Vakances Tavs mīļākais blogs

April 2, 2013

Internets mājās

Filed under: Raksti — Tags: — Askolds @ 11:59 am

Internets ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu cilvēka dzīvē. Cilvēki vairs nevēlas lietot lēnu interneta pieslēgumu. Šeit atradīsi rakstus par interneta pieslēgumu Jūsu mājās.

Drīzumā sekos:

Optiskais internets – Ļoti ātrs pieslēgums par pievilcīgu cenu.

Internets kopā ar TV – Optiskais internets kopā ar digitālo televīziju.

Interneta ierīkošana – Viss par interneta ierīkošanu un pieslēgšanu.

 

Optiskais internets un TV

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 11:58 am

Šajā rakstā apskatīsim optisko interneta pieslēgumu un digitālo televīziju. Piesakot komplektā būs izdevīgāk. Turpini lasīt šo rakstu par optisko internetu un digitālo TV, ja Tevi varētu interesēt ātrs interneta pieslēgums ar mūsdienīgu digitālo televīziju.

Internets un TV

Internets kopā ar interaktīvo TV un mājas telefonu – ātrs optiskais internets ar ātrumu līdz 500 Mbit/s, digitālā televīzija – vairāk kā 90 populāri televīzijas kanāli, kā arī mājas telefons – bezmaksas sarunas visā Latvijā un īpaši izdevīgas sarunas zvanot uz ārzemēm. Internets kopā ar interaktīvo TV – ātrs optiskais internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/s un digitālā televīzija – vairāk kā 90 populāriem televīzijas kanāliem. Iespējams arī pieteikt citus mājas komplektus, kuros atšķiras interneta ātrums un citi parametri. Tu vari pieteikt arī tikai optisko internetu. Piesakot tikai optisko internetu – Tev būs pieejami trīs lieliski optiskā interneta plāni. Optika 1, Optika 3 un Optika 4, kuri atšķiras ar interneta ātrumu un cenu. Optiskais internets ar ātrumu līdz 500Mbit/s pieejams tikai mājas komplektā VIP. Tikai optisko internetu var pieteikt no 20Mbit/s līdz 200Mbit/s.

Optiskā interneta plāni

Internets optika 1 – Interneta lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 20 Mbit/s. Internets optika 1 minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir 10 Mbit/s. Internets 3-optika – Interneta lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 100 Mbit/s. Internets 3-optika minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums 30 Mbit/s un 20 Mbit/s. Internets 4-optika – Interneta lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 200 Mbit/s. Internets 4-optika minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums 30 Mbit/s un 20 Mbit/s.

Ir tikai daži ierobežojumi, kas liedz pieteikt ātru un kvalitatīvu optisko internetu. Pakalpojumu tiek ierīkots tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Pakalpojums pieejams vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas. Ja Tavās mājās nav pieejams Lattelecom optiskais internets, tad piesaki Lattelecom DSL interneta pieslēgumu, kas arī ir kvalitatīvs un stabils interneta pieslēgums.

Optiskais internets un DSL internets – divi kvalitatīvi interneta pieslēgumi. Optiskais internets neapšaubāmi ir labāka izvēle, salīdzinājumā ar DSL interneta pieslēgumu.

Powered by WordPress