda tiktu pielaista Lietuvā. Video izdevies, bet pašiem Lietuviešiem gan tā neliekas!

Onka atpūšas

Latviešu repers jeb bezmaksas reklāma Latvijas balzāmam un laikam cēsu alum! Bals džekam gan nav tā labākā, jo beigās pat sunim nepatika, bet nu repers kārtīgs!

Optiskais internets

Lattelecom optiskā interneta reklāma. Interneta pieslēguma reklāma manuprāt izdevusies. Kautkas jauns un neredzēts. Vēl labākas reklāmas var atrast lielajos interneta portālos, kuras veidotas kā spēles. Un šajos laikos, kad neviens negrib spiest uz baneriem – tādas varētu ļoti labi strādāt.

Trusis

Zparks video – Trusis, kuru iespējams pieslēgt internetam. Itkā jau nekas īpās, bet video interesants. Internetam jau šodien var pieslēgt visu, bet galvenais pirmstam pieslēgt internetu.

Avots

Powered by WordPress