Vakances Tavs mīļākais blogs

August 6, 2012

Interneta kredīti bez maksas

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:52 pm

Interneta kredīti bez maksas no uzticama aizdevēja Latvijā dažās minūtēs bez ķīlas un galvojuma ir pareizā izvēle. Aizņemies interneta kredītu atbildīgi un atmaksā interneta kredītus laikā, lai arī turpmāk varētu izmantot interneta kredītu no uzticama aizdevēja, kas piedāvā izdevīgus interneta kredītus.

Īstermiņa interneta kredīti bez ķīlas jeb ātrais kredīts internetā bez ķīlas ir paredzēti neplānotiem izdevumiem un pirkumiem, kā arī lietām, kuras nevar gaidīt ne minūti. Interneta kredīts ir bez ķīlas un galvojuma, kā arī pirmais ir bez maksas.

Kredītu iespējams arī pagarināt. Tas nozīmē, ka tuvojoties atmaksas termiņa beigām ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu. To var pagarināt līdz 30 dienām. Interneta kredītu katru nākamo reizi var pagarināt par 7, 14 un 30 dienām. Izmantojot šo pakalpojumu kredītņēmējs nepārkāpj noteikumus un tādējādi nenonāk parādnieku reģistros.

Interneta kredīti ir bez maksas. Tas ir pirmajā reizē, jo par pirmo reizi nav jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksa. Interneta kredīti ir 0% kredīti. Aizņemies atbildīgi un aizņemies 0% kredītu, jo tas patiešām noderēs ikvienam, kurš plāno pieteikt interneta kredītu.

Optiskais internets Daugavpilī

Filed under: Video — Tags: , — Askolds @ 12:49 pm

Optiskais internets Daugavpilī ir tas, kas nepieciešams jebkuram, kas izmanto internetu. Šis interneta pieslēgums Daugavpilī ļaus izbaudīt visas sniegtās interneta priekšrocības!

Kāpēc nepieciešams tieši šis internets? Lattelecom optiskais internets Daugavpilī ne tikai palīdzēs saudzēt nervus, bet arī nodrošinās ļoti ātru interna ātrumu par superīgi zemām cenām.

Optiskā interneta lietotājiem Daugavpilī ir pieejams 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātrs internets, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Bet īpaši prasīgiem lietotājiem iesaku aplūkot Lattelecom optikas VIP komplektu. Šajā īpašajā komplektā interneta ātrums ir līdz 500Mbit/s. Jā, tieši tāds interneta pieslēguma ātrums Daugavpilī iespējams!

Interaktīvā digitālā televīzija

Filed under: TV — Tags: , — Askolds @ 12:47 pm

Lattelecom jau sen piedāvā interaktīvo digitālo televīziju Lattelecom TV. Tā tiek nodrošināta, izmantojot klienta interneta pieslēgumu un īpašu aparatūru – modemu, kas paredzēts vairāku vienlaicīgu pakalpojumu aparatūras pieslēgšanai un datu pārraidei, un dekoderi, kas nodrošina video MPEG 4 un audio signāla dekodēšanu. Lattelecom bija pirmais operators Baltijā, kas digitālās televīzijas pārraidei izmanto MPEG 4 formātu.

Lattelecom digitālā televīziju ir patiesi lieliska televīzija Latvijā. Digitālā televīzija Jums piedāvā lielisku skaņas un attēla kvalitāti. Salīdzinot ar analogo televīziju, kas pavisam nesen vēl bija lielā daļā mājsaimniecību Lattelecom TV nodrošina labāku attēla un skaņas kvalitāti. Televīzijas kanāliem ir arī iespēja izvēlēties raidījumu valodu un subtitru valodu, uzlikt atgādinājumus par tiem raidījumiem, kurus skatītājs vēlas atcerēties, televizorā aplūkot kanālu programmas un raidījumu aprakstus, meklēt raidījumus, kā arī izmantot drošības koda atslēgu, lai bloķētu kanālus. Vairums skatītāju digitālo televīziju saista ar labāku TV signāla, attēla un skaņas kvalitāti, kā arī daudzu kanālu un dažādu papildu pakalpojumu pieejamību.

Interaktīvā TV

Interaktīvā televīzija ir kvalitatīva digitālā televīzija. Tajā atradīsi pašus skatītākos un populārākos TV kanālus. Digitālās interaktīvās televīzija kanālu pakās ir skatāmi vairāk kā 90 populārākie TV kanāli, kas ir gan sporta, gan bērnu TV kanāli. Protams ir pieejami arī mūzikas kanāli, sporta kanāli, filmu kanāli un citi TV kanāli, kas nozīmē, ka ikviens TV skatītājs varēs atrast sev tīkamu TV kanālu. Interaktīvā TV piedāvā lieliskas iespējas, kā piemēram,  videonomu televizorā, TV pārraižu arhīvu, TV raidījumu ierakstīšanu,  valodas izvēli,  subtitru izvēle utt.

Powered by WordPress