Vakances Tavs mīļākais blogs

January 22, 2013

Procentuāls latviešu pieaugums

Filed under: Video — Tags: , — Askolds @ 11:20 am

Latviešu Latvijā kļuvis procentuāli vairāk – tā vēsta nesen publicētie 2011. gada tautas skaitīšanas dati, kas atspoguļo valsts etnisko sastāvu.

Ātro kredītu sliktā puse

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:14 am

Šiem ātrajiem kredītiem internetā ir augstākas procentu likmes. Augstās procentu likmes iemesls ir vieglā pieejamība un nelielais dokumentu skaits, kas ir jāaizpilda. Ātro kredītu līdzekļi tiek nodrošināti saskaņā ar nelielu atmaksas termiņu.

Aizdevuma termiņš ir līdz 30 dienām (visbiežāk) ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

January 14, 2013

Dinvidāfrikāņu meitene

Filed under: Video — Tags: , — Askolds @ 4:33 am

Kūko, kūko dzeguzīte…

Kredīts klasiska auto iegādei

Filed under: Kredīti,Raksti — Tags: , , , — Askolds @ 4:30 am

Vai nu tas ir kolekcionēšanas vilinājums, atmodusies mīlestība uz senām mašīnām, vai vēlme saglabāt kādu gabaliņu vēstures, bet klasiskās automašīnas entuziastu sirdīs un acīs šobrīd ir populārākas nekā jebkad agrāk. Sākot ar rūcošiem augstās klases vintage auto, līdz krāsainiem apgleznojumiem un īpaši pielāgotu aprīkojumu, kārtīgu auto fanātiķi nekas tā neiepriecina, kā savā īpašumā iegūt retu klasisko modeli. Patiesībā šos auto iegūt savā īpašumā ir pavisam vienkārši, ja jums ir pieejams attiecīgs finansējums, bet problēmu rada vēl kas cits. Nav nekāds noslēpums, ka ierobežotais skaits un augstais pieprasījums sadārdzina klasiskā auto cenu vairākas reizes par tā sākotnējo maksu.

Klasisks auto

Ja esat atkarīgs no automašīnām un sakritības pēc jūsu darba dienas ritms ietilpst robežās “no pulksten deviņiem līdz pieciem”, tad klasiska auto iegāde jums varētu arī nebūt pa spēkam. Lai tiktu pie kārotā auto, atkarībā no vēlamā auto stāvokļa un vecuma, jums tā iegādes cenai var nākties pievienot vēl dažas nullītes. Par laimi, lai palīdzētu jums sasniegt savu sapni, mazumtirgotāji ir nākuši klajā ar virkni iespēju, sākot ar līzingu un līdz kredītam tieši klasiskā auto iegādei.

Īstā kredītiestāde pati sadarbosies ar kolekcionētāju automašīnu izplatītājiem, lai palīdzētu auto entuziastiem rast iespējas un veikt attiecīgos soļus, lai tiktu pie sava mērķa. Kad ir noskatīta konkrētā klasiska automašīna, jūsu sapņu sapņu auto izvēle varētu būt grūti izpildāma lieta, ja nezināt, kā par to samaksāt. Potenciālie īpašnieki un aizdevēji var viegli uzelpot zinot, ka pastāv aizdevumi klasisko automašīnu iegādei, kas palīdz jūsu sapņu auto iegādi padarīt vienkāršu un finansiāli nesāpīgu procesu.

Labākie klasisko automašīnu aizdevēji piedāvās programmas, kurām būs ilgtermiņa un zemi maksājumi. Ja vēlaties kļūt par klasiskās automašīnas īpašnieku, tad ziniet, ka tās būs saistības uz ilgu laiku. Jūs vēlaties pievienot vienību savai kolekcijai, un tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams īstermiņa aizdevums vai laiks, lai veiktu tālākpārdošanu. Nozares līderis jums spēs nodrošināt aizdevumu ar termiņu uz vairākiem gadiem, samazinot jūsu ikmēneša maksājumus līdz mazāk biedējošam apmēram. Kārtīgs aizdevējs tāpat arī jums piedāvās pārfinansēšanas iespējas, ļaujot jums palielināt pašreizējo naudas plūsmu, tajā pašā laikā saglabājot īpašumtiesības uz visiem auto modeļiem.

Ikkatrs auto entuziasts zina, ka vienīgā lieta, kas ir sliktāka par nespēju iegūt savā īpašumā sapņu auto, ir savā īpašumā turēt šādu automašīnu, atstājot to novārtā un nenodrošinot tai attiecīgu uzmanību. Kredīti klasisko automašīnu iegādei no īstā kreditora jums ļaus izmantot laiku, ko iepriekš pavadījāt spēlējot grāmatvedi un analizējot pašreizējos nosacījumus un rēķinus, lai tā vietā plānotu un izbaudītu braucienu gar jūras krastu ar savu nupat iegūto klasisko auto. Pēdējos gados novērotās ekonomikas lejupslīdes dēļ, vairāk nekā jebkad iepriekš jūsu sapņa īstenošana nozīmē sadarbību ar aizdevēju, kuram ir gan pieredze gan klientu apkalpošanā, gan zināšanas par klasiskajām automašīnām.

January 13, 2013

Sūdzības par ātrajiem kredītiem

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 6:31 am

Latviešu skaits, kas pieteikušies ātrajiem kredītiem, ir pieaudzis un turpina strauji pieaugt, un neizskatās, ka tas tuvākajā laikā varētu mainīties. Vairākas valstis ir ieviesušas reglamentējošo tiesību aktus, lai kontrolētu ātro kredītu nozari, reaģējot uz patērētāju sūdzībām un negatīvām atsauksmēm plašsaziņas līdzekļos.

Kopumā, ātro kredītu nozarei nav ārkārtīgi augsta sūdzību attiecība. Vienas valsts ātro kredītu izsniedzējs apgalvo, ka tā rakstisko klientu sūdzību daudzums ir mazāks nekā 3%, ko tieši otrādi varētu interpretēt kā 97% apmierinātības līmeni, atkarībā no tā, kurš skaita statistiku.

Finanšu produktu ražošanas nozarē un jo īpaši attiecībā uz ātro kredītu produktiem, var domāt, ka visbiežāk patērētāju sūdzības sakrīt ar plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem un grozās ap augstām procentu likmēm, agresīvu kreditēšanas praksi, uzmākšanos vai citām neskaitāmām potenciālajām sūdzībām, taču faktiskais sūdzību raksturs, atklāj pavisam atšķirīgu ainu.

Šeit ir 3 visbiežāk sastopamās sūdzības no patērētājiem pret viņu kredītu sniedzējiem:

Sūdzība 1

Sūdzība 2

Sūdzība 3

Older Posts »

Powered by WordPress