Vakances Tavs mīļākais blogs

August 11, 2012

TOP optiskais internets

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 11:07 am

Optiskais internets un citi optiskie interneta pakalpojumi, kas piedāvā vēl neredzētas iespējas. Par iespējām runāsim citreiz, jo šoreiz ir svarīgākas tēmas, kuras apskatīt. Un tās varētu būt optiskais internets Latvijā.

Ja ir interese par optisko internetu, tad pareiza izvēle ir Lattelecom optiskais internets, kas ir gan ātrs, gan kvalitatīvs pakalpojums par patīkamām cenām. Ir pieejami daudzi varanti, piemēram optiskais internets līdz 20 Mbit/s, optiskais internets līdz 50Mbit/s vai optiskais internets līdz 100 un 200 Mbit/s, kas ļauj katram izvēlēties sev piemērotāko.

Aizmirsu piemest 500Mbit/s jeb pietsimtnieku, kas ir interneta velns. Arī šāds interneta ātrums tiek piedāvāts no Lattelecom puses. Piemetu atsevišķi, jo tas ir pieejams tikai tādā kā īpašā komplektā, ko sauc par vip komplektu. 500 Mbit/s ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā, un tas iezīmē jaunu posmu interneta attīstībā. Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem. Tādas tās lietas par 500Mbit/s internetu.

Šeit arī būs neliela statistika par optisko internetu, ko piedāvā Lattelecom un tātad šobrīd jau Lattelecom optiskā interneta tīkls izbūvēts jau 11 Latvijas pilsētās un pieejams vairāk nekā 274 000 mājsaimniecībās, tādējādi aptuveni ceturtajai daļai visas Latvijas dzīvokļu ir iespēja pieslēgt optika.

Powered by WordPress