Vakances Tavs mīļākais blogs

November 15, 2012

Par un Pret – SMS kredīts

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:56 am

Vai situācijā, kurā Tev īsā laikā bija nepieciešama skaidra nauda, bet neviens Tev neminēja par „īstermiņa kredītu”?

Esmu pārliecināts, ka kāds noteikti un es tāpat esmu pārliecināts, ka Tu vispirms šaubījies par to, kā rezultātā Tu vēlējies uzzināt visu par šāda veida aizdevumiem pirms izlem, vai tas ir Tev piemērotākais risinājums.

SMS kredītam ir gan savas priekšrocības, gan ar to saistītie riski – abi ir jāņem vērā pirms lēmuma pieņemšanas. Patiesībā, šie PAR un PRET ir ļoti svarīgi.

Cik ātri var saņemt SMS kredītu

Filed under: Kredīti — Tags: — Askolds @ 11:39 am

Ne vienmēr Jums var palīdzēt bankas kredīts, jo dažkārt noteicošais faktors ir ātrums. SMS kredītu ātrums ir neticams – 10 līdz 15 minūtes un tas ir sasniedzis Jūsu bankas kontu. Atliek doties uz Tuvāko bankomātu un noņemt vēlamo summu, vai rīkoties ar naudu caur internetbanku.

Piemēram, kamēr daļa aizdevēju piedāvā SMS kredītu vienas dienas laikā, kas nozīmē, ka nauda Jūsu kontā tiks pārskaitīta no pāris minūtēm līdz stundai, citi garantē, ka pieprasītā naudas summa Jūsu kontā jau būs 15 minūšu laikā – dažkārt pat ātrāk. Vēlreiz, šis ir vēl viens vērā ņemams faktors, ja attiecīgā summa nepieciešama ļoti īsā laikā – vienmēr pārliecinieties, kādas ir aizdevēja sniegtās garantijas.

Šī procesa ātrums ir atkarīgs no ārkārtīgi vienkāršā un īsā SMS kredīta pieteikuma procesa, kā arī no tā, cik ātri tiek veikti administratīvie procesi un pieņemti saistošie lēmumi. Piesakoties SMS kredītam & aizdevumam, formu aizpildīšanai nepieciešamas tikai pāris minūtes, kas ir ievērojami ātrāk nekā jebkurai citai aizdevuma formai. Tas ir ārkārtīgi parocīgi, īpaši gadījumos, kad Jums ir maz laika un Jums nepatīk ņemties ar papīriem.

Piemēram, vairums aizdevēju nosaka, ka aizņēmējam ir jābūt algai vai regulāriem ienākumiem, bet vairumam šādu prasību nav. Šo ir iespējams pārbaudīt itin viegli, vadoties pēc tā, ko esat norādījis savā pieteikuma formā. Piesakoties citiem aizdevuma veidiem, tiks veiktas papildus pārbaudes, lai noskaidrotu zināmas detaļas, kad piesakāties aizdevumam pirmo reizi, lai gan to var izdarīt, veicot pavisam īsu telefona zvanu.

Powered by WordPress