Vakances Tavs mīļākais blogs

August 20, 2012

Ātrais kredīts no 18, 19 un 20 gadiem

Ātri un ērti, maziņi un lieli ātrie kredīti internetā un ne tikai. Mīksti un pūkaini pagaidām nav redzēti un dzirdēti, bet ne par to ir stāsts jeb raksts. Šodienas karstā tēma būs ātrais sms kredīts, ātrie kredīti vairumā un mazumā, kā arī sms kredīts internetā un visi citi kredīti un visi citi citur, kur vien tos iespējams iegūt, paņemt un aizņemties un galu galā arī atmaksāt.

Ja ātrā kredīta (ātrais kredīts pazīstams arī, kā sms kredīts, ātrais aizdevums, īstermiņa kredīts utml. Turpmāk tekstā būs viens no iepriekš minētajiem variantiem) izsniedzēja mājas lapā ir uzraksts aizņemies atbildīgi, tad tas nozīmē, ka tajā mājas lapā ir iespējams iegūt ātro kredītu. Kur un kas var saņemt ātro kredītu? Parasti ātro kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji, kuriem ir tīra kredīta vēsture. Vecums visbiežāk ir 19, 20 un 21 gadi, bet ir tādas kredīta kompānijas, kas izsniedz no 18 gadiem, piemēram, SMScredit. SMScredit piedāvā īstermiņa aizdevumus no 18 līdz 75 gadiem internetā un pastā, kā ērtāk.

Vispār tas pasta variants ir tāds, kā jaunums, jo šādu iespēju smscredit sāka piedāvāt pavisam nesen. Ātro kredītu pastā var saņemt vairāk kā 260 vietās visā Latvijā. Kāds no tā labums? Es domāju, ka labums ir gana liels, jo tagad aizdevumu varēs saņemt arī tie, kam nav internets, neprot aizņemties internetā vai kādu citu iemeslu dēļ nespēj aizņemties internetā, tad tagad ir risinājums, ko piedāvā SMScredit.

Jāatgādina arī par pirmo kredītu, kas ir bez maksas, ko jau iespējams jau visi un visur zina. Pirmais kredīts ir bez maksas tādā gadījumā, ja par kredīta izmantošanu kredītu kompānija neprasa komisijas maksu vai citas papildus samaksas. Kurš piedāvā pirmo kredītu bez maksas? Protams tas ir jau labi pazīstamais SMScredit. SMScredit jaunajiem klientiem piedāvā pirmajā reizē aizņemties līdz pat 200 latiem bez maksas. SMScredit jau ir labi pazīstams ar savām zemajām procentu likmēm, jo par kredītu izmantošanu SMScredit prasa simbolisku komisijas maksu, bet tagad jau labu laiku par pirmo kredītu vispār nav jāmaksā. Tas tikai nozīmē to, ka arī otrajā reizē ir vērts aizņemties no SMScredit, jo ātrie kredīti no smscredit tiešām ir ātri, ērti un izdevīgi.

Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas vai cilvēka, kurš atmaksās spējas atmaksāt ātro kredītu, sms kredītu vai kādu citu īstermiņa kredītu, jo ātro, lēno un pūkaino kredītu var atmaksāt cilvēks vai cilvēki ar ienākumiem. Īsumā: gribēju pavēstīt, ka aizņemies atbildīgi un vērtē spējas!

August 15, 2012

Ātrais aizdevums

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 2:55 pm

Ātrais aizdevums internetā un viss par un ap to. Par ātro kredītu jau dzirdēts labi daudz, tāpēc šoreiz runāsim par ātro aizdevumu, kas ir tas pats ātrais kredīts tikai nedaudz savādāk skan.

Ātrie aizdevumi ir ātra palīdzība situācijās, kad nav citi varianti, kā šīs situācija risināt. Ātrais aizdevums ir lieliskais risinājums, kad nav naudas. Naudai ir būtiska nozīme ne tikai katra cilvēka, bet arī visas sabiedrības dzīvē.

Labs variants ir SMScredit, kurš pirmajā reizē aizdevumu dod bez maksas. Tas ir tas pats Ātrais aizdevums internetā bez ķīlas un galvotāja no uzticama naudas aizdevēja. Cilvēki visbiežāk pirms aizņemas naudu izpēta visus piedāvājumus, jo galvenais ir aizņemties ar visizdevīgākajiem nosacījumiem. SMScredit gadījumā vairs nav vērts papildus kaut ko meklēt, jo labāku variantu būs neiespējami atrast, jo kur var būt labāks variants jeb aizdevums, kā pirmais aizdevums bez maksas, bez procentiem un bez liekiem papīriem. Aizdevums, kas nonāk bankas kontā pāris minūtēs. SMScredit gadījumā 90 procenti no kredīta pieteikumiem tiek apstiprināti 15 minūtēs, kas ļoti apsveicami. Tas tikai pierāda to, ka SMScredit strādā tā, lai būtu klienta pirmā izvēle!

Lai saņemtu aizdevumu nepieciešams dators un konts, kādā no Latvijas bankām, piemēram, SEB banka būs tieši laikā, lai nauda jeb īstermiņa kredīts nonāktu kontā jau pāris minūtēs. Ir arī noteikumi, kurus var izlasīt SMScredit mājas lapā. Aizdevumu saņemsi, ja būsi vismaz 18 gadus vecs, kā arī nebūsi vecāks par 75 gadiem. Protams arī nedrīkst būt bojāta kredīta vēsture, kas iespējams varētu traucēt saņemt ātro aizdevumu internetā vai arī pastā.

Aizņemies atbildīgi un noskaties arī, kādu kredīta video klipiņu. Lai labi tērējās!

Flash kartes

Filed under: Raksti — Tags: — Askolds @ 2:53 pm

Flash kartes no datortehnikas interneta veikala, kas pazīstams, kā zemo cenu interneta veikals ir pareiza izvēle, jo par cenām nebūs jāuztraucas. Pieejamas dažnedažādākās flash kartes, kas ļauj katram pašam izvēlēties sev un savām vajadzībām piemērotāko flash karti vai vairākas flash kartes, jo cena Jūs patīkami pārsteigs.

Atmiņas apjoms pieejams dažnedažādākais, kā piemēram, 1 Gb, 2 Gb, 4 Gb, 8 Gb, 16 Gb, 32 Gb. Un protams karšu tipi ir tādi, kā CF (Compact Flash), Micro SD (Micro Secure Digital), Micro SDHC (Micro Secure Digital High Capacity), MS Micro, MS Pro Duo, SD (Secure Digital), SDHC (Secure Digital High Capacity), xD (Xtreme Digital card). Flash karšu ražotāji protams tie labākie: A-Data, Apacer, Kingston, Lexar, OCZ, Olympus, Patriot, Sandisk, Silicon Power.

Flash kartes lielā izvēlē ar mūsdienīgu dizainu un no pazīstamiem ražotājiem, kas spēj piedāvāt kvalitatīvas preces. Un tas viss pieejams interneta veikalā par pieņemamu cenu. Izvēlies savu flash karti vai ārējo cieto ar sev vēlamo ietilpību un pērc tepat internetā, jo piegāde ir nodrošināma visā Latvijā.

August 11, 2012

TOP optiskais internets

Filed under: Raksti — Tags: , — Askolds @ 11:07 am

Optiskais internets un citi optiskie interneta pakalpojumi, kas piedāvā vēl neredzētas iespējas. Par iespējām runāsim citreiz, jo šoreiz ir svarīgākas tēmas, kuras apskatīt. Un tās varētu būt optiskais internets Latvijā.

Ja ir interese par optisko internetu, tad pareiza izvēle ir Lattelecom optiskais internets, kas ir gan ātrs, gan kvalitatīvs pakalpojums par patīkamām cenām. Ir pieejami daudzi varanti, piemēram optiskais internets līdz 20 Mbit/s, optiskais internets līdz 50Mbit/s vai optiskais internets līdz 100 un 200 Mbit/s, kas ļauj katram izvēlēties sev piemērotāko.

Aizmirsu piemest 500Mbit/s jeb pietsimtnieku, kas ir interneta velns. Arī šāds interneta ātrums tiek piedāvāts no Lattelecom puses. Piemetu atsevišķi, jo tas ir pieejams tikai tādā kā īpašā komplektā, ko sauc par vip komplektu. 500 Mbit/s ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā, un tas iezīmē jaunu posmu interneta attīstībā. Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem. Tādas tās lietas par 500Mbit/s internetu.

Šeit arī būs neliela statistika par optisko internetu, ko piedāvā Lattelecom un tātad šobrīd jau Lattelecom optiskā interneta tīkls izbūvēts jau 11 Latvijas pilsētās un pieejams vairāk nekā 274 000 mājsaimniecībās, tādējādi aptuveni ceturtajai daļai visas Latvijas dzīvokļu ir iespēja pieslēgt optika.

August 6, 2012

Interneta kredīti bez maksas

Filed under: Kredīti — Tags: , , — Askolds @ 12:52 pm

Interneta kredīti bez maksas no uzticama aizdevēja Latvijā dažās minūtēs bez ķīlas un galvojuma ir pareizā izvēle. Aizņemies interneta kredītu atbildīgi un atmaksā interneta kredītus laikā, lai arī turpmāk varētu izmantot interneta kredītu no uzticama aizdevēja, kas piedāvā izdevīgus interneta kredītus.

Īstermiņa interneta kredīti bez ķīlas jeb ātrais kredīts internetā bez ķīlas ir paredzēti neplānotiem izdevumiem un pirkumiem, kā arī lietām, kuras nevar gaidīt ne minūti. Interneta kredīts ir bez ķīlas un galvojuma, kā arī pirmais ir bez maksas.

Kredītu iespējams arī pagarināt. Tas nozīmē, ka tuvojoties atmaksas termiņa beigām ir iespējams pagarināt atmaksas termiņu. To var pagarināt līdz 30 dienām. Interneta kredītu katru nākamo reizi var pagarināt par 7, 14 un 30 dienām. Izmantojot šo pakalpojumu kredītņēmējs nepārkāpj noteikumus un tādējādi nenonāk parādnieku reģistros.

Interneta kredīti ir bez maksas. Tas ir pirmajā reizē, jo par pirmo reizi nav jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksa. Interneta kredīti ir 0% kredīti. Aizņemies atbildīgi un aizņemies 0% kredītu, jo tas patiešām noderēs ikvienam, kurš plāno pieteikt interneta kredītu.

Older Posts »

Powered by WordPress