Vakances Tavs mīļākais blogs

April 25, 2013

Filmas: Koko pirms Šaneles, Dzelzs vīrs 2 un Sliktais policists

Filed under: Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 10:45 am

Filmas – Koko pirms Šaneles, Filmas – Dzelzs vīrs 2 un Sliktais policists, kurā galvenajās lomās ir Nikolass Keidžs!

Koko pirms Šaneles

Drāma, kas Francijas kinoteātros pievilinājusi vairāk nekā piecus miljonus skatītāju, aicina iepazīties ar neatkārtojamo modes pasaules lēdiju – Koko Šaneli. Franču režisore Anne Fonteina („Nathalie“) pievērsusi uzmanību Šaneles jaunības gadiem, kā arī pirmajiem panākumiem un slavai. Apburošā Odrija Tatū („Amelie from Montmartre“, „The Da Vinci Code“) graciozi spēlē dumpīgu un ambiciozu kurtizāni, kura iesāk savu karjeru kā kabarē dejotāja un šuvēja, lai vēlāk pievienotos slaveno, nemiera pilno pasaules dvēseļu saimei. Gabrielle Šanele, labāk pazīstama ar Koko vārdu, visas dzīves garumā tiekusies būt mīlēta un neatkarīga.

Dzelzs vīrs 2

Dzelzs vīrs ir atgriezies! Miljardieris Tonijs Stārks pēc publiskā paziņojuma par to, ka viņš ir Dzelzs vīrs, sastopas ar valdības un preses spiedienu, atklāt izmantotās tehnoloģijas. Baidoties, ka šī informācija varētu nonākt nepareizās rokās un tikt izmantota ļaunprātīgi, Tonijs nav gatavs atklāt Dzelzs vīra tērpa noslēpumu. Kopā ar savu komandu, viņš iegūst jaunus sabiedrotos. Taču drīz viņam nāksies stāties pretī negaidītam sāncensim…

Sliktais policists

Vai varat iztēloties, uz ko spējīgs “kruķis”, kas salietojies “sniedziņu”? Vienīgais nenotveramais noziedznieks ir… viņš pats. Šī nav tipiska spriedzes filma par policistiem. Filma ir tik pārliecinoša, ka rada aizdomas, vai tikai Nikolass Keidžs patiesi nav… lietojis kokaīnu. Reālistiskā aktierspēles manierē atspoguļots stāsts par policistu, kurš izmeklē brutālu slepkavību, taču, nokļuvis narkotiku varā, vairs nespēj atšķirt realitāti no halucinācijām. Norises vieta: leģendārā Ņūrorleāna. Laiks: tieši pēc viesuļvētras Katrīna plosīšanās.

Par TV internetā

Filed under: TV — Tags: , , — Askolds @ 10:10 am

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem piedāvā tādus TV kanālus, kā LTV1, LTV7, LNT, TV5 un arī vairākus ārzemju kanālus.

Par interneta TV

Lattelecom Interneta TV ir skatāma divās kvalitātēs – HQ un LQ. HQ režīmā ir nepieciešams, lai minimālais garantētais interneta pieslēguma ātrums būtu vismaz 2.5 Mbit/s, bet LQ vismaz 1 Mbit/s. Ja Tavs interneta ātrums ir mazāks par 2.5 Mbit/s, tad vari interneta TV skatīties LQ kvalitātē, kas arī ir pieņemama kvalitāte. Ja Tavs interneta ātrums ir vismaz 2.5 vai vairāk Mbit/s, tad izvēlies HQ kvalitāti, kura Jums piedāvā augstas kvalitātes interneta TV. Interneta TV var skatīties visu interneta provaideru lietotāji, bet galvenais, lai minimālais garantētais interneta ātrums ir vismaz 1 Mbit/s. Izvēloties Lattelecom interneta pakalpojumus un piesakot ekonomisku internetu – internets ekonomiskais, tad Jūsu interneta ātrums būs līdz 2 Mbit/s, kas būs pietiekami, lai skatītos interneta TV. Ja Tev ir svarīgs kvalitatīvs un stabils internets, izvēlies sev Lattelecom interneta pieslēgumu!

Skatīties interneta TV jau tagad

www.lattelecom.tv – Dod iespēju vērot TV internetā!

Lattelecom interneta TV saviem skatītājiem piedāvā tādus TV kanālus, kā LTV1, LTV7, LNT, TV3, TV5 un arī vairākus ārzemju kanālus. Turpat ir pieejama arī video noma, kas ļauj iznomāt dažādas filmas. Filmas ir pieejamas vairākās valodās, kas sakārtotas alfabēta secībā. Katrai filmai ir pievienots apraksts, video un viss nepieciešamais. Jums būs pieejama arī ērta un viegli pārskatāma TV programma, lai nenokavētu savus iemīļotos raidījumus.

Video klipiņi

Filed under: Video — Tags: — Askolds @ 10:07 am

Lietuva – Cehija

Lietuva – Čehija, bet himna Latviešu. Vainīgie laikam ir čehi, jo diezvai tāda kļūda tiktu pielaista Lietuvā. Video izdevies, bet pašiem Lietuviešiem gan tā neliekas!

Onka atpūšas

Latviešu repers jeb bezmaksas reklāma Latvijas balzāmam un laikam cēsu alum! Bals džekam gan nav tā labākā, jo beigās pat sunim nepatika, bet nu repers kārtīgs!

Optiskais internets

Lattelecom optiskā interneta reklāma. Interneta pieslēguma reklāma manuprāt izdevusies. Kautkas jauns un neredzēts. Vēl labākas reklāmas var atrast lielajos interneta portālos, kuras veidotas kā spēles. Un šajos laikos, kad neviens negrib spiest uz baneriem – tādas varētu ļoti labi strādāt.

Trusis

Zparks video – Trusis, kuru iespējams pieslēgt internetam. Itkā jau nekas īpās, bet video interesants. Internetam jau šodien var pieslēgt visu, bet galvenais pirmstam pieslēgt internetu.

Avots

April 2, 2013

Internets mājās

Filed under: Raksti — Tags: — Askolds @ 11:59 am

Internets ir kļuvis par neatņemamu sastāvdaļu cilvēka dzīvē. Cilvēki vairs nevēlas lietot lēnu interneta pieslēgumu. Šeit atradīsi rakstus par interneta pieslēgumu Jūsu mājās.

Drīzumā sekos:

Optiskais internets – Ļoti ātrs pieslēgums par pievilcīgu cenu.

Internets kopā ar TV – Optiskais internets kopā ar digitālo televīziju.

Interneta ierīkošana – Viss par interneta ierīkošanu un pieslēgšanu.

 

Optiskais internets un TV

Filed under: Raksti — Tags: , , — Askolds @ 11:58 am

Šajā rakstā apskatīsim optisko interneta pieslēgumu un digitālo televīziju. Piesakot komplektā būs izdevīgāk. Turpini lasīt šo rakstu par optisko internetu un digitālo TV, ja Tevi varētu interesēt ātrs interneta pieslēgums ar mūsdienīgu digitālo televīziju.

Internets un TV

Internets kopā ar interaktīvo TV un mājas telefonu – ātrs optiskais internets ar ātrumu līdz 500 Mbit/s, digitālā televīzija – vairāk kā 90 populāri televīzijas kanāli, kā arī mājas telefons – bezmaksas sarunas visā Latvijā un īpaši izdevīgas sarunas zvanot uz ārzemēm. Internets kopā ar interaktīvo TV – ātrs optiskais internets ar ātrumu līdz 200 Mbit/s un digitālā televīzija – vairāk kā 90 populāriem televīzijas kanāliem. Iespējams arī pieteikt citus mājas komplektus, kuros atšķiras interneta ātrums un citi parametri. Tu vari pieteikt arī tikai optisko internetu. Piesakot tikai optisko internetu – Tev būs pieejami trīs lieliski optiskā interneta plāni. Optika 1, Optika 3 un Optika 4, kuri atšķiras ar interneta ātrumu un cenu. Optiskais internets ar ātrumu līdz 500Mbit/s pieejams tikai mājas komplektā VIP. Tikai optisko internetu var pieteikt no 20Mbit/s līdz 200Mbit/s.

Optiskā interneta plāni

Internets optika 1 – Interneta lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 20 Mbit/s. Internets optika 1 minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir 10 Mbit/s. Internets 3-optika – Interneta lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 100 Mbit/s. Internets 3-optika minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums 30 Mbit/s un 20 Mbit/s. Internets 4-optika – Interneta lejupielādes un augšupielādes ātrums līdz 200 Mbit/s. Internets 4-optika minimālais garantētais lejupielādes un augšupielādes ātrums 30 Mbit/s un 20 Mbit/s.

Ir tikai daži ierobežojumi, kas liedz pieteikt ātru un kvalitatīvu optisko internetu. Pakalpojumu tiek ierīkots tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Pakalpojums pieejams vietās, kur ir pakalpojuma tehniskās ierīkošanas iespējas. Ja Tavās mājās nav pieejams Lattelecom optiskais internets, tad piesaki Lattelecom DSL interneta pieslēgumu, kas arī ir kvalitatīvs un stabils interneta pieslēgums.

Optiskais internets un DSL internets – divi kvalitatīvi interneta pieslēgumi. Optiskais internets neapšaubāmi ir labāka izvēle, salīdzinājumā ar DSL interneta pieslēgumu.

Powered by WordPress