Vakances Tavs mīļākais blogs

March 27, 2013

Google Nexus One mobilā telefona apskats

Filed under: Tehnoloģijas,Video — Tags: — Askolds @ 7:57 am

Google Nexus One mobilā telefona apskats (1.daļa)

Google Nexus One mobilā telefona apskats (2.daļa)

Zparks video, kurā Tu vari iepazīties ar interesanto Google Nexus One telefonu – Android 2.1 operētājsistēma, 3,7 collu AMOLED ekrāns, 1 GHz procesors, 512 MB RAM un daudz kas cits! Vairāk par šo briesmoni skaties Zparks video!

Zero 2

Filed under: TV,Video — Tags: , , , — Askolds @ 7:54 am

Zero 2 ir Lietuviešu veidota filma, kuras režirsors ir Emilis Vėlyvis. 1h un 30 min garā ganksterfimā galvenajās lomās ir Vytautas Šapranauskas un Zemyna Asmontaite.

Zero 2 Video

Zero 2 filmas anotācija

Kas sanāk, ja gangsterfilma saplūst ar ziepju operu? “Zero 2” ir traks kriminālas mīlas dēkas un kairas vardarbības mistrojums – aiz smiekliem vai jāmirst. Kad notiek noziedzības un šovbiznesa pasaules sadursme, algotie slepkavas un čomi Makss un Silvestrs pēkšņi tiek ierauti dīvainos notikumos un televīzijas seriāla cienīgā drāmā. Draugierm jāstājas pretī nekrietnām intrigām un silīcija krūtīm un jātiek galā ar uzdevumu – jāatgūst pazudušas narkotikas. Turklāt jāglābj nolaupītais narkotiku piegādātājs, jānogalina lērums cilvēku, jāmīl bīstamas sievietes. Galvenais – nezaudēt galvu. Vai bumbas. Kas nu ir svarīgāk.

Filma ir ļoti laba, kā arī iesaku noskatīties visiem, kuri nav redzējuši filmu – Zero 2!

March 20, 2013

Sieviešu apavu vēsture

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 5:59 pm

1940. gadā FootJoy ieviesa sieviešu apavus Amerikā. Šajos laikos apavi izskatījās kā vīriešu apavi un sievietes bija ne pārāk priecīgas tos valkāt. Bet viņām joprojām nācās tās valkāt, jo nebija citas izvēles. Salīdzinot ar 1940. gadu, sieviešu apavi, kas atrodamas tirgū, ir daudz sievišķīgāki. Sievietēm šodien ir paveicies, ka viņām ir sava sieviešu apavu līnija no kā izvēlēties, tā vietā, lai censtos iejusties vīriešu apavos, kas tikai tiktu dēvēti par sieviešu apaviem, lai apmierinātu tā laika pieprasījumu.

Sieviešu apavu attīstība

Sieviešu apavu attīstība ir notikusi ļoti strauji, jo daudzas sievietes sāka spēlēt golfu. Šodien kopējais pieprasījums esošajiem apaviem ir 5.76 miljoni. Iedomājieties tik lielu daudzumu dāmu, kam nepieciešams augstas kvalitātes, ērts un uzticams apavu pāris. Vēl viens iemesls, kāpēc ir tik milzīgs pieprasījums pēc tiem ir tāpēc, ka sievietes, kas bija uz golfa laukuma, sāka skaļi sūdzēties, ka viņām nepatīk staigāt ādas golfa kurpēs ar metāla radzēm. Viņas uzskatīja, ka tie ir ļoti neērti, radot sāpes to delikātajām kājām. Šodien šie apavi ir pieejami ar gumijas zolēm ar unikālu ādas virsmu un to radzes ir izgatavotas no plastmasas. 1970. bija gads, kad sieviešu kurpes ar gumijas zolēm tika ieviestas pirmo reizi. Etonic 1980. gadā izstrādātāja ādas sieviešu kurpes, kas bija ūdens izturīgas – tām bija ļoti pieprasījums tirgū.

Unikāla stila apavi

Gadiem ejot, daudzi zīmoli ir izstrādājuši daudzas unikāla stila apavus. Daži no populārajiem dizaineru zīmoliem, kas uzsākuši ražot novatoriskus sieviešu golfa apavus ir Adidas, Sandbaggers un Nike. Sandbaggers sieviešu apavu līniju uzsāka Joan Villani, viņa ir golfa spēlētāja un ļoti labi saprot sievietes vajadzības uz golfa laukuma. Viņa nosprauda mērķi izgatavot sieviešu golfa apavus, kas ir ērti. Pēc smaga darba, viņa izveidoja Kiltie modeli, kas ieguva tūlītēju popularitāti. Šodien Sandbaggers ir pirmā izvēle sievietēm, kas meklē komfortablus sieviešu golfa apavus.

Nākamais labākais zīmols tirgū ir Adidas sieviešu golfa apavi. Adidas piedāvātā izvēle ir bezgalīga – tie piedāvā daudz dizainu no pamata sieviešu golfa apaviem līdz stilīgiem apaviem.

Trešais zīmols ir neviens cits kā Nike. Abas šīs produktu līnijas nāk dažādās krāsās, sniedzot dāmām plašu izvēli. To cits populārs dizains ir Verdana Blücher II Saddle golfa apavi, kas ir slavenas ar lielisko komfortu, ko tās sniedz kājām.

Powered by WordPress